Drogi użytkowniku!
Witaj na męskim forum! Jeżeli poszukujesz tutaj pomocy w temacie seksu, związków, mody, zdrowia lub czegokolwiek innego, dołożymy wszelkich starań, abyś wyszedł (albo został) z uśmiechem na ustach. Nim będziesz stawiać swoje pierwsze kroki, zapoznaj się proszę z regulaminem (I zasadami poprawnej pisowni). Nie bój się zakładać nowych tematów i proponować zmian na forum, każda pomoc jest mile widziana.

Jak wygląda wasz poranek?

Tutaj możesz pisać na każdy temat niezwiązany z pozostałymi działami.
Awatar użytkownika
Leorth
 Administrator

#1 Jak wygląda wasz poranek?

Nieprzeczytany postautor: Leorth » 06 lis 2016, 11:48

Wstaję rano, ale najczęściej próbuję rano wstać. Ubieram się, odpalam laptopa, do jednej ręki e-papieros, do drugiej myszka, kolejno woda/trochę energetyka, śniadanie, prysznic i jakoś dzień zlatuje. ;)
Ludzie wyższych talentów pracują, mimo że pozornie nic nie robią.

Awatar użytkownika
Adventures
Arogant

#2 Jak wygląda wasz poranek?

Nieprzeczytany postautor: Adventures » 06 lis 2016, 12:27

Ale to zależy o jakim tym poranku mówimy :)

1.Ten słabszy po sobocie:
-5.00 "jeszcze trzyma..."
-10.00 "nie wstaję..."
-12.00 "prze mnie łeb boli...jest woda?I ten widok pustej butelki...A potem przekopuję się przez to wszystko co tam jeszcze zostało.."

Staram się,aby jednak było jak najmniej takich poranków.

2.Ten lepszy-warto go powtarzać.A opiszę dzisiaj.

-5.40 "basen? O tej porze mają zniżkę,nie ma opcji,później wstaję..może kiedyś-ale ta myśl o straconym basenie."
-8.30 "biegamy? Za darmo biegają,w ramach akcji PKO i radiowej Trójki."
-8.50 "no taki deszcz...na szczęście jest stary parasol.
-9.10 biegamy bo lubimy? No ale koszulkę dostałem :) Przeszczęśliwy jestem bo taka fajna niebieska warto wstawać i biegać. :)

Potem jajecznica,picie wody itp. Kawę nawet mam z wczoraj.
A teraz już południe

Poczytałbym trochę i inne rzeczy dużo tego.

Wiem ,że muza jest gdzie indziej,ale to tak na poranek ;)

https://www.youtube.com/watch?v=HDTl9grOBdw&t=1s

1.Zbieram na AUDI...

2.Banany są w Biedronce w promocji :)

3. 3:37 jak oceniasz wiek? Fajne ma buty i kurtkę,no dobra napiszę prawdę-Miesiąc Gwałtów jak nic,mogę byś stroną bierną :D

4.Jak kupię Audi to tylko Diesel i nie będę na GS jeździł.

Awatar użytkownika
AngelSue
Warchoł

#3 Jak wygląda wasz poranek?

Nieprzeczytany postautor: AngelSue » 13 lis 2016, 17:52

Ja opiszę swój najczęstszy poranek :D

3 budziki, 2 drzemki, po czym nie wierzę, że już poniedziałek. Wstaję o 6:45. Poranna toaleta , zmiana ciepłej piżamki na zimne ubranie, staram się to zrobić szybko i bezboleśnie. Później makijaż, włosy. Jakbym miała więcej czasu, to napiłabym się ciepłej herbaty z imbirem, ale wiem, że nie zdążę, więc w pośpiechu robię kanapkę z masłem orzechowym i miodem, zawijam w papier śniadaniowy, później wyciągam z lodówki dzień wcześniej przygotowany lunch do pracy. Chowam do torebki. Przez chwilę zastanawiam się jakich perfum użyć , po czym sięgam po ulubione, które się już kończą, przeciągam usta szminką w kolorze ciepłej czerwieni i nerwowo patrzę na godzinę. Cholera! klucze? telefon? portfel? ok, wszystko na swoim miejscu. Więc zakładam buty, szalik i płaszcz, zamykam drzwi i czekam na windę, modląc się, żeby zdążyć na mpk nr 18.
" Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż kochanym za to, kim się nigdy nie będzie"

Awatar użytkownika
Tęczówka
Bywalec

#4 Jak wygląda wasz poranek?

Nieprzeczytany postautor: Tęczówka » 13 lis 2016, 22:50

U mnie zazwyczaj wygląda to tak, że 5 budzików nie daje rady, bo jak nie wstanę na pierwszy to każdy kolejny coraz mniej słyszę. :D Od razu toaleta, odpalenie laptopa i przejrzenie co w "wielkim świecie" słychać. Zależnie od tego, jakie mam plany na dzień albo robię śniadanie i szykuję się na ostatnią chwilę, zawsze myśląc, że o czymś zapomniałam, albo powolnie szykuje jedzenie, pójdę się umyć, a później szukam sobie jakiegoś zajęcia (często są to notatki do szkoły, chwila grania itd.). Poza samym wstawaniem, toaletą i laptopem to nie mam jakiegoś powtarzalnego trybu dnia. Pewnie się to zmieni, gdy pójdę do pracy :D

BlackType
Nowicjusz

#5 Jak wygląda wasz poranek?

Nieprzeczytany postautor: BlackType » 13 mar 2018, 0:41

Zwykle to pobudka o 7/6:45. Kilkadziesiąt pompek na rozruszanie i obudzenie się. Potem śniadanie, prysznic i do firmy.

Maciej51
Nowicjusz

#6 Jak wygląda wasz poranek?

Nieprzeczytany postautor: Maciej51 » 16 mar 2018, 20:06

Ja wstaje o 10, włączam komputer, ścielę łóżko a później sprawdzam maile...