Drogi użytkowniku!
Witaj na męskim forum! Jeżeli poszukujesz tutaj pomocy w temacie seksu, związków, mody, zdrowia lub czegokolwiek innego, dołożymy wszelkich starań, abyś wyszedł (albo został) z uśmiechem na ustach. Nim będziesz stawiać swoje pierwsze kroki, zapoznaj się proszę z regulaminem (I zasadami poprawnej pisowni). Nie bój się zakładać nowych tematów i proponować zmian na forum, każda pomoc jest mile widziana.

Co sprawia że jesteśmy szczęśliwi?

Co siedzi w ludzkich głowach? Czym się kierują? Co na nich wpływa? Odpowiedzi znajdziecie tutaj!
Awatar użytkownika
CriticalThinker
Pieniacz

#11 Co sprawia że jesteśmy szczęśliwi?

Nieprzeczytany postautor: CriticalThinker » 07 mar 2017, 23:41

Rozumiem to. Z tym, że ja jestem typowy INFP. Tak więc dbanie o kwestie towarzyskie nie zawsze mi w głowie. Funkcjonuję trochę inaczej. ;)

Olla
Użyszkodnik

#12 Co sprawia że jesteśmy szczęśliwi?

Nieprzeczytany postautor: Olla » 08 mar 2017, 8:05

Kiedyś pozwalałam ludziom przepływać przez moje życie. Teraz wyławiam tych właściwych. Wystarczyło pokazać, że mi zależy, dać coś od siebie i jest odwzajemnienie ;)

Awatar użytkownika
Simple
Bywalec

#13 Co sprawia że jesteśmy szczęśliwi?

Nieprzeczytany postautor: Simple » 08 mar 2017, 21:54

AngelSue pisze:Chociaż fakt, powinien wstawić jakiś komentarz, a nie suchy artykuł.

Zgodziłem się z twoim postem więc nie ma co komentować.

AngelSue pisze:Wiem, że macie tam jakieś konflikty z Simple, ale mnie do tego nie mieszaj. :P

To co napisał użytkownik CF uważam za prowokację.

Awatar użytkownika
CriticalThinker
Pieniacz

#14 Co sprawia że jesteśmy szczęśliwi?

Nieprzeczytany postautor: CriticalThinker » 08 mar 2017, 22:37

Olla pisze:Źródło posta Kiedyś pozwalałam ludziom przepływać przez moje życie. Teraz wyławiam tych właściwych. Wystarczyło pokazać, że mi zależy, dać coś od siebie i jest odwzajemnienie ;)

Fajne podejście. :)

Dobrze sytuacje społeczne przedstawiają niektóre obrazki.

Obrazek

dość mi bliska scena :P

Awatar użytkownika
AngelSue
Warchoł

#15 Co sprawia że jesteśmy szczęśliwi?

Nieprzeczytany postautor: AngelSue » 09 mar 2017, 19:39

CriticalThinker pisze:Źródło posta W tym kontekście "bycie" to nie jest brak działania. To brak "poszukiwania nie-wiadomo-czego".

A napisałam gdzieś, że "bycie" to brak działania? :P Jestem zbyt realistyczna, żeby bujać w obłokach i szukać nie wiadomo czego. Wiem kogo chcę i czego szukam, problem jest raczej taki, że podobno nie można mieć wszystkiego. Ale próbować zawsze trzeba. :D

CriticalThinker pisze:Źródło posta więc daruj sobie komentarze, które w jakiś sposób kojarzyłyby mnie z użytkownikiem simple.

Pamiętam jakieś wasze sprzeczki jeszcze z mh, poza tym wydźwięk Twojego posta nie był jednoznaczny, stąd taka moja reakcja.

CriticalThinker pisze:Źródło posta dla Ciebie też nie powinno mieć.

I nie ma. Dziwię się po prostu, że dorośli ludzie, a zachowują się jak dzieci. :P

Simple pisze:Źródło posta Zgodziłem się z twoim postem więc nie ma co komentować.

Chodzi mi o założenie tematu. Wklejając artykuł bez żadnych swoich opini itd. nie wnosisz nic. Dobrze by było napisać co sam o tym myślisz itd. rozwijając tym samym pole do dyskusji. Jakby wszyscy rozpoczynali tematy w taki sposób, to niczym nie różniłoby się to od spamu.
Simple pisze:Źródło posta To co napisał użytkownik CF uważam za prowokację.

To samo, co wyżej. Już dawno powinniście to wyjaśnić w pw.

Tyle ode mnie w temacie. :)
" Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż kochanym za to, kim się nigdy nie będzie"

Awatar użytkownika
CriticalThinker
Pieniacz

#16 Co sprawia że jesteśmy szczęśliwi?

Nieprzeczytany postautor: CriticalThinker » 09 mar 2017, 22:24

AngelSue pisze:A napisałam gdzieś, że "bycie" to brak działania? :P

Nigdzie nie napisałaś. Taki był wydźwięk. :P

AngelSue pisze:Jestem zbyt realistyczna, żeby bujać w obłokach i szukać nie wiadomo czego. Wiem kogo chcę i czego szukam

W to akurat wierzę, emanujesz tym i podkreślasz. Masz cele i do nich dążysz. W tym sensie się w zasadzie zgadzamy, chodzi bardziej o różnicę w podłożu - tle - perspektywie.

AngelSue pisze:problem jest raczej taki, że podobno nie można mieć wszystkiego. Ale próbować zawsze trzeba. :D

Nie koniecznie problem. Rozchodzi się właśnie o kryteria i warunki jakie sobie postawimy. A wyboru raczej nie mamy, tzn. zawsze mamy wybór, ale nie zawsze jest on zdrowy.
Ostatnio zmieniony 10 mar 2017, 20:44 przez CriticalThinker, łącznie zmieniany 1 raz.