Drogi użytkowniku!
Witaj na męskim forum! Jeżeli poszukujesz tutaj pomocy w temacie seksu, związków, mody, zdrowia lub czegokolwiek innego, dołożymy wszelkich starań, abyś wyszedł (albo został) z uśmiechem na ustach. Nim będziesz stawiać swoje pierwsze kroki, zapoznaj się proszę z regulaminem (I zasadami poprawnej pisowni). Nie bój się zakładać nowych tematów i proponować zmian na forum, każda pomoc jest mile widziana.

Ok czy nie

Dział specjalnie dla waszych problemów w związkach. Jeśli nie wiesz co zrobić, kiedy następują ciche dni, on/ona się nie odzywa, nie wiesz jak zbudować zdrowy związek, uwolnić się od toksycznej osoby albo masz jakiś inny problem, napisz tutaj.
Atrix
Nowicjusz

#1 Ok czy nie

Nieprzeczytany postautor: Atrix » 05 gru 2018, 18:57

Siemka jestem tu nowy i mam do was pytanie.
Ogólnie to jest taka dziewczyna w mojej szkole która mi się bardzo podoba i chciałbym do niej jakoś zagadać. Tylko problem jest w tym, że jestem dosyć nieśmiały i nie chce nic zepsuć. Myślałem żeby po prostu podejść i powiedzieć wprost " cześć jestem (moje imię) podobasz mi się, czy nie chciałabyś się lepiej poznać może gdzieś wyjść czy coś w tym stylu". Ale nie wiem czy ona się po prostu nie przestraszy i mnie nie oleje.
Najlepiej było by gdyby wypowiedziała się jakaś pani czy coś takiego będzie dobre, czy jakoś inaczej spróbować ?

vlad1431
Bywalec

#2 Ok czy nie

Nieprzeczytany postautor: vlad1431 » 06 gru 2018, 0:45

Pani to prędzej na damskim forum.
Chociaż fajnych Pań to tu chyba też nie brakuje.

To co napisałeś jest ok, forma i treść wporzo. Jedyna rada, nie zestresuj się, żebyś czegoś nie poplątał. Wtedy się na pewno nie wystraszy, bo nie ma czego.
Do odważnych świat należy.

Powodzenia!

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka