Drogi użytkowniku!
Witaj na męskim forum! Jeżeli poszukujesz tutaj pomocy w temacie seksu, związków, mody, zdrowia lub czegokolwiek innego, dołożymy wszelkich starań, abyś wyszedł (albo został) z uśmiechem na ustach. Nim będziesz stawiać swoje pierwsze kroki, zapoznaj się proszę z regulaminem (I zasadami poprawnej pisowni). Nie bój się zakładać nowych tematów i proponować zmian na forum, każda pomoc jest mile widziana.

Nowe funkcje/pluginy na forum - KONIECZNIE PRZECZYTAJ!

Wszelkie nowości i zmiany dotyczące forum.
Online
Awatar użytkownika
Leorth
Administrator
Posty: 339
Rejestracja: 23 sie 2016, 17:17
Płeć: Mężczyzna

#1 Nowe funkcje/pluginy na forum - KONIECZNIE PRZECZYTAJ!

Nieprzeczytany postautor: Leorth » 02 wrz 2016, 20:40

A więc po krótkim czasie wgrałem kilka modyfikacji, które miejmy nadzieję, które od strony wyglądu, orzeźwi forum i pozwoli wam ... nie wiem na co pozwoli, czytajcie poniżej:

1. Pojawiła się możliwość oznaczania/wspominania innych użytkowników. Wystarczy wpisać "@", a po nim (Bez spacji) nick użytkownika na forum. Dodatkowo rozwinie się lista proponowanych użytkowników, na podstawie tego, co zaczniemy pisać. Opcja rozwijania nie działa w trybie szybkiej odpowiedzi!
2. Od teraz, jeśli chcesz kogoś zacytować, możesz zaznaczyć kawałek tekstu i nacisnąć okienko "Zacytuj użytkownika". Nie ma sensu cytować całości, w ten sposób możemy odnosić się do danych wycinków, a nie do całości.
3. Wgrałem w tryb odpowiedzi więcej opcji, większość jeszcze nieprzetłumaczonych, ale to się zmieni. Niektóre są kompletnie niepotrzebne i te będę wyciągać z kodu, ale pojawiła się opcja wrzucenia player'a z Youtube. Wygląda tak:
Obrazek
Jeśli to możliwe, to prosiłbym wstrzymać się używaniem każdej możliwej opcji w jednym poście... oraz w wielu. ;)
4. Najbardziej aktywny użytkownik miesiąca, czyli zwyczajny licznik, podliczający ilość postów danego użytkownika w miesiącu. Licznik się zeruje wraz z początkiem nast. miesiąca, więc nie przywiązujcie się do tego, ale mam nadzieję, że w jakimś stopniu zachęci was do walki o podium.
5. Goście mogą widzieć tylko 150 znaków z pierwszego posta, a reszta tekstu, wraz z pozostałymi postami, będzie ukryta do czasu zalogowania się, bądź rejestracji. - Opcja została zniesiona z powodu możliwości ukrywania tekstu również dla botów, które weryfikują forum pod względem treści.
Ludzie wyższych talentów pracują, mimo że pozornie nic nie robią.

Wróć do „Aktualności”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości