Drogi użytkowniku!
Witaj na męskim forum! Jeżeli poszukujesz tutaj pomocy w temacie seksu, związków, mody, zdrowia lub czegokolwiek innego, dołożymy wszelkich starań, abyś wyszedł (albo został) z uśmiechem na ustach. Nim będziesz stawiać swoje pierwsze kroki, zapoznaj się proszę z regulaminem (I zasadami poprawnej pisowni). Nie bój się zakładać nowych tematów i proponować zmian na forum, każda pomoc jest mile widziana.

Feromony na podryw

Dział specjalnie dla waszych problemów w związkach. Jeśli nie wiesz co zrobić, kiedy następują ciche dni, on/ona się nie odzywa, nie wiesz jak zbudować zdrowy związek, uwolnić się od toksycznej osoby albo masz jakiś inny problem, napisz tutaj.
pens
Zbanowany

#1 Feromony na podryw

Nieprzeczytany postautor: pens » 25 kwie 2018, 6:59

Działają? Czy moze nie? Jakie macie doświadczenia z feromonami w podrywie? Warto wypróbować czy nie ma się co łudzić,ze coś takiego da działanie?

Awatar użytkownika
Leorth
 Administrator

#2 Feromony na podryw

Nieprzeczytany postautor: Leorth » 26 kwie 2018, 22:01

Nie mam tak naprawdę pojęcia, czy feromony są skuteczne. Zdania się jak zwykle podzielone. Myślę, że jest to tak naprawdę niepotrzebny dodatek do ogółu. Odpowiednia aparycja, dużo porażek (A przez to uzyskane doświadczenie) i pewność siebie, to wystarczy w kwestii podrywu. ;)
Ludzie wyższych talentów pracują, mimo że pozornie nic nie robią.

witalny
Zbanowany

#3 Feromony na podryw

Nieprzeczytany postautor: witalny » 01 maja 2018, 8:53

Używam od dłuższego czasu. Wypróbowałem kilka różnych rodzajów. W moim przypadku a w zasadzie przypadku kobiet, które mnie otaczają najlepiej działają Love&Desire, chociaż przez jakiś czas skutecznie również używałem feromonów Chakra. Dziewczyna z pracy, która zawsze mnie olewała na przykład zaczęła być dla mnie miła. Albo na zapach zaczęły zwracać uwagę ekspedientki w sklepie. To już coś. Wiedz jednak, że same feromony to nie wszystko. Liczy się całokształt. To jak wyglądasz, jak się zachowujesz. Czasami warto jest się nie narzucać ale olać sobie powierzchowo. Brak zainteresowania uruchamia w niektórych kobietach instykt łowczyni. Ale to już trzeba wyczuć ;)

pens
Zbanowany

#4 Feromony na podryw

Nieprzeczytany postautor: pens » 01 maja 2018, 13:25

Idzie mi całkiem nieźle bez feromonów, przyznam, ale wiadomo,że zawsze znajdize się jakaś dziewczyna, która jest totalnie niezaintersowana podrywem. I zastanawia mnie czy te feromony byłyby w stanie trochę przełamać lody ;) Nie mam zbytnio $$$$ aby kupić te jakie tutaj wymieniłeś. Które lepsze?

witalny
Zbanowany

#5 Feromony na podryw

Nieprzeczytany postautor: witalny » 01 maja 2018, 14:09

Moim zdaniem Love&Desire ale nie w niebieskiej buteleczce, ale w tej w grubszym szkle czarnej. Są droższe ale po pierwsze stężenie feromonów mają w sobie większe, po drugie trzymają się na ciele o wiele dłużej. Nikt Ci nie da 100% pewności, ze to zadziała na wszystkie dziewczyny ale na pewno jak ladnie pachniesz to kontakt jest ułatwiony. Nawet z tymi zimnymi. Dodam,że liczy się również sposób aplikacji. Oprócz ciała popsikaj sie za uchem czy na nadgarstkach. Feromony będą utrzymywały się o wiele dłuzej. Ogólnie to warto jest dać dziewczynie jeszcze drinka czy dwa. Wiadomo, że po odrobiie alkoholu lepiej sie rozmawia.

pens
Zbanowany

#6 Feromony na podryw

Nieprzeczytany postautor: pens » 14 maja 2018, 14:13

No no, może zastanowię się nad zakupem.Co powiesz może o feromonach z allegro?

witalny
Zbanowany

#7 Feromony na podryw

Nieprzeczytany postautor: witalny » 15 maja 2018, 15:04

Ale o jakich z allegro? Bo jest ich z tego co widziałem bardzo dużo.Wspomniane przeze mnie Love Desire również się na allegro znajdzie. Ale jak chcesz sobie kupić coś za 15-20 zł to lepiej sobie odpuść. Niewiele w tym będzie feromonów i będzie to jedna wielka ściema.

gortat
Zbanowany

#8 Feromony na podryw

Nieprzeczytany postautor: gortat » 30 maja 2018, 10:56

pens pisze:Źródło posta No no, może zastanowię się nad zakupem.Co powiesz może o feromonach z allegro?

Zalezy jakie bo tak jak wspomina kolega jest ich wiele.Co nie znaczy, że wszystkie mają dobre działanie. Love Desire mialem, niestety sam nie mogłem się przyzwyczaić do ich zapachu. NIe podobały mi sie i tyle. Dziewczynom owszem ale sam źle się z nimi czułem na sobie. Aktualnie używam Pheromone essence. Trochę droższe ale mają inny mechanizm działania. Wystarczy jedna kropla poniewaz są bardzo skoncentrowane. Jednak polecam zaczynać od mniejszych dawek tak aby dopasować odpowiednią do siebie.