Drogi użytkowniku!
Witaj na męskim forum! Jeżeli poszukujesz tutaj pomocy w temacie seksu, związków, mody, zdrowia lub czegokolwiek innego, dołożymy wszelkich starań, abyś wyszedł (albo został) z uśmiechem na ustach. Nim będziesz stawiać swoje pierwsze kroki, zapoznaj się proszę z regulaminem (I zasadami poprawnej pisowni). Nie bój się zakładać nowych tematów i proponować zmian na forum, każda pomoc jest mile widziana.

Wyprawa

Tutaj możesz pisać na każdy temat niezwiązany z pozostałymi działami.
Awatar użytkownika
Simple
Bywalec

#1 Wyprawa

Nieprzeczytany postautor: Simple » 31 sie 2016, 23:26

Nie jestem wierzący ale marzy mi się piesza wyprawa do Camino de Compostela.Szlak Jakubowy - północny. Obliczam że potrawa dwa wakacyjne miesiące. Czytałem wypowiedzi ludzi że taka wyprawa zmienia człowieka, przewartościowuje.

A drugi pomysł (ukradziony co prawda) mam na wyprawę koleją transsyberyjską. Nie jest to droga wyprawa a podobno wrażenia niezapomniane :). Wódka, kawior i czaj to trzy dominujące w tym pociągu smaki - chciałbym sprawdzić czy to prawda :twisted:

Awatar użytkownika
Adventures
Warchoł

#2 Wyprawa

Nieprzeczytany postautor: Adventures » 09 wrz 2016, 23:32

Potrzebujesz Ekipy?

Do pierwszej też się przymierzałem,zawsze możemy się skontaktować-ale to bardziej w lecie.

2 Objęłaby Czarnobyl ,Prypeć i Pasmo Gorganów?

Awatar użytkownika
Simple
Bywalec

#3 Wyprawa

Nieprzeczytany postautor: Simple » 10 wrz 2016, 7:52

Odezwij się na PW :)

pens
Bywalec

#4 Wyprawa

Nieprzeczytany postautor: pens » 17 lip 2018, 12:14

Obie opcje są dość ekstremalne jednak nie wybrałbym sie na żadna

nie przepadam za pielgrzymkami
jeśli chodzi o drugą opcję to rozmawiałem ostatnio z pewnym Rosjaninem i odradzał mi podróż koleja transsyberyjska ponieawż warunki w niej są kiepskie i powiedział, ze lepiej jest mieć ochronę ze strony jakiegoś miejscowego bo można łatwo paść ofiara kradzieży

Za to polecam zorganizowanie wypadu na kajaki. Nie tylko w Polsce ale i za granicą. Ewentualnie rafting!!! Zerknijcie tutaj
Ostatnio zmieniony 23 lip 2018, 7:37 przez pens, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Simple
Bywalec

#5 Wyprawa

Nieprzeczytany postautor: Simple » 17 lip 2018, 17:38

Zrobiłem trip po Islandii. Popracowalem tam rok i miesiac jazdy po wyspie. Dalekie to od planów jakie miałem ale też było super. Polecam, chociaż drogo.