Drogi użytkowniku!
Witaj na męskim forum! Jeżeli poszukujesz tutaj pomocy w temacie seksu, związków, mody, zdrowia lub czegokolwiek innego, dołożymy wszelkich starań, abyś wyszedł (albo został) z uśmiechem na ustach. Nim będziesz stawiać swoje pierwsze kroki, zapoznaj się proszę z regulaminem (I zasadami poprawnej pisowni). Nie bój się zakładać nowych tematów i proponować zmian na forum, każda pomoc jest mile widziana.

Komputer czy konsola

Polecane komputery, laptopy, konfiguracje, podzespoły, podkręcanie, internet i inne.
Awatar użytkownika
LilPeneros
Warchoł

#11 Komputer czy konsola

Nieprzeczytany postautor: LilPeneros » 05 paź 2018, 14:52

Q4 i D3 mają swój niepowtarzalny klimat, w obu rozwala się potwory, w obu są fajne bronie - być może kiedyś jeszcze w nie zagram.

Tymczasem będę powoli odkładał na telewizor LED mający conajmniej 40 - 43 cale oraz oczywiście na PS4 lub najnowszego Xboxa.
W każdym bądź razie sam dam znać jak już sobie to wszystko kupię.
Jakby ktoś jeszcze miał coś ciekawego do powiedzenia w tym temacie, to zachęcam do dyskusji.

Awatar użytkownika
salata
Arogant

#12 Komputer czy konsola

Nieprzeczytany postautor: salata » 07 paź 2018, 14:38

Zbieraj, zbieraj masz duże zaległości. Z drugiej strony to tylko zabawki używane kiedy znajdzie się na nie trochę czasu.

Tapnięte z telefona.
Pozdr.
Sałata
pozdrawiam / mvg / mvh
Salata

Awatar użytkownika
LilPeneros
Warchoł

#13 Komputer czy konsola

Nieprzeczytany postautor: LilPeneros » 19 paź 2018, 13:43

salata pisze:Źródło posta Zbieraj, zbieraj masz duże zaległości. Z drugiej strony to tylko zabawki używane kiedy znajdzie się na nie trochę czasu.

Tapnięte z telefona.
Pozdr.
Sałata

Racja Sałata - podobnie jak Ty ja również gram zazwyczaj tylko kiedy mam dużo czasu i kiedy ogarnięte mam ważniejsze sprawy.
W końcu gry jakie by nie były, to jest tylko malutki dodatek do życia i są takie dni, że gram codziennie, a czasami nie gram w ogóle przez kilka dni.

Jeśli chodzi o taktyczne strzelanki na PC, to mogę polecić na początek Counter-Strike: Global Offensive.
Ma poprawioną grafikę (względem tego co było np. w CS: CZ), ponadto poprawiono fizykę gry, a także nadano jej większy realizm.
W grze standardowo mamy dwie drużyny - Antyterrorystów i Terrorystów, jeden "mecz" podzielony jest na maksymalnie 15 rund, a każda runda trwa standardowo nie więcej niż 2 minuty i 15 sekund.
Osobiście ja 14 rund potrafiłem skończyć w ciągu 22 - 27 minut, więc jeśli ktoś nie ma zbyt dużo czasu wolnego na granie w gry, to prawdopodobnie czas na zagranie jednego meczu zdoła znaleźć.

Można ją ściągnąć za darmo i legalnie sobie pograć w Counter-Strike: Global Offensive stąd:

https://store.steampowered.com/app/730/ ... Offensive/

polecam dodatkowo ZANIM ściągnie się tą grę wejść tu:

https://store.steampowered.com/login/?r ... edir_ssl=1

kliknąć "Dołącz do Steam" i założyć sobie konto Steam, następnie ściągnąć aplikację Steam na dysk komputera stąd:

https://store.steampowered.com/about/

Po zainstalowaniu Steama na dysku należy ściągnąć CS:GO i już w zasadzie można grać.

Tak się gra w szóstym dniu grania w CS:GO z łatwymi botami offline, w trybie uproszczonym:

https://www.youtube.com/watch?v=nq8H49vCSjI

Dodano po 1 miesiącu 7 dniach 22 godzinach 59 minutach 47 sekundach:
Sałata - mam następujące pytanie:

Czy jak ktoś ma konsolę PS3/PS4/Xbox 360/Xbox One X, to czy w tych konsolach jest możliwość zapisania stanu gry, tzn. zrobienie SAVE'a ?
Czy może jeśli np. przejdzie się jakąś grę do połowy jednego dnia, to następnego dnia jest konieczność zaczynania od zera ?

Awatar użytkownika
salata
Arogant

#14 Komputer czy konsola

Nieprzeczytany postautor: salata » 27 lis 2018, 11:59

LilPeneros pisze:
salata pisze:Czy jak ktoś ma konsolę PS3/PS4/Xbox 360/Xbox One X, to czy w tych konsolach jest możliwość zapisania stanu gry, tzn. zrobienie SAVE'a ?
Czy może jeśli np. przejdzie się jakąś grę do połowy jednego dnia, to następnego dnia jest konieczność zaczynania od zera ?

Oczywiście że jest. Save jest robiony najczęściej automatycznie, a niektóre gry pozwalają dodatkowo na ręczny zapis. Konsole najnowszej generacji możesz wyłączyć i za tydzień je włączyć i kontynuować w tym samym momencie. Dodatkowo w takim trybie uśpienia nie pobierają dużo prądu. Parę dni temu kupiłem PS4 i bede się bawił w szczelanie ;) na dzikim zachodzie w RDR2.
pozdrawiam / mvg / mvh
Salata

Awatar użytkownika
LilPeneros
Warchoł

#15 Komputer czy konsola

Nieprzeczytany postautor: LilPeneros » 27 lis 2018, 22:25

RDR2 zapowiada się bardzo ciekawie pod względem grafiki jak i gameplayu.
Widziałem wstępne filmiki z tej gry.