Drogi użytkowniku!
Witaj na męskim forum! Jeżeli poszukujesz tutaj pomocy w temacie seksu, związków, mody, zdrowia lub czegokolwiek innego, dołożymy wszelkich starań, abyś wyszedł (albo został) z uśmiechem na ustach. Nim będziesz stawiać swoje pierwsze kroki, zapoznaj się proszę z regulaminem (I zasadami poprawnej pisowni). Nie bój się zakładać nowych tematów i proponować zmian na forum, każda pomoc jest mile widziana.

Konto osobiste jaki bank

Tutaj możesz pisać na każdy temat niezwiązany z pozostałymi działami.
pens
Zbanowany

#1 Konto osobiste jaki bank

Nieprzeczytany postautor: pens » 03 cze 2018, 10:47

Muszę założyć konto osobiste to pracy. Nie chcę za dużo płacić za prowadzenie kotna. Jestem zaraz po studiach więc każda złotówka jest dla mnie ważna!! Bardzo bym prosił o poradę które konto osobiste jest najlepsze? Który ban daje najlepszą ofertę?

EkspertPKOBP
Nowicjusz

#2 Konto osobiste jaki bank

Nieprzeczytany postautor: EkspertPKOBP » 04 cze 2018, 10:04

@pens, zapraszamy do nas. :)
Przy aktywnym korzystaniu konto może być całkowicie bezpłatne. Dodatkowo nasz serwis umożliwia łatwe i szybkie płacenie za transakcje internetowe. Aby uzyskać dodatkowe informacje zachęcamy do kontaktu https://www.pkobp.pl/lps/pko-konto-za-zero/?portal=724

gortat
Zbanowany

#3 Konto osobiste jaki bank

Nieprzeczytany postautor: gortat » 05 cze 2018, 10:17

Przy aktywnym korzystaniu. Poza tym na koncie są opłaty jak widać.... Nie jest to całkowicie bezpłatne konto. A takie również można znaleźć. Na przyklad w nest banku:
0 zł prowadzenie konta
0 zł za przelewy
0 zł karta
darmowe wypłąty ze wszystkich bankomatów nie tylko w Polsce, ale również i za granicą

Poza tym konto mozna wygodnie załozyć sobie przez internet.
http://www.tanie-konto.pl/nest-bank/nest-konto/
Ostatnio zmieniony 29 cze 2018, 7:03 przez gortat, łącznie zmieniany 1 raz.