Drogi użytkowniku!
Witaj na męskim forum! Jeżeli poszukujesz tutaj pomocy w temacie seksu, związków, mody, zdrowia lub czegokolwiek innego, dołożymy wszelkich starań, abyś wyszedł (albo został) z uśmiechem na ustach. Nim będziesz stawiać swoje pierwsze kroki, zapoznaj się proszę z regulaminem (I zasadami poprawnej pisowni). Nie bój się zakładać nowych tematów i proponować zmian na forum, każda pomoc jest mile widziana.

Coraz lepiej się ubieramy?

Dyskusje, cytaty motywacyjne, wasze kompleksy, konflikty, modne trendy.
slowain
Zbanowany

#1 Coraz lepiej się ubieramy?

Nieprzeczytany postautor: slowain » 19 sie 2018, 11:36

Czy tylko ja mam takie wrażenie, że na przestrzeni ostatnich kilku lat naprawdę widać progres na ulicy. Coraz lepiej się ubieramy, nosimy lepszej jakości odzież czy obuwie. Lepiej dobieramy dodatki. Myślę, że nie powinniśmy mieć na tym punkcie kompleksów.

witalny
Zbanowany

#2 Coraz lepiej się ubieramy?

Nieprzeczytany postautor: witalny » 20 sie 2018, 12:51

I bardzo dobrze, że tak jest. Nie tylko lepszej jakości odzież, ale i dopasowanie oraz dodatki nie pozostają bez znaczenia.
Tutaj znalazłem zasady optymalnego ubioru dla panów z nadwagą: https://tombigo.pl/blog/porady/zasady-o ... -z-nadwaga
Ostatnio zmieniony 23 sie 2018, 10:19 przez witalny, łącznie zmieniany 1 raz.

Mikoc
Nowicjusz

#3 Coraz lepiej się ubieramy?

Nieprzeczytany postautor: Mikoc » 21 sie 2018, 10:54

To zależy, ja widzę często dużo "sebixów" w dresach, albo ludzi bez poczucia stylu :D