Drogi użytkowniku!
Witaj na męskim forum! Jeżeli poszukujesz tutaj pomocy w temacie seksu, związków, mody, zdrowia lub czegokolwiek innego, dołożymy wszelkich starań, abyś wyszedł (albo został) z uśmiechem na ustach. Nim będziesz stawiać swoje pierwsze kroki, zapoznaj się proszę z regulaminem (I zasadami poprawnej pisowni). Nie bój się zakładać nowych tematów i proponować zmian na forum, każda pomoc jest mile widziana.

Pomoc w znalezieniu koszuli

Dyskusje o urodzie i modzie.
Lich555
Nowicjusz

#1 Pomoc w znalezieniu koszuli

Nieprzeczytany postautor: Lich555 » 14 lis 2017, 23:21

Znalazłem dzisiaj takie zdjęcie:
Obrazek
Nie mogłem jej znaleźć w żadnym polskim sklepie internetowym. Nie liczę na to, że pomożecie mi znaleźć tą samą, ale znacie może jakieś podobne modele? Zależy mi na tym "zniszczeniu", tym "brudzie" na tej koszuli.

Awatar użytkownika
Leorth
 Administrator

#2 Pomoc w znalezieniu koszuli

Nieprzeczytany postautor: Leorth » 15 lis 2017, 1:51

Hmm, Polska chyba jeszcze nie jest na tę koszulę gotowa, bo przebieram dość często w tego typu fasonach na polskich sklepach stacjonarnych/internetowych i takiej jeszcze nie widziałem. :P
Najlepiej kupić zwykłą, a potem ją lekko szarpnąć tu i ówdzie, za pomocą papieru ściernego.
Ludzie wyższych talentów pracują, mimo że pozornie nic nie robią.

mmarcin
Nowicjusz

#3 Pomoc w znalezieniu koszuli

Nieprzeczytany postautor: mmarcin » 14 mar 2018, 11:42

Lich555 pisze:Źródło posta Znalazłem dzisiaj takie zdjęcie:
Obrazek
Nie mogłem jej znaleźć w żadnym polskim sklepie internetowym. Nie liczę na to, że pomożecie mi znaleźć tą samą, ale znacie może jakieś podobne modele? Zależy mi na tym "zniszczeniu", tym "brudzie" na tej koszuli.

Bardzo fajny model. Podbijam temat, bo też bym chętnie taką kupił.

Awatar użytkownika
salata
Arogant

#4 Pomoc w znalezieniu koszuli

Nieprzeczytany postautor: salata » 14 mar 2018, 22:37

mmarcin pisze:
Lich555 pisze:Źródło posta Znalazłem dzisiaj takie zdjęcie:
Obrazek

Bardzo fajny model. Podbijam temat, bo też bym chętnie taką kupił.
Dawno nie widziałem tak gównianej jakości ciuchów. Drą się w szwach lub tkanina się przeciera. Typowa sieciowka z zawyzonymi cenami.

Tapnięte z telefona.
Pozdr.
Sałata
pozdrawiam / mvg / mvh
Salata

pens
Zbanowany

#5 Pomoc w znalezieniu koszuli

Nieprzeczytany postautor: pens » 02 maja 2018, 8:18

Podobne widzialem w;
Mango
Zalando
Answear
Openwear
Wystarczy poszukac, na pewno coś dla siebie znajdziesz. https://www.megakoszulki.pl/
Ostatnio zmieniony 27 maja 2018, 10:40 przez pens, łącznie zmieniany 1 raz.

zordon
Zbanowany

#6 Pomoc w znalezieniu koszuli

Nieprzeczytany postautor: zordon » 05 maja 2018, 17:29

Fajna ta koszula z pierwszego wpisu. Jeans zawsze jest w modzie. Pasuje też do wielu innych ubrań i kolorów. Krótko mówiąc koszula jeansowa, to sprawdzony i uniwersalny wybór.
Też mam takowe w swojej kolekcji. Koszule jeansowe można nosić włożone do spodni jak i wyciągnięte. Kwestią otwartą pozostaje krój. Osobiście preferuję slim-fit.
Duży wybór mają tutaj: http://tombigo.pl/kategoria/koszule
Ostatnio zmieniony 10 maja 2018, 9:11 przez zordon, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Paawson
Nowicjusz

#7 Pomoc w znalezieniu koszuli

Nieprzeczytany postautor: Paawson » 09 maja 2018, 11:30

Spoko koszula ale w sieciowkach nie znajdziesz. Można przez neta zamowic, ale to ryzyko bo jak ktos jest np rozbudowany w bicach czy cos to juz nie bedzie pasowala ;/ ale zawsze mozna przeciez odeslac
carpe diem :D

Menua
Nowicjusz

#8 Pomoc w znalezieniu koszuli

Nieprzeczytany postautor: Menua » 11 maja 2018, 9:22

A moim zdaniem warto szukać i próbować, nawet nie tyle w sieciówkach ile w wielu sklepach internetowych gdzie często można znaleźć naprawdę fajne i unikatowe kolekcje odzieży i obuwia. Daj znać tak z czystej ciekawości czy udało Ci się znaleźć podobny fason, wzór.

ExtremeWear
Zbanowany

#9 Pomoc w znalezieniu koszuli

Nieprzeczytany postautor: ExtremeWear » 17 wrz 2018, 16:59

Koszula ze zdjęcia bardzo mi przypadła do gustu, bardzo ładnie wygląda. Chętnie bym poszerzył o coś takiego swoją garderobę.