Drogi użytkowniku!
Witaj na męskim forum! Jeżeli poszukujesz tutaj pomocy w temacie seksu, związków, mody, zdrowia lub czegokolwiek innego, dołożymy wszelkich starań, abyś wyszedł (albo został) z uśmiechem na ustach. Nim będziesz stawiać swoje pierwsze kroki, zapoznaj się proszę z regulaminem (I zasadami poprawnej pisowni). Nie bój się zakładać nowych tematów i proponować zmian na forum, każda pomoc jest mile widziana.

Portfel dla żony

Tutaj możesz pisać na każdy temat niezwiązany z pozostałymi działami.
Mondek
Nowicjusz

#1 Portfel dla żony

Nieprzeczytany postautor: Mondek » 02 paź 2016, 18:51

Siemanko Panowie gdzie kupię dobre markowe portfele? Chciałbym swojej żonce kupić jakiś dobry i wytrzymały na urodziny ale nie wiem jaki i gdzie.Polećcie coś. Dziękóweczka ;)

Awatar użytkownika
Leorth
 Administrator

#2 Portfel dla żony

Nieprzeczytany postautor: Leorth » 02 paź 2016, 20:47

Uu, na portfelach się wcale nie znam, jedyne co, to mogę cię naprowadzić na zalando, gdzie możesz mniej więcej zdefiniować, jak ma wygląd portfel, a i zbyt wiele nie zbiedniejesz.

https://www.zalando.pl/akcesoria-portfele-kobiety/
Ludzie wyższych talentów pracują, mimo że pozornie nic nie robią.

Awatar użytkownika
Borys
Arogant

#3 Portfel dla żony

Nieprzeczytany postautor: Borys » 03 paź 2016, 0:05

wittchen B-) Marka godna zaufania.
Polecam model w kolorze szkarłatnym.

Awatar użytkownika
AngelSue
Warchoł

#4 Portfel dla żony

Nieprzeczytany postautor: AngelSue » 03 paź 2016, 18:52

A w jakim stylu ma być ? :P
Najlepiej dopasować portfel do stylu ubierania się. Jeżeli Twoja żona ubiera się elegancko, to lepiej wybrać jakiś wyszukany model, natomiast jeżeli ubiera się raczej casual, to klasyczny :D
Ogólnie to przeważnie w sklepach z obuwiem znajdziesz portfele, Euro Moda, Ryłko, Wojas itd.
Sklepów w galeriach nie brakuje, zresztą Panie od obsługi klienta zawsze chętnie doradzą :)
" Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż kochanym za to, kim się nigdy nie będzie"

Mondek
Nowicjusz

#5 Portfel dla żony

Nieprzeczytany postautor: Mondek » 08 paź 2016, 9:19

Ostatnio miała taki duży portfel, który bardzo lubiła ale niestety się zniszczył :/ Ja go nazywałem małą damską torebką :D Myślałem właśnie nad jakimś takim większym i może czarnym? Chyba taki kolor najlepszy

Awatar użytkownika
Leorth
 Administrator

#6 Portfel dla żony

Nieprzeczytany postautor: Leorth » 09 paź 2016, 20:08

To zależy od preferencji twojej żony. Ja np swojej kobiecie chętnie bym kupił portfel Monnari:

Obrazek

Przemieszanie czerwonego i czarnego wzbudza we mnie bardzo miłe odczucia i myślę, że jest elegancki. Ale widzisz, nie wszystkim może się taki podobać.

Awatar użytkownika
Tęczówka
Bywalec

#7 Portfel dla żony

Nieprzeczytany postautor: Tęczówka » 13 paź 2016, 0:00

Mi bardzo podoba się portfel, który wstawił @Leorth, jest elegancki i ma świetne połączenie kolorystyczne.
Ale faktycznie, musisz wybadać, co Twojej żonie się podoba i tak, jak napisała @AngelSue najlepiej spojrzeć na styl ubierania się albo chociaż na torby czy obuwie jakie wybiera, we wszystkim można znaleźć jakieś wskazówki. Możesz nawet ją na jakiś wspólnych zakupach podpuścić by sama Ci pokazała, co jej się podoba.
W sklepach z obuwiem jest spory wybór, także w sklepach z torbami na pewno będzie niezła oferta. W galeriach takich miejsc nie brakuje. :) Monnari podoba mi się ze względu na to, że są u ich i torby, i portfele są fajnie wyważone w swej "eleganckości" - i nie są przesadnie drogie. Jak ja się dorobię to chyba wykupię pół sklepu... :DD

Mondek
Nowicjusz

#8 Portfel dla żony

Nieprzeczytany postautor: Mondek » 20 paź 2016, 13:34

Faktycznie świetny ten portfel :) Podjadę do tego sklepu bo u mnie w galerii jest chyba i sobie go obejrzę :) Mam nadzieje, że będzie...

Awatar użytkownika
Leorth
 Administrator

#9 Portfel dla żony

Nieprzeczytany postautor: Leorth » 20 paź 2016, 23:46

Jakbyś znalazł, to daj znać. Mam w planach jego kupno, ale obawiam się, że galeriach będą zawyżone ceny, tak jak w przypadku perfum.
Czy ktoś w internecie znalazł może wstawiony przeze mnie portfel?

Mondek
Nowicjusz

#10 Portfel dla żony

Nieprzeczytany postautor: Mondek » 22 paź 2016, 16:29

Leorth niestety nie znalazłem tego co pokazałeś :/ W galerii tez nie było... Na allegro coś takiego wyszukałem http://allegro.pl/skorzany-damski-portf ... 11765.html myslicie, ze będzie dobry?