Drogi użytkowniku!
Witaj na męskim forum! Jeżeli poszukujesz tutaj pomocy w temacie seksu, związków, mody, zdrowia lub czegokolwiek innego, dołożymy wszelkich starań, abyś wyszedł (albo został) z uśmiechem na ustach. Nim będziesz stawiać swoje pierwsze kroki, zapoznaj się proszę z regulaminem (I zasadami poprawnej pisowni). Nie bój się zakładać nowych tematów i proponować zmian na forum, każda pomoc jest mile widziana.

Ciekawe aplikacje na Android

Polecane komputery, laptopy, konfiguracje, podzespoły, podkręcanie, internet i inne.
Awatar użytkownika
Leorth
 Administrator

#1 Ciekawe aplikacje na Android

Nieprzeczytany postautor: Leorth » 22 cze 2017, 19:14

Jesteście w posiadaniu ciekawych aplikacji na system Android?

Obojętnie jakie, gry ćwiczące umysł, aplikacje ułatwiające życie, przypominające o czymś, dbające o naszą dietę itp
Póki co, ja wam kilka polecę:

-Przypomnienie pij wodę // Aplikacja przypominająca o piciu odp. ilości wody w ciągu dnia, bardzo ciekawa aplikacja z powiadomieniami.
-Sleep As Android // Aplikacja dbająca o cykl snu, byśmy dobrze spali. Mi nie bardzo pomogła, bo mam cichy telefon, ale innym na pewno się przyda.
Ludzie wyższych talentów pracują, mimo że pozornie nic nie robią.

Awatar użytkownika
szymparsen
Nowicjusz

#2 Ciekawe aplikacje na Android

Nieprzeczytany postautor: szymparsen » 23 cze 2017, 9:46

Hej! Ciekawe w jakim sensie? Przecież aplikacji na Google Play jest MILIONY :P Z tą apką na przypomnienie o piciu wody to lekka przesada. Może jest taka, która przypomina, że trzeba się załatwić? :P Ja korzystam z kalendarza Google, es eksplorator plików oraz pepper.pl o super okazjach.
Sygnatura usunięta przez Administratora.

Awatar użytkownika
Leorth
 Administrator

#3 Ciekawe aplikacje na Android

Nieprzeczytany postautor: Leorth » 23 cze 2017, 14:20

szymparsen pisze:Źródło posta Z tą apką na przypomnienie o piciu wody to lekka przesada.

Potrzeby fizjologiczne wysyłają błyskawiczne sygnały, że trzeba je załatwić, o dobrym nawodnieniu trzeba już SAMEMU pamiętać, chyba, że... no właśnie. ;)

szymparsen pisze:Źródło posta Ciekawe w jakim sensie?

Ciekawe, czyli oryginalne, przydatne i niespotykane.
Ludzie wyższych talentów pracują, mimo że pozornie nic nie robią.

Awatar użytkownika
LilPeneros
Warchoł

#4 Ciekawe aplikacje na Android

Nieprzeczytany postautor: LilPeneros » 03 lip 2017, 10:00

Osobiście na swoim Huawei P8 Lite korzystam z przeglądarki Opera Mini, ponadto korzystam z mobilnej wersji BitDefender, poza tym mam dwa launchery działające na moim smartfonie - jeden zawierający zestaw ikonek i ustawiający menu na takie menu jakie jest w nowych smartfonach Sony Xperia, a drugi launcher zawiera ikonki na wzór tych z Samsunga Galaxy S7.

Ponadto mam sporo aplikacji fitnessowych, głównie z Bodybuiling.com - można je znaleźć w Google Play, np:

Shortcut To Size with Jim Stoppani, Shortcut to shred with Jim Stoppani, Shortcut to strenght with Jim Stoppani, Building Von Moger, etc.
Mam tego więcej niż 16 aplikacji - niektóre zawierają treningi siłowe dla początkujących inne dla średniozaawansowanych, a jeszcze inne tylko dla zaawansowanych.

Większość fitnessowych aplikacji jest darmowa.

MarcePan
Nowicjusz

#5 Ciekawe aplikacje na Android

Nieprzeczytany postautor: MarcePan » 11 paź 2017, 12:05

Leorth pisze:Źródło posta
szymparsen pisze:Źródło posta Z tą apką na przypomnienie o piciu wody to lekka przesada.

Potrzeby fizjologiczne wysyłają błyskawiczne sygnały, że trzeba je załatwić, o dobrym nawodnieniu trzeba już SAMEMU pamiętać, chyba, że... no właśnie. ;)

szymparsen pisze:Źródło posta Ciekawe w jakim sensie?

Ciekawe, czyli oryginalne, przydatne i niespotykane.

Może najlepiej pić, kiedy poczuje się pragnienie? Tak, jak to robili nasi dziadowie i pradziadowie.
A technikę wykorzystywać w innym celu - apki z rozkładami jazdy, do zamawiania żarcia w Warsie w czasie podróży pociągiem (jest coś takiego, choć jeszcze nie korzystałem). Przypominanie o piciu to przesada, ale kalendarz, a w nim różne daty - imieniny, urodziny, przypomnienie, że trzeba podlać roślinkę, która wymaga podlewania raz na 3-4 tygodnie, itd.