Drogi użytkowniku!
Witaj na męskim forum! Jeżeli poszukujesz tutaj pomocy w temacie seksu, związków, mody, zdrowia lub czegokolwiek innego, dołożymy wszelkich starań, abyś wyszedł (albo został) z uśmiechem na ustach. Nim będziesz stawiać swoje pierwsze kroki, zapoznaj się proszę z regulaminem (I zasadami poprawnej pisowni). Nie bój się zakładać nowych tematów i proponować zmian na forum, każda pomoc jest mile widziana.

Jak reklamujecie swoje firmy?

Tutaj możesz pisać na każdy temat niezwiązany z pozostałymi działami.
Ireg
Nowicjusz

#1 Jak reklamujecie swoje firmy?

Nieprzeczytany postautor: Ireg » 07 sty 2019, 10:33

Czy jest tu może ktoś kto prowadzi własną działalność gospodarczą? Jeśli tak, to w jaki sposób reklamujecie swoje usługi? Ja od wielu lat prowadzę biuro turystyczne, które działa całkiem nieźle. Ostatnio postanowiłem jednak pozyskać nowych klientów. W tym celu zacząłem uczestniczyć w różnego rodzaju targach, które cieszą się dużą popularnością zwłaszcza w większych miastach. Postanowiłem również zadbać o odpowiednie akcesoria, które urozmaiciłyby moje stoisko. Zakupione przeze mnie stojaki na plakaty okazały się prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Są one bardzo lekkie i tanie, ich ogromnym atutem jest również to, że wielkość półek można dostosowywać do konkretnych rozmiarów ulotek. ;)

Pietreczek
Nowicjusz

#2 Jak reklamujecie swoje firmy?

Nieprzeczytany postautor: Pietreczek » 15 sty 2019, 16:45

Jak napisałeś biuro to skojarzyło mi się z biurem wirtualnym, mój ziomek a Wrocławia korzysta tam z usług takiej firmy i ma wirtualny adres:
https://ideaplace.pl/pl/oferta/adres-wirtualny-wroclaw moim zdaniem mega opcja.