Strona 1 z 1

#1 Jak znaleźć swoją pasje?

: 04 sie 2017, 3:51
autor: Leorth
Większość z nas ma jakieś pasje, poświęcamy im wiele czasu i szlifujemy jak gary po niebotycznym przypaleniu.
Ludzie bez pasji są według mojej subiektywnej opinii są smutni i niezbyt interesujący. <Boss>
Niektórzy odkrywają je za młodu, niektórzy trochę później, a jeszcze inni wcale, poświęcając siebie pracy na etat i mozolnej egzystencji w nędzy.
Ja swoją pasją zwykłem nazywać grę na gitarze, nie jestem wybitnie uzdolniony, ale uwielbiam jej dźwięk. Co innego słyszeć muzykę, a co innego czuć, jak wypływa ona spod palców. Bardzo intensywne i relaksujące uczucie, pomagająca na smutki i żale. Nie znalazłem póki co substytutu.
Gitarę wziąłem całkiem przypadkowo gdy miałem 12 lat, zaczęło się od grania intro Nothing Else Matters i odkrycia, że dźwięki z podkładem się zlewają w jedną całość, niesamowite. Pasja odkryta przez przypadek, pokrywająca się z moim gustem muzycznym i związana z ulubionym instrumentem w słyszanej muzyce.

Drugiej pasji raczej nie mam, nie chcę nadużywać tego słowa, dlatego wszystko inne nazywam po prostu moimi zainteresowaniami, bo wydają się one zbyt mało konkretne.

Chcę by temat oscylował wokół dwóch pytań:
Jak znaleźć pasję oraz czy wy już takowe znaleźliście?

Jak znaleźć własną pasję?
Dużo osób mówi, że to, co robiliśmy w dzieciństwie, będzie początkiem jej znalezienia. Musi najpierw powstać pewnego rodzaju zamiłowanie do czegoś, a ono rodzi się najczęściej z beztroskiego czasu młodości. Mój starszy brat zawsze lubił majsterkować w elektronice, dzisiaj się z tego utrzymuje. <johnny> Nie każdemu jest to pisane, ale najczęściej jest to dobry przepis na życie, bądź chociaż dodatek do niego.
Z kolei wierni kibice klubów piłkarskich.. cóż, oni nie mają pasji. <banned> <stachu>


Czy macie własne pasje?
- To już nie moje zadanie, a wasze. ;)

#2 Jak znaleźć swoją pasje?

: 10 sty 2018, 20:41
autor: Wenezuelczyk81
Widzę, że jestem tu pierwszy - kocham wędkarstwo! ;)

#3 Jak znaleźć swoją pasje?

: 22 mar 2018, 6:58
autor: pens
No coż.Mam wiele zainteresowań:
bieganie
rower
sporty ekstremalne ( skakanie ze spadochronem, zastanawialem się ostatnio nad kursem nukowania ponieważ bardzo chętnie bym zobaczył jak to jest)
A jak nie mam ochoty na inne aktywnosci to po prostu właczam sobie jakąś dobrą grę komputerową. https://www.pankasyno1.com/