Drogi użytkowniku!
Witaj na męskim forum! Jeżeli poszukujesz tutaj pomocy w temacie seksu, związków, mody, zdrowia lub czegokolwiek innego, dołożymy wszelkich starań, abyś wyszedł (albo został) z uśmiechem na ustach. Nim będziesz stawiać swoje pierwsze kroki, zapoznaj się proszę z regulaminem (I zasadami poprawnej pisowni). Nie bój się zakładać nowych tematów i proponować zmian na forum, każda pomoc jest mile widziana.

Rozstanie i powrót. Impuls.

Dział specjalnie dla waszych problemów w związkach. Jeśli nie wiesz co zrobić, kiedy następują ciche dni, on/ona się nie odzywa, nie wiesz jak zbudować zdrowy związek, uwolnić się od toksycznej osoby albo masz jakiś inny problem, napisz tutaj.
andrzej500
Użyszkodnik

#11 Rozstanie i powrót. Impuls.

Nieprzeczytany postautor: andrzej500 » 22 mar 2018, 13:02

Zobaczymy jak będzie :)

Grzecznie sobie czekam... i patrze z boku na rozwój sytuacji.

Mam nadzieje, że Ewa zdaje sobie sprawę z tego, że na relacji "przyjacielskiej" nie mogę pozostać. Albo w lewo albo w prawo.

Pozostaje mi czekac.. i walczyc.. sam ze soba.. i .. z "zazdrością"...

Awatar użytkownika
salata
Arogant

#12 Rozstanie i powrót. Impuls.

Nieprzeczytany postautor: salata » 22 mar 2018, 14:39

Czekaj. Zadrość sobie odpuść, bo jeszcze nie masz solidnej odpowiedzi. Ona pewnie już podjęła decyzje ale musi poradzić sobie z „innymi sprawami” najpierw. Jak opisałeś spotkanie to przeszłość jaka macie was łączy i ona ja miło wspomina. Wiec bądź spokojny i daj jej wspomnieniom działać.

Tappnąłem z telefona
Pozdrówka
Salata
pozdrawiam / mvg / mvh
Salata

andrzej500
Użyszkodnik

#13 Rozstanie i powrót. Impuls.

Nieprzeczytany postautor: andrzej500 » 22 mar 2018, 14:45

Pewnie - zazdrość nic tu nie zmieni. Wczoraj mi powiedziała, nawet - że widziała się z "kolegą" - ale zlałem to. Nie mam wpływu na to - ja też przecież spotykam/spotykałem się z innymi kobietami...

Nie wiem czy podjęła decyzję - boje się, że ona zagra na czas. Jak to się mówi "chce mieć ciastko i zjeść ciastko". Ona chce mieć ze mną kontakt, będzie pewnie z tym swoim kolega "działał" - ale ja nie wiem czy coś z tego będzie. Nie mam pojęcia - ile "ona czasu potrzebuje", "co ona zamierza zrobić".. i jaki ma "plan działania" - o ile w ogóle ma plan?

Dzisiaj - od samego rana zaczepia mnie wiadomościami, zagaduje...

Zobaczymy :)

Awatar użytkownika
salata
Arogant

#14 Rozstanie i powrót. Impuls.

Nieprzeczytany postautor: salata » 22 mar 2018, 14:55

andrzej500 pisze:Pewnie - zazdrość nic tu nie zmieni. Wczoraj mi powiedziała, nawet - że widziała się z "kolegą" - ale zlałem to. Nie mam wpływu na to - ja też przecież spotykam/spotykałem się z innymi kobietami...

Nie wiem czy podjęła decyzję - boje się, że ona zagra na czas. Jak to się mówi "chce mieć ciastko i zjeść ciastko". Ona chce mieć ze mną kontakt, będzie pewnie z tym swoim kolega "działał" - ale ja nie wiem czy coś z tego będzie. Nie mam pojęcia - ile "ona czasu potrzebuje", "co ona zamierza zrobić".. i jaki ma "plan działania" - o ile w ogóle ma plan?

Dzisiaj - od samego rana zaczepia mnie wiadomościami, zagaduje...

Zobaczymy :)

Ty sprawę postawiłeś jasno, wiec ona raczej chcąc mieć z tobą kontakt, o co zabiega raczej na dwa fronty by nie grała. Chyba ze jest dwulicowa, ale raczej nie charcialbys z nią tak mocno być. Jak drugiego określa jako kolegę to byłbym spokojny.

Jak cię zaczepia to już jesteś bliżej. Ustaw spotkanie w waszej ulubionej knajpie i ja tam zabierz.

Tappnąłem z telefona
Pozdrówka
Salata
pozdrawiam / mvg / mvh
Salata

andrzej500
Użyszkodnik

#15 Rozstanie i powrót. Impuls.

Nieprzeczytany postautor: andrzej500 » 22 mar 2018, 15:11

Wiesz.. widzieliśmy się 4ry dni temu - jeszcze wczoraj... Myślę, że nie ma co wybiegać do przodu i być nachalny.

NIGDY nie użyła słowa, że to jej "chłopak". Mówi że to "znajomy, kolega" z którym się spotyka ale w żadnym związku nie jest.

Nie - nie uważam by była dwulicowa - boje się, że to może być jakaś gra w której ona za wszelką cenę będzie chciała utrzymywać kontakt ze mną, a tak na prawdę - będzie spędzała czas z nim..

W ten weekend - wyjeżdża do niego, za tydzień też....

Awatar użytkownika
salata
Arogant

#16 Rozstanie i powrót. Impuls.

Nieprzeczytany postautor: salata » 22 mar 2018, 16:04

Przestań jej odpisywać na zaczepki. Szczegolnie po weekendzie. Telefonu używaj tylko do umówienia się na spotkanie. Jak bym dostawał często wiadomości, to bym zadzwonił i ja zabrał gdzieś, aby można było porozmawiać. Poza tym nigdzie nie napisałem aby naciskać. Właśnie kusisz odpuścić, ale jak chcesz się z nią umówić i być, spotkanie bym dokładnie zaplanował. Poza tym daj jej mówić ale słuchaj i obserwuj jej reakcje.

Tappnąłem z telefona
Pozdrówka
Salata
pozdrawiam / mvg / mvh
Salata

andrzej500
Użyszkodnik

#17 Rozstanie i powrót. Impuls.

Nieprzeczytany postautor: andrzej500 » 22 mar 2018, 17:09

Tak wiem - tylko to działa w dwie strony.

Z jednej strony - nie chce być na jej każde zawołanie, a z drugiej - sama mnie zaczepia i nie chce też wyglądać na zdesperowanego - po tym wszystkim...

Salata - dziękuje, zrobie tak jak mówisz ;) Troche odpuszczę... nie bede jej proponował nic.. widzieliśmy się wczoraj - jak zateskni to pewnie coś zaproponuje... czas pokaze...

Spróbuję ograniczyć kontakt trochę bardziej - i docelowo - zagadać o spotkanie za kilka dni :)

Awatar użytkownika
AngelSue
Warchoł

#18 Rozstanie i powrót. Impuls.

Nieprzeczytany postautor: AngelSue » 23 mar 2018, 22:04

Ehh najpierw rzucasz ją z dnia na dzień, a teraz latasz jak piesek.

Wiesz, że ona temu "koledze" też może mówić o Tobie, że jesteś tylko kolegą?

Zajmij się czymś innym, co ma być Twoje i tak będzie.
" Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż kochanym za to, kim się nigdy nie będzie"

andrzej500
Użyszkodnik

#19 Rozstanie i powrót. Impuls.

Nieprzeczytany postautor: andrzej500 » 24 mar 2018, 21:02

Hej - wczoraj byłem z Ewą na kolacji, poszliśmy też do kina. Było śmiesznie, fajnie - nie poruszałem tematu "nas".
Było ciekawie - ale.. bez fajerwerków.

Dziś rano dostałem sms "chyba będę potrzebowała więcej czasu niż jej się wydawało, żeby nie tylko wrócić do ciebie ale żeby przemyśleć czy to zrobić..."...
Olałem tą wiadomość... Nie odzywałem się - teraz wieczorem - znowu zaczepia mnie na komunikatorze, jednak - wiem, że spędza dzień z "kolegą"...

Awatar użytkownika
AngelSue
Warchoł

#20 Rozstanie i powrót. Impuls.

Nieprzeczytany postautor: AngelSue » 24 mar 2018, 21:25

Po co ma wybierać , skoro może mieć Was obu <ha>
" Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż kochanym za to, kim się nigdy nie będzie"