Drogi użytkowniku!
Witaj na męskim forum! Jeżeli poszukujesz tutaj pomocy w temacie seksu, związków, mody, zdrowia lub czegokolwiek innego, dołożymy wszelkich starań, abyś wyszedł (albo został) z uśmiechem na ustach. Nim będziesz stawiać swoje pierwsze kroki, zapoznaj się proszę z regulaminem (I zasadami poprawnej pisowni). Nie bój się zakładać nowych tematów i proponować zmian na forum, każda pomoc jest mile widziana.

Gdzie kupujecie tanie koszulki?

Dyskusje o urodzie i modzie.
gortat
Zbanowany

#1 Gdzie kupujecie tanie koszulki?

Nieprzeczytany postautor: gortat » 05 cze 2018, 11:14

W jakich firmach zamawiacie dla siebie koszulki sportowe?

zordon
Zbanowany

#2 Gdzie kupujecie tanie koszulki?

Nieprzeczytany postautor: zordon » 05 cze 2018, 11:55

Szczerze/ Nie zwracam zbytniej uwagi na to jakiej firmy jest koszulka ale z jakiego materiału jest wykonana.Zdecydowanie bardizej wolę bawełnę od sztucznych materiałów poniewaz oddycha.

Zerknij sobie do dwóch sklepów:
megakoszulki
openwear
Mają dobre ceny i spory wybór konkretnych ciuchów.

Fajny wybór gadżetów jest też w opengift: https://www.opengift.pl/

sytnasz
Zbanowany

#3 Gdzie kupujecie tanie koszulki?

Nieprzeczytany postautor: sytnasz » 22 cze 2018, 18:25

Dla mnie nie ma znaczenia gdzie tylko jakie. najczęściej kupuję w necie gdzie robię większość zakupów. Tym sposobem kupiłem też sprzęt agd który troche kosztował. Na wszelki wypadek ubezpieczyłem transakcje internetowe w banku Raiffeisen bo kurierzy nie zawsze traktują przesyłki tak jak powinni

Awatar użytkownika
Thomson
Nowicjusz

#4 Gdzie kupujecie tanie koszulki?

Nieprzeczytany postautor: Thomson » 02 lip 2018, 13:17

Ja zawsze przez internet. Jak pomyślę, że mam iść na zakupy do galerii to aż mnie coś skręca. https://zippini.pl/ - wchodzę w dział męski i ładuje do koszyka tyle ile mój budżet będzie w stanie znieść :p
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.

Awatar użytkownika
LilPeneros
Warchoł

#5 Gdzie kupujecie tanie koszulki?

Nieprzeczytany postautor: LilPeneros » 02 lip 2018, 13:29

Wczoraj kupiłem ładną koszulkę typu t-shirt w sklepie Reserved - cena ok. 40 zł.

Z resztą kto mówi, że koszulka ma być tania ? Koszulka ma być ładna, dopasowana rozmiarem i krojem do sylwetki osoby, która ją nosi i musi być praktyczna.
Przede wszystkim nie może być zbyt długa, powinna być tak dobrana, żeby nie podkreślała mankamentów sylwetki tylko je maskowała.
I tak np. jeśli ktoś ma oponkę wokół pasa (otłuszczony brzuch i do tego tłuszcz na biodrach), to nie powinien kupować koszulki, która jest mocno przylegająca do ciała, bo sylwetka takiej osoby będzie chujowo wyglądała - zwłaszcza jeśli ktoś ma sylwetkę typu skinny-fat.
Podobnie jak ktoś ma zaokrąglone plecy (pogłębienie fizjologicznej kifozy), to też powinien raczej unikać mocno przylegających koszulek.

Podsumowując - tanie koszulki można spotkać w takich sklepach jak:

Reserved, Top Secret, House, Cropp

nieco droższe w sklepach takich jak Diverse, czy też w sklepach z markową odzieżą sportową typu Everlast, Lonsdale, Pitbull West Coast, etc.
Podobnie dobre jakościowo koszulki zazwyczaj można spotkać w sklepach z odzieżą firm takich jak Adidas/Nike/Reebok/Puma.
Również w typowych sklepach sportowych można znaleźć koszulki sportowe.

slowain
Zbanowany

#6 Gdzie kupujecie tanie koszulki?

Nieprzeczytany postautor: slowain » 06 lip 2018, 12:33

Jak ktoś ma normalną sylwetkę, to w zasadzie nie ma problemu z doborem ciuchów. Problem mają natomiast te wszystkie osoby, które noszą rozmiar XXL lub XXXL. Czyli zarówno wysocy jak i z dużą nadwagą.
Oni dopiero mają problem, bo w sklepach sieciowych raczej nie mają z czego wybierać, bo producentom nie opłaca sie szyć takich dużych ciuchów. Często pozostaje im szukanie po internetach lub udanie się do krawca.
Proponuję jeszcze sprawdzić tutaj: https://modnyduzypan.pl/3-spodnie
Ostatnio zmieniony 31 lip 2018, 10:02 przez slowain, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
LilPeneros
Warchoł

#7 Gdzie kupujecie tanie koszulki?

Nieprzeczytany postautor: LilPeneros » 06 lip 2018, 14:51

Uważasz, że tylko osoby wysokie lub z dużą nadwagą noszą duże rozmiary ?

Mikoc
Nowicjusz

#8 Gdzie kupujecie tanie koszulki?

Nieprzeczytany postautor: Mikoc » 21 sie 2018, 10:53

u mnie to różnie, czasem new yorker, h&m, house, cropp , to z sieciówek a internetowych to często ombre

ExtremeWear
Zbanowany

#9 Gdzie kupujecie tanie koszulki?

Nieprzeczytany postautor: ExtremeWear » 17 wrz 2018, 16:42

Jeżeli chodzi o te najtańsze w wersji domowej czy do różnych prac, to najczęściej kupuje w sieciówkach ewentualnie w odzieży używanej.