Drogi użytkowniku!
Witaj na męskim forum! Jeżeli poszukujesz tutaj pomocy w temacie seksu, związków, mody, zdrowia lub czegokolwiek innego, dołożymy wszelkich starań, abyś wyszedł (albo został) z uśmiechem na ustach. Nim będziesz stawiać swoje pierwsze kroki, zapoznaj się proszę z regulaminem (I zasadami poprawnej pisowni). Nie bój się zakładać nowych tematów i proponować zmian na forum, każda pomoc jest mile widziana.

Kilka kierunków studiow

Wszelkie sprawy zawodowe, takie jak wybór studiów, problemy w pracy, rozkręcanie biznesu i wiele innych.
gortat
Zbanowany

#1 Kilka kierunków studiow

Nieprzeczytany postautor: gortat » 28 cze 2018, 11:24

Witam, za rok kończę technikum (Technik OZE), zastanawiam się nad wyborem studiów, interesuje mnie energetyka, budownictwo, szkoła w Szczytnie oraz studia związane z logistyka, transportem.

Prawde mówiąc nie wiem co byłoby dla mnie najlepsze, nie planuje pracować fizycznie(a po takich kierunkach jak budownictwo czy energetyka wątpię by mnie od razu za biurko posadzili...) stad tez wspomniałem o logistyce i transporcie. Interesowała mnie tez praca w wojsku jak i w policji, ale na uczelnie wojskowa trzeba zdawać jezyk angielski na maturze, który mizernie mi idzie, preferuje niemiecki. Który kierunek studiów zapewniłby mi w miarę przyzwoite pieniądze i bym nie musiał pracowac fizycznie tylko umysłowo?

pens
Zbanowany

#2 Kilka kierunków studiow

Nieprzeczytany postautor: pens » 29 cze 2018, 11:36

W zasadzie każdy kierunek studiów może Ci zapewnić dobre zarobki. Musisz jednak coś umieć. To jest najważniejsze. Proponowałbym wybrać sie na cos konkretnego jak:
informatyka
logistyka
czy inne kierunki techniczne, po których będziesz wiedział kim w zasadzie jesteś. Możesz zerknać sobie na przykład na kierunki jakie oferuje Wyższa Szkola Bankowa. https://www.wsb.pl/

Awatar użytkownika
Pioter33
Nowicjusz

#3 Kilka kierunków studiow

Nieprzeczytany postautor: Pioter33 » 24 wrz 2018, 11:31

ale z 2 strony i tak musisz przekonac sie na wlasnej skorze
ja skonczylem mechanike ale zaczalem najpierw studiowac chemie i niestety ale szybko sie przekonalem ze moje wyorbazenia o tym kierunku nie pasuja do tego jak to naprawde wyglada
wiec nei patrz tylko na to co warto i co da ci kase czy prace ale zebys tez za bardzo nie musial sie meczyc tym swoim wyborem
pozdro
Żyj z całych sił! <banan>