Drogi użytkowniku!
Witaj na męskim forum! Jeżeli poszukujesz tutaj pomocy w temacie seksu, związków, mody, zdrowia lub czegokolwiek innego, dołożymy wszelkich starań, abyś wyszedł (albo został) z uśmiechem na ustach. Nim będziesz stawiać swoje pierwsze kroki, zapoznaj się proszę z regulaminem (I zasadami poprawnej pisowni). Nie bój się zakładać nowych tematów i proponować zmian na forum, każda pomoc jest mile widziana.

Odzież na siłownie

Piłka nożna, Koszykówka, Piłka Ręczna, Siatkówka. Najlepsze akcje z meczów, wyniki, a nawet zdjęcia pięknych zawodniczek.
BlackType
Nowicjusz

#1 Odzież na siłownie

Nieprzeczytany postautor: BlackType » 13 mar 2018, 0:33

Jakie ciuchy zabieracie na siłownie? Inwestujecie w jakąś odzież termo czy zwykłe dresy?

bezkorol
Użyszkodnik

#2 Odzież na siłownie

Nieprzeczytany postautor: bezkorol » 13 mar 2018, 7:09

Zwykle jest to odzież bawełniana. Obowiązkowo musi być wygodna, która dobrze chłonie np pot.

Awatar użytkownika
salata
Pieniacz

#3 Odzież na siłownie

Nieprzeczytany postautor: salata » 13 mar 2018, 16:37

Bawełna to średni pomysł. Owszem wchlania pot ale szybko staje się mokra. Zależy od organizmu, ale niektórzy ludzie mają specyficzny odór. Jedyny typ odzieży który używam podczas ćwiczeń i jest bawełniany to skarpetki. Koszulka musi oddychać i przypuszczać wilgoć ciała na zewnątrz. Podobnie spodenki. Bawełniane gacie się może nadadzą, ale nie jestem fanem ściągania takich po treningu.

Tapnięte z telefona.
Pozdr.
Sałata
pozdrawiam / mvg / mvh
Salata

Awatar użytkownika
LilPeneros
Arogant

#4 Odzież na siłownie

Nieprzeczytany postautor: LilPeneros » 14 mar 2018, 13:24

Dobrze jest zakupić sobie albo koszulkę termoaktywną, albo dobry tank-top (bokserkę/podkoszulek na ramiączkach), np. stąd:

https://www.poundoutgear.com/pl/68-mesk ... e-spodenki

hyper
Nowicjusz

#5 Odzież na siłownie

Nieprzeczytany postautor: hyper » 14 mar 2018, 23:10

LilPeneros pisze:Źródło posta Dobrze jest zakupić sobie albo koszulkę termoaktywną, albo dobry tank-top (bokserkę/podkoszulek na ramiączkach), np. stąd...:

Popieram! Najlepiej ubierać termoaktywne podkoszulki i spodenki. Nie czujemy się mokrzy, a ludzie obok nas nie narzekają na zapachy. ja ostatnio na wyprzedaży kupiłem koszulki od UnderArmoura i sprawdzają się świetnie.

A apropo 'gaci'.. to używacie bokserek termoaktywnych ? Czy ćwiczycie w zwykłych ?

kasiulka
Nowicjusz

#6 Odzież na siłownie

Nieprzeczytany postautor: kasiulka » 16 mar 2018, 19:01

hyper pisze:Popieram! Najlepiej ubierać termoaktywne podkoszulki i spodenki. Nie czujemy się mokrzy, a ludzie obok nas nie narzekają na zapachy. ja ostatnio na wyprzedaży kupiłem koszulki od UnderArmoura i sprawdzają się świetnie.

myślę że nie ma sensu przepłacać 2 razy więcej, helikon robi tak samo dobrą odzież jakościowo ja ua :)

hyper pisze:A apropo 'gaci'.. to używacie bokserek termoaktywnych ? Czy ćwiczycie w zwykłych ?

mój facet nawet i na co dzień chodzi w termoaktywnych bokserkach

Awatar użytkownika
salata
Pieniacz

#7 Odzież na siłownie

Nieprzeczytany postautor: salata » 16 mar 2018, 19:56

Z doświadczenia napisze, ze:
- Koszulki UA robi świetne. Spodenki takie se.
- Adidas ma świetne spodenki, średnie koszulki natomiast.
- Nike koszulki OK, spodenki słabe.
- Puma koszulki ujdą, ale mam świetną z długim rękawem jest genialna. Spodenek nie miałem.
- próbowałem paru no-name wszystko kiepskie z porównaniu z markowymi. 4F to dno i metry mułu niestety.

Gacie to dla mnie najlepsze robi CK.

Co do cen to kwestia indywidualna, ale ja poluje na promocje, jako ze ciuchy sportowe dobrej jakości się mało zużywają. Jednak będąc atletą raczej jakość i tak by miała największe znaczenie.

Tappnąłem z telefona
Pozdrówka
Salata
pozdrawiam / mvg / mvh
Salata

zenonm
Nowicjusz

#8 Odzież na siłownie

Nieprzeczytany postautor: zenonm » 18 mar 2018, 21:06

kasiulka pisze:Źródło posta
hyper pisze:Popieram! Najlepiej ubierać termoaktywne podkoszulki i spodenki. Nie czujemy się mokrzy, a ludzie obok nas nie narzekają na zapachy. ja ostatnio na wyprzedaży kupiłem koszulki od UnderArmoura i sprawdzają się świetnie.

myślę że nie ma sensu przepłacać 2 razy więcej, helikon robi tak samo dobrą odzież jakościowo ja ua :)

płacisz tam w dużej części za nazwę na pewno ale nie można też odbierać zasług UA bo są super
kasiulka pisze:
hyper pisze:A apropo 'gaci'.. to używacie bokserek termoaktywnych ? Czy ćwiczycie w zwykłych ?

mój facet nawet i na co dzień chodzi w termoaktywnych bokserkach

mam tylko jeden zestaw bielizny termo ale to akurat coś czego zbyt często nie używam, tylko do sportów

salata pisze:Źródło posta Z doświadczenia napisze, ze:
- Koszulki UA robi świetne. Spodenki takie se.
- Adidas ma świetne spodenki, średnie koszulki natomiast.
- Nike koszulki OK, spodenki słabe.
- Puma koszulki ujdą, ale mam świetną z długim rękawem jest genialna. Spodenek nie miałem.
- próbowałem paru no-name wszystko kiepskie z porównaniu z markowymi. 4F to dno i metry mułu niestety.

Gacie to dla mnie najlepsze robi CK.

Co do cen to kwestia indywidualna, ale ja poluje na promocje, jako ze ciuchy sportowe dobrej jakości się mało zużywają. Jednak będąc atletą raczej jakość i tak by miała największe znaczenie.

Tappnąłem z telefona
Pozdrówka
Salata

Też sporo na promocjach wynajduję ale akurat nie przepadam za nike, adidasem itp. Za bardzo dresem dla mnie większość z ich produktów podjeżdża

pens
Bywalec

#9 Odzież na siłownie

Nieprzeczytany postautor: pens » 22 mar 2018, 7:02

Niewygodnie jest ćwiczyć w wyciągniętych dresach. Wiadomo,żę czasami jak nie ma sie w co ubrac to i dresy dadzą radę. Jednak o wiele wygodniej jest zainwestować sobie w wygodne legginsy czy koszulkę wykonane z materiału termoaktywnego, który będzie dobrze odprowadzał wilgoć.
Jesli chodzi o koszulki to dobre są dwa materiały
naturalna bawełna
i mikrofibra
Fajny wybór ma koszulkowo: https://koszulkowo.com

Awatar użytkownika
bartiwit89
Nowicjusz

#10 Odzież na siłownie

Nieprzeczytany postautor: bartiwit89 » 03 kwie 2018, 12:16

Zgadzam się z większością tego co mówi wyżej Salata. Raz z nike udało mi się znaleźć fajne spodenki, ale to jakaś końcówka kolekcji była, nie wiem czy nadal są dostępne.
A zdarzyło Wam się kupić koszulki z Regatty? Wiem, że to nie typowo siłowniowa odzież, ale mam jedną koszulkę i dosyć długo ją męczę i zdaje się dorównywać markowym. Ciekawe czy to tylko ten mój konkretny okaz czy inne też dadzą rade..
No pain, no gain.