Drogi użytkowniku!
Witaj na męskim forum! Jeżeli poszukujesz tutaj pomocy w temacie seksu, związków, mody, zdrowia lub czegokolwiek innego, dołożymy wszelkich starań, abyś wyszedł (albo został) z uśmiechem na ustach. Nim będziesz stawiać swoje pierwsze kroki, zapoznaj się proszę z regulaminem (I zasadami poprawnej pisowni). Nie bój się zakładać nowych tematów i proponować zmian na forum, każda pomoc jest mile widziana.

Karma dla kota

Tutaj możesz pisać na każdy temat niezwiązany z pozostałymi działami.
gortat
Zbanowany

#1 Karma dla kota

Nieprzeczytany postautor: gortat » 04 cze 2018, 8:36

Jaką karme podajecie swojemu kotu?
Ja mam purina One.
Ale leni sie dalej strasznie,kąpiel tez nie pomogła

zordon
Zbanowany

#2 Karma dla kota

Nieprzeczytany postautor: zordon » 06 wrz 2018, 11:29

Kiedyś próbowałem robić samodzielnie karme dla kota, jednak nie jest to takie proste. Po piewsze karma musi byc dobrze zbilansowana,po drugie sporo z tym roboty a jak jest się zajętym człowiekiem to zwykle nie ma się czasu na takie głupoty. Nie polecam na pewno tanich karm marketowych, bo karmy takie nie zapewniają kotu wszystkich właściwości odżywczych.
https://flogard.pl/koty/karma-dla-kotow.html
Za to polecam karmy firm:
Royal Canin
Miamor
Animonda
Fitmin Puriti
Sanabella
Purina Proplan
Purina chow Cat
Happy Cat
Ostatnio zmieniony 10 wrz 2018, 9:58 przez zordon, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
LilPeneros
Warchoł

#3 Karma dla kota

Nieprzeczytany postautor: LilPeneros » 06 wrz 2018, 16:00

Kitekat i Whiskas, to jedne z najbardziej znanych karm dla kota natomiast zastanawiające jest dlaczego jak np. kot otrzymywał jakąś tańszą karmę, a potem pewnego dnia poczęstuje się go Whiskasem, to tej tańszej karmy już nie bardzo chce jeść.

Moje przypuszczenia są takie, że albo te droższe karmy są dla kotów bardziej smakowite, albo do tych droższych karm dodawane są jakieś substancje, które na koty działają uzależniająco.