Drogi użytkowniku!
Witaj na męskim forum! Jeżeli poszukujesz tutaj pomocy w temacie seksu, związków, mody, zdrowia lub czegokolwiek innego, dołożymy wszelkich starań, abyś wyszedł (albo został) z uśmiechem na ustach. Nim będziesz stawiać swoje pierwsze kroki, zapoznaj się proszę z regulaminem (I zasadami poprawnej pisowni). Nie bój się zakładać nowych tematów i proponować zmian na forum, każda pomoc jest mile widziana.

Codzienne przyzwyczajenia

Tutaj możesz pisać na każdy temat niezwiązany z pozostałymi działami.
Awatar użytkownika
Tęczówka
Bywalec

#1 Codzienne przyzwyczajenia

Nieprzeczytany postautor: Tęczówka » 04 wrz 2016, 23:09

Bez czego nie wyobrażacie sobie swojego dnia? Macie przyzwyczajenia, które wykonujecie codziennie, a jak zdarzy się wam zapomnieć to czujecie się, jakby czegoś wam brakowało?

U mnie chyba jedną z takich rzeczy jest herbata - uwielbiam jej różne postacie i praktycznie codziennie wypijam przynajmniej jeden kubek (chyba, że ktoś mi w tym pomaga... wtedy pół kubka).
Nie wyobrażam sobie dnia bez muzyki. Musi być chociaż chwila dla niej - działa ona na mnie inspirująco i uspokajająco. W chwilach gorszego nastroju również ma bardzo dobre działanie.
Perfumy, antyperspirant - lubię ładnie pachnieć. :D
Można powiedzieć, że też moim nawykiem jest myślenie nad historiami, które chciałabym wtoczyć do moich opowiadań czy powieści (jest to moje hobby). Czasami staram się od razu coś zapisać, czasami planuje tylko w głowie - jednak mam nadzieje, że kiedyś powstanie z tego coś porządnego.
Teraz moim nawykiem staje się też chyba wchodzenie tutaj na forum, bo robię to minimum kilka razy dziennie. :D

Pewnie jest sporo takich rzeczy, które robię codziennie, ale tak na pierwszy rzut oka tego się nie dostrzega, bo jest się do tego tak przyzwyczajonym. :D

Awatar użytkownika
AngelSue
Warchoł

#2 Codzienne przyzwyczajenia

Nieprzeczytany postautor: AngelSue » 05 wrz 2016, 17:06

Kawcia ^^
" Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż kochanym za to, kim się nigdy nie będzie"

Awatar użytkownika
Leorth
 Administrator

#3 Codzienne przyzwyczajenia

Nieprzeczytany postautor: Leorth » 05 wrz 2016, 20:32

E-papieros
Zaglądanie milion razy na forum
Ganianie kotów po domu
Oglądanie na wspólnej
Przemyślenia na wszelki temat - jak mnie nie nachodzą, to jest dziwnie.
Ludzie wyższych talentów pracują, mimo że pozornie nic nie robią.

Awatar użytkownika
CriticalThinker
Pieniacz

#4 Codzienne przyzwyczajenia

Nieprzeczytany postautor: CriticalThinker » 07 wrz 2016, 9:32

Od jakiegoś czasu mam w ciągu dnia potrzebę wyciszenia się. Czasem to medytacja, czasem medytacja przy muzyce :D , lub rozmyślanie, co czasem kończy się odpłynięciem w drzemkę. :P

Awatar użytkownika
Mirabelka
Zbanowany

#5 Codzienne przyzwyczajenia

Nieprzeczytany postautor: Mirabelka » 09 wrz 2016, 10:19

Kawa, fajki i forum. :D
Przyzwyczaiłam się do spacerów z psem po lesie i tak sobie łazimy kilka razy w tygodniu.
No i wieczorne Wiadomości w TV. Pózniej koniecznie kąpiel i film w Necie.
Bez tych kilku rzeczy trudno byłoby mi funkcjonować.
[dropshadow=violet]Grzeczne dziewczynki idą do Nieba - niegrzeczne mają Raj na Ziemi... :D[/dropshadow]