Drogi użytkowniku!
Witaj na męskim forum! Jeżeli poszukujesz tutaj pomocy w temacie seksu, związków, mody, zdrowia lub czegokolwiek innego, dołożymy wszelkich starań, abyś wyszedł (albo został) z uśmiechem na ustach. Nim będziesz stawiać swoje pierwsze kroki, zapoznaj się proszę z regulaminem (I zasadami poprawnej pisowni). Nie bój się zakładać nowych tematów i proponować zmian na forum, każda pomoc jest mile widziana.

Znaleziono 3 wyniki

autor: AmonRa
06 lis 2018, 16:28
Forum: Studia/Kariera
Temat: Języki obce
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 5611
Płeć: Mężczyzna

Języki obce

Nauka języka to w dzisiejszych czasach bardzo ważny aspekt przecież chyba każdy chce sie poslugiwać językiem obcym swobodnie:) tak aby mógł w naturalny i swobodny sposob komunikować z innymi ludżmu nie będąc ograniczonym barierą językową o częstych błędach i mitach można poczytać na tej stronie TE M...
autor: AmonRa
06 lis 2018, 16:24
Forum: Męskie Sprawy
Temat: Zegarek
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 2317
Płeć: Mężczyzna

Zegarek

Cześć według mnie zegarek to jedyna akceptowalna biżuteria męska ,więc jego wybór jest bardzo istotny ,jak ze wszystkim kwestią jest jedynie budżet jaki chcemy na niego przeznaczyć ,no i styl osobiście polecam zobaczyc ten wpis może sie przydać :)
KRÓLEWSKIE ZEGARKI.
autor: AmonRa
30 paź 2018, 12:00
Forum: Męskie Sprawy
Temat: Prezent
Odpowiedzi: 19
Odsłony: 3623
Płeć: Mężczyzna

Prezent

Cześć co do męskiego prezentu to często się nad tym zastanawiałem bo przecież prezent ma cieszyć osobę obdarowaną <radość> a nie wprowadzić w zakłopotanie.Myśle ,ze super prezentem może być portfel ja np więcej na ten temat dowiedziałem się dzięki tej stronie PORTFEL – DOBRY PREZENT NA ŚWIĘTA ?