Drogi użytkowniku!
Witaj na męskim forum! Jeżeli poszukujesz tutaj pomocy w temacie seksu, związków, mody, zdrowia lub czegokolwiek innego, dołożymy wszelkich starań, abyś wyszedł (albo został) z uśmiechem na ustach. Nim będziesz stawiać swoje pierwsze kroki, zapoznaj się proszę z regulaminem (I zasadami poprawnej pisowni). Nie bój się zakładać nowych tematów i proponować zmian na forum, każda pomoc jest mile widziana.

Ulubiona pora roku

Tutaj możesz pisać na każdy temat niezwiązany z pozostałymi działami.
Awatar użytkownika
Tęczówka
Bywalec

#1 Ulubiona pora roku

Nieprzeczytany postautor: Tęczówka » 13 paź 2016, 0:26

Takie proste pytanie, ale mam milion pomysłów, jak na nie odpowiedzieć.
Lata nienawidzę - bo jest dla mnie zwyczajnie za gorąco i czuję się beznadziejnie, kiedy chwile po prysznicu już człowiek cały się klei od potu... Wiosna jest przyjemna, złota jesień bez deszczu też jest bardzo inspirująca (no dobra, ta z deszczem czasami też).
Moją ulubioną porą roku jest jednak zima (oczywiście nie taka, jak ostatnio, że śniegu tyle, co kot napłakał). Uwielbiam krajobraz zimowy. Uwielbiam wspominać jeżdżenie do mojej prababci w święta, gdy byłam mała i były porządne śnieżyce i to jeżdżenie wszędzie na sankach, mmm. Uwielbiam patrzeć jak śnieg pada i nagle wszystko staje się białe. W zimę o wiele lepiej mi się funkcjonuje w kwestii pisania moich wypocin książkowych - bo ta pora roku działa na mnie bardzo inspirująco. Zima i śnieg także kojarzy się z przecudownym czasem świątecznym, lampkami w domu, toną mandarynek i litrami kakao. I nawet nie zniechęca mnie to, że jest zimno jak cholera, że ze śniegu robi się ciapa, a rodzina wcale nie jest taka cudowna w te święta. Odkąd byłam mała, byłam zafascynowana zimą i tak mi zostało. Chociaż brakuje mi tych czasów, kiedy śniegu było po kolana, a wieczorami z przyjemnością przyglądało się szalonym śnieżycom, które zakrywały wszystko. <3

A jaka jest Wasza ulubiona, najlepiej na Was działająca pora roku? :D

Awatar użytkownika
AngelSue
Warchoł

#2 Ulubiona pora roku

Nieprzeczytany postautor: AngelSue » 13 paź 2016, 19:50

... i co roku oglądało się Kevina :P

Ja lubię wszystkie pory roku, ale najmniej lato z tych samych powodów co Ty. Mogę wytrzymać jedynie w wodzie. :D
Wiosna jest świeża, lato zbyt gorące, jesień złota i nostalgiczna, a zima świąteczna i klimatyczna. Chociaż znam ludzi, którzy nie lubią świąt, ale to nie mój problem. :D
" Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż kochanym za to, kim się nigdy nie będzie"

Awatar użytkownika
Leorth
 Administrator

#3 Ulubiona pora roku

Nieprzeczytany postautor: Leorth » 01 lis 2016, 20:29

Uwielbiam zimę. Śnieg przykrywa cały brud ulicy, ludzie wydają się milsi, wszystkich ogarnia euforia, dzieciaki lepią bałwany (Teraz już tylko na telefonach) i to wszystko buduje przyjemny klimat, który uwielbiam odczuwać. Nie wspominając już o tym, że moje podboje miłosne i najlepsze chwile były właśnie w zimę.
Można powiedzieć, że świat przywdziewa wtedy najpiękniejszą maskę ze swojej kolekcji i wabi nas swoim wdziękiem, ja to kupuję bez zastanowienia.
Ludzie wyższych talentów pracują, mimo że pozornie nic nie robią.