Drogi użytkowniku!
Witaj na męskim forum! Jeżeli poszukujesz tutaj pomocy w temacie seksu, związków, mody, zdrowia lub czegokolwiek innego, dołożymy wszelkich starań, abyś wyszedł (albo został) z uśmiechem na ustach. Nim będziesz stawiać swoje pierwsze kroki, zapoznaj się proszę z regulaminem (I zasadami poprawnej pisowni). Nie bój się zakładać nowych tematów i proponować zmian na forum, każda pomoc jest mile widziana.

Komponując siebie

Co siedzi w ludzkich głowach? Czym się kierują? Co na nich wpływa? Odpowiedzi znajdziecie tutaj!
Awatar użytkownika
Leorth
 Administrator

#11 Komponując siebie

Nieprzeczytany postautor: Leorth » 15 lut 2017, 0:04

@CriticalThinker Może to wynika ze złej precyzji pytań, bądź odpowiadania na nie. Tak się składa, że ten test robiłem już kilka razy, nie pamiętam dokładnie jakie miałem wyniki, jednakże zazwyczaj typ osobowości był znowu to inny. Akurat lubię zagłębiać się w samego siebie, we wspomnienia z dzieciństwa, w to jak wszystko z przeszłości ma na mnie wpływ i doszukuje się w tym większego sensu, ale takie testy mi tego nie ułatwiają, więc traktuje je z przymrużeniem oka.
Ludzie wyższych talentów pracują, mimo że pozornie nic nie robią.

Awatar użytkownika
CriticalThinker
Pieniacz

#12 Komponując siebie

Nieprzeczytany postautor: CriticalThinker » 15 lut 2017, 6:00

Dlatego właśnie dla Ciebie najlepiej byłoby zrobić oryginalny test, a nie uproszczony, a ostatecznie nie do końca się nim sugerować. Można poznać składowe tego modelu, profile i się samemu zastanowić co do Ciebie pasuje.

Ja może jakbym w inny dzień robił ten test to może zaznaczyłbym inne odpowiedzi i też coś innego by mi wyszło, a i tak wiedziałbym, że INFP to ja. :)