Drogi użytkowniku!
Witaj na męskim forum! Jeżeli poszukujesz tutaj pomocy w temacie seksu, związków, mody, zdrowia lub czegokolwiek innego, dołożymy wszelkich starań, abyś wyszedł (albo został) z uśmiechem na ustach. Nim będziesz stawiać swoje pierwsze kroki, zapoznaj się proszę z regulaminem (I zasadami poprawnej pisowni). Nie bój się zakładać nowych tematów i proponować zmian na forum, każda pomoc jest mile widziana.

Ochrona kapiitału przed utratą wartości

Wszelkie sprawy zawodowe, takie jak wybór studiów, problemy w pracy, rozkręcanie biznesu i wiele innych.
slowain
Zbanowany
Posty: 28
Rejestracja: 02 maja 2018, 7:02
Płeć: Mężczyzna

#1 Ochrona kapiitału przed utratą wartości

Nieprzeczytany postautor: slowain » 19 sie 2018, 11:22

Temat może trochę poważny, ale ciekawy dla mnie. Zastanawiam się, jakie macie podejście. Coś takiego jak inflacja funkcjonuje i trzymanie pieniędzy w gotówce, to tak naprawdę wolna ale stała utrata jego wartości. Pytanie, w jaki sposób efektywnie chronić kapitał, przed utratą jego wartości?

witalny
Zbanowany
Posty: 35
Rejestracja: 16 mar 2018, 7:15
Płeć: Mężczyzna

#2 Ochrona kapiitału przed utratą wartości

Nieprzeczytany postautor: witalny » 20 sie 2018, 10:11

Jest kilka pewniaków, wśród nich są złoto, jeden z lepszych sposobów na przechowanie kapitału i ochrona jego wartości przed inflacją, a drugi sposób to nieruchomości, zarówno działki, domy jak i mieszkania. I chyba skupiłbym się na nieruchomościach, z tego względu, że oprócz tego, że przechowują jakąś wartość, to dają możliwość zarobkowania, zwłaszcza gdy zlokalizowane są w dużych miastach, do których ludzie ściągają na studia, do pracy, dla kariery Przykładem takiego miasta jest np Wrocław, w którym dużo się buduje - patrz inwestycja MicroKlimat: https://microklimat.pl/dziennik-budowy-inwestorzy/


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość