Drogi użytkowniku!
Witaj na męskim forum! Jeżeli poszukujesz tutaj pomocy w temacie seksu, związków, mody, zdrowia lub czegokolwiek innego, dołożymy wszelkich starań, abyś wyszedł (albo został) z uśmiechem na ustach. Nim będziesz stawiać swoje pierwsze kroki, zapoznaj się proszę z regulaminem (I zasadami poprawnej pisowni). Nie bój się zakładać nowych tematów i proponować zmian na forum, każda pomoc jest mile widziana.

Pomożecie?

Dział specjalnie dla waszych problemów w związkach. Jeśli nie wiesz co zrobić, kiedy następują ciche dni, on/ona się nie odzywa, nie wiesz jak zbudować zdrowy związek, uwolnić się od toksycznej osoby albo masz jakiś inny problem, napisz tutaj.
PoCoMiOko
Nowicjusz

#1 Pomożecie?

Nieprzeczytany postautor: PoCoMiOko » 07 paź 2018, 2:35

Witajcie!

Przedstawię wam moją sytuacje i liczę na jakieś porady, bo już zaczyna mi się to komplikować.

Mam 23 lata, doświadczenia z kobietami jakieś były ale raczej mało znaczące i ni z gruchy ni z pietruchy jestem rozdarty między dwiema kobietami...

Sytuacja z koleżanką nr 1(22 lata)

Znamy się właściwie od dziecka. Od jakiegoś czasu (rok?) zaczeliśmy spędzać coraz więcej czasu (głównie wśród znajomych ale zdarzały się też sam na sam). Kiedyś za małolata nawet coś kręciliśmy ale ona ma taką osobowość, że lubi ludzi z problemami typu ćpuny (kiedyś miała z tym problem ale definitywnie skończyła) itd, a ja się do takich nie zaliczam więc ten aspekt, który może ją do mnie przyciągać raczej odpada.
Od czasu do czasu do mnie napiszę, czy wychodzimy na piwo etc. ale z reguły siedzimy u mojego dobrego kumpla który traktuje ją jak przyjaciółke, przynajmniej tak twierdzi ^^ (typ ma już dziewczyne od dawna ale kiedyś z ową "koleżanką" miał bardzo dobre relacje).

Koleżanka lubi sobie "kokietować"(przynajmniej w moim odczuciu) i raz sobie usiądzie/położy obok mnie i niby przypadkowy kontakt fizyczny itd ale z drugiej strony nie przeszkadza jej chodzenie do owego przyjaciela który jest w długoletnim związku i robienie tego samego w jego przypadku (co mnie strasznie wkurwia szczerze mówiąc XD). Dodam, że niedawno rozeszła się ze swoim chłopakiem(o którym, o zgrozo, nasłucham się sporo co nie jest zbyt przyjemnie...) ale nie chce mi się wierzyć, że te przypadkowe kontakty fizyczne czy choćby sposób jej mówienia(uprzejmie, chce zwrócić moją uwagę) pozostają bez znaczenia ^^. Wiem, że jest w takim chujowym okresie zaraz po zerwaniu ale ja też nie lubię jak ktoś się mną bawi dla zaspokojenia swoich potrzeb :D

Sytuacja z koleżanką nr 2(19 lat)

Tutaj spraw jest chyba trochę prostsza bo z tą dziewczyną kręciłem około roku temu, potem wyszły jakieś krzywe akcje gdzie ona bawiła się mną i drugim kolesiem(młoda jest, jeszcze siano w głowie) ale gdy się o tym dowiedziałem postawiłem sprawe jasno i ona odpuściła flirtowanie ze mną, ja z nią również.

I tutaj przełom, okoła tygodnia temu napisał do mnie nasz wspólny kolega i mówił, że owa koleżanka chce się z nim spotkać(Zwykli znajomi, nic ich nie łączyło/łączy/będzie łączyć) bo zerwała z tamtym chłopakiem.
Ja miałem na to totalnie wyjebane i tak też mu napisałem ale miałem przeczucie, że i do mnie napisze. Nie minął dzień i dostaje wiadomość, że i ze mną chce się spotkać. Niby takie spotkanie naszej trójki ale na początku też tak się zaczęło. Ogólnie z kobitką miałem bardzo dobre relacje ale jest też koleżanka o której wam troszkę wyżej wspomniałem i nie wiem co mam robić w tych sprawach.

Z żadną nie byłem w związku ale to tez nie jest zwykła znajomość bo jakieś tam uczucia były, ale z drugiej strony obie te dziewczyny są w emocjonalnym dołku po nieudanym związku i mogą tylko szukać jakiejś formy zabawy a nie wiem czy chce mi się w to bawić po raz kolejny.

Jeśli macie jakieś pytania to chętnie odpowiem :D

Z góry dziękuje za wszelkie porady!

Awatar użytkownika
salata
Arogant

#2 Pomożecie?

Nieprzeczytany postautor: salata » 07 paź 2018, 14:25

Opcja trzecia: zlać je obie i zająć się sobą. Jak chcesz się pakować w związek, niech dziewczyna sama wykaże inicjatywę. Przed jakimkolwiek LTR sprawdzić dokładnie relacje rodzinne i zrobić wywiad środowiskowy.
Niemniej jednak obecny czas to najlepszy moment na samorozwój. Na tym się skup. Jak dziewczę będzie cię w tym wspierać zamiast robić wymówek że dużo pracujesz to możesz z taką być. Jak zacznie naśladować i sama się rozwijać to z taką możesz planować przyszłość.

Tapnięte z telefona.
Pozdr.
Sałata
pozdrawiam / mvg / mvh
Salata