Drogi użytkowniku!
Witaj na męskim forum! Jeżeli poszukujesz tutaj pomocy w temacie seksu, związków, mody, zdrowia lub czegokolwiek innego, dołożymy wszelkich starań, abyś wyszedł (albo został) z uśmiechem na ustach. Nim będziesz stawiać swoje pierwsze kroki, zapoznaj się proszę z regulaminem (I zasadami poprawnej pisowni). Nie bój się zakładać nowych tematów i proponować zmian na forum, każda pomoc jest mile widziana.

Kursy helpdesc

Wszelkie sprawy zawodowe, takie jak wybór studiów, problemy w pracy, rozkręcanie biznesu i wiele innych.
robst
Zbanowany

#1 Kursy helpdesc

Nieprzeczytany postautor: robst » 03 lip 2018, 8:39

Jestem zainteresowany kursem z dzialu helpdesk bo widziałem że takie są też tworzone. Otóż, nie mam doświadczenia w IT a chciałbym zacząć się w tej dziedzinie rozwijać. Chciałbym zacząć pracę w helpdesku i popracować trochę czasu żeby zaznajomić się z branżą. Moje pytanie brzmi czy wyżej wymieniony kurs stanowi solidna podstawę i czy pracodawcy przykuwają uwagę do tego typu szkolen, czy bardziej do umiejętności które dana osoba posiada?

gortat
Zbanowany

#2 Kursy helpdesc

Nieprzeczytany postautor: gortat » 03 lip 2018, 9:20

Mnie ciekawi czy chcesz całe życie tkwić w helpdesku czy wykorzystać go żeby później zostać programistą. Ogólnie jest to bardzo popularna w ostatnim czasie dziedzina bo praktycznie kazda szanowana firma ma w ofercie helpdesc ( jest to wygodniejsze niż zatrudnieanie informatyka w każdej kolejnej placówce). Jesli chcesz tak pracować to możesz sobie zrobić kurs.
Jednak jeśli chcesz zostać programistą to jednak poradziłbym uczyć sie na własną rękę. Będzie to lepsze.
https://www.abcapteki.pl/informacje/kie ... -helpdesk/