Drogi użytkowniku!
Witaj na męskim forum! Jeżeli poszukujesz tutaj pomocy w temacie seksu, związków, mody, zdrowia lub czegokolwiek innego, dołożymy wszelkich starań, abyś wyszedł (albo został) z uśmiechem na ustach. Nim będziesz stawiać swoje pierwsze kroki, zapoznaj się proszę z regulaminem (I zasadami poprawnej pisowni). Nie bój się zakładać nowych tematów i proponować zmian na forum, każda pomoc jest mile widziana.

Cześć :-)

Jesteś nowy na forum? Zanim zaczniesz aktywnie uczestniczyć w życiu forum, przywitaj się i napisz coś o sobie.
Jabub
Nowicjusz

#1 Cześć :-)

Nieprzeczytany postautor: Jabub » 14 lut 2017, 0:11

Witajcie. Znalazłem tak przez przypadek to forum, postanowiłem się zalogować, mam nadzieje że będzie ta fajnie. Chyba powitacie mnie milo w swoich gronie:D

Awatar użytkownika
Leif
Bywalec

#2 Cześć :-)

Nieprzeczytany postautor: Leif » 14 lut 2017, 1:04

Witaj! :)

Czy będzie fajnie, to zależy również od Ciebie :P
Zapraszam do dyskusji (i nie wkurzania Naszego Różowego Pluszowego Mileniaska ;))
Jest ładna, naprawdę ładna. Ładniejsza bez ubrania niż w ciuchach, a to rzadka zaleta u kobiet.
Michał Gołkowski

Awatar użytkownika
Leorth
 Administrator

#3 Cześć :-)

Nieprzeczytany postautor: Leorth » 14 lut 2017, 2:14

Hejo! Tutaj preferujemy zasadę wzajemności: To co dajesz, to otrzymujesz. ;) Witaj wśród nas!
Ludzie wyższych talentów pracują, mimo że pozornie nic nie robią.