Drogi użytkowniku!
Witaj na męskim forum! Jeżeli poszukujesz tutaj pomocy w temacie seksu, związków, mody, zdrowia lub czegokolwiek innego, dołożymy wszelkich starań, abyś wyszedł (albo został) z uśmiechem na ustach. Nim będziesz stawiać swoje pierwsze kroki, zapoznaj się proszę z regulaminem (I zasadami poprawnej pisowni). Nie bój się zakładać nowych tematów i proponować zmian na forum, każda pomoc jest mile widziana.

Dlaczego się zakochałem?

Dział specjalnie dla waszych problemów w związkach. Jeśli nie wiesz co zrobić, kiedy następują ciche dni, on/ona się nie odzywa, nie wiesz jak zbudować zdrowy związek, uwolnić się od toksycznej osoby albo masz jakiś inny problem, napisz tutaj.
MaxPayne
Nowicjusz

#11 Dlaczego się zakochałem?

Nieprzeczytany postautor: MaxPayne » 13 paź 2018, 16:17

vlad1431 pisze:Źródło posta Napewno nie! Nigdy w życiu się nie decyduj na coś takiego. Czuł byś się wiele gorzej. Nie mówiąc już o relacji.

Nie będę Ci opisywał dlaczego, bo za dużo pisania. To możesz wyjawić w stricte określonej relacji, nie bierz nawet jakichkolwiek sygnałów, które wydawały by się, żeby się skłonić ku temu

dzięki, też mam świadomość, tak tylko dywaguje, że jeżeli bym jej to powiedział, ale też, jednoznacznie dał do zrozumienia, iż wiem, że nic z tego nie będzie, to może by ona pokazała, że to rozumie i zlitowała by się nade mną, a mnie było by lżej.
Ale z drugiej strony wiem, że różnie to mogło by się potoczyć a skutki będą być może nieodwracalne. Mogło by być przecież tak, że ona by odeszła z pracy-też biorę to pod uwagę. Choć nie wydaje mi się, że by tak postąpiła. Ale na pewno atmosfera w pracy nie była by taka sama...muszę to przetrzymać, ostatnio jest lepiej, ale wciąż dopadają mnie takie stany bezsilności i frustracji.

Jest jeszcze inna opcja, tzw. fantasy - ona przyzna, że czekała na to i będziemy się spotykać.