Drogi użytkowniku!
Witaj na męskim forum! Jeżeli poszukujesz tutaj pomocy w temacie seksu, związków, mody, zdrowia lub czegokolwiek innego, dołożymy wszelkich starań, abyś wyszedł (albo został) z uśmiechem na ustach. Nim będziesz stawiać swoje pierwsze kroki, zapoznaj się proszę z regulaminem (I zasadami poprawnej pisowni). Nie bój się zakładać nowych tematów i proponować zmian na forum, każda pomoc jest mile widziana.

zwiazek z opisywana dziewczyna

Dział specjalnie dla waszych problemów w związkach. Jeśli nie wiesz co zrobić, kiedy następują ciche dni, on/ona się nie odzywa, nie wiesz jak zbudować zdrowy związek, uwolnić się od toksycznej osoby albo masz jakiś inny problem, napisz tutaj.
mefiu1
Nowicjusz

#1 zwiazek z opisywana dziewczyna

Nieprzeczytany postautor: mefiu1 » 26 lis 2017, 9:24

Witajcie specjalnie zarejestrowalem sie tutaj zeby uzyskac od was odpowiedz bo sam sobie juz nie radze. Zaznacze od razu ze bedzie to dluga i pogmatwana historia.

Mam 22 lata dziewczyna jest o 3 lata starsza. Poznalem ja jakis rok temu a od pol roku sie spotykamy. Od roku znam dobrze tez jej bylego i jak sie okazalo zonatego kochanka bo wczesniej znalem ich tylko z widzenia ktorzy sa dobrymi kumplami . Okazalo sie ze dziewczyna zdradzala swojego chlopaka z jego kumplem i trwalo to dosc dlugi okres czasu. Pozniej juz z nim zerwala i dalej spotykala sie z kochankiem ktory traktowal ja jak rzecz. W sensie zdejmowal z niej ubrania kiedy tylko chcial nawet jak miala kobiece problemy i ona sie temu nie sprzeciwiala. Zaznacze ze dla mnie jej kochanek jest najgorszym typem czlowieka jakiego poznalem. Jest strasznie dwulicowym klamca. Co mnie boli?

Otoz dziewczyna mowi mi ze sie we mnie zakochala ze chce ze mna byc itd mowi mi ze nikt tak jej wczesniej nie traktowal jak ja ze z nikim nie czula sie tak dobrze na codzien jak i w lozku. Z tym ze w pol roku znajomosci uslyszalem od niej po pijaku ze jestem p**da dlatego ze nie chcialem pojechac z nia do domu po imprezie a wspominalem jej o tym przed i ze jestem dupkiem ktoremu daje tylka. Na swojego kochanka ktory jak wspominalem traktowal ja jak rzecz nie powiedziala przez tyle lat zadnego zlego slowa. Wiem ze przyjezdzala do niego do pracy i robila mu dobrze wiem ze w tym samym celu zapraszala go do siebie choc ponoc nie wie dlaczego bo juz wtedy nie byla w nim zakochana. I w sumie opowiada mi ze ona nie potrafi tak sie spotykac co nie zgadza sie z tym co robila .Kiedy wypije jest wulgarna i ze tak powiem \"chetna\".Na ta chwile nie potrafilbym jej zaufac kiedy poszlaby sama na impreze. Raz powiedziala ze nie pojdzie z kolega na grilla bo boi sie ze wypije i ze zdejmie majtki. No i wiadomo jesli zdradzila raz moze to zrobic po raz drugi.

Mam straszny metlik w glowie. Czuje cos do niej i dobrze mi przy niej ale ciagle porownuje sie do jej kochanka. Chcialbym zeby kiedys tak patrzyla na mnie jak na niego i znajac szczegoly ich romansu po prostu jest mi nie dobrze. Jesli bedziecie chcieli wiecej informacji to je podam. Staralem sie to wszystko strescic. Czy skonczylibyscie taka znajomosc za wczasu czy jedak sprobowali zaufac i wejsc w ten zwiazek?

Awatar użytkownika
Leorth
 Administrator

#2 zwiazek z opisywana dziewczyna

Nieprzeczytany postautor: Leorth » 26 lis 2017, 14:53

mefiu1 pisze:Źródło posta No i wiadomo jesli zdradzila raz moze to zrobic po raz drugi.

Pierdolenie. A jak nie zdradziła, to też może. Nie ma reguły.

mefiu1 pisze:Źródło posta Czy skonczylibyscie taka znajomosc za wczasu czy jedak sprobowali zaufac i wejsc w ten zwiazek?

Jak masz miękkie serce, to sobie odpuść. Widać przez to porównywanie się do tamtego faceta, że masz niskie poczucie wartości i ten związek da ci więcej cierpienia, niźli szczęścia.
Ludzie wyższych talentów pracują, mimo że pozornie nic nie robią.

mefiu1
Nowicjusz

#3 zwiazek z opisywana dziewczyna

Nieprzeczytany postautor: mefiu1 » 15 gru 2017, 12:26

Czy ktos jeszcze pomoze? Panowie co zrobilibyscie na moim miejscu? Moze jakies Panie napisza co taka dziewczyna moze miec w glowie

Awatar użytkownika
AngelSue
Warchoł

#4 zwiazek z opisywana dziewczyna

Nieprzeczytany postautor: AngelSue » 16 gru 2017, 22:49

Serio nie widzisz jak to wygląda, czy po prostu nie chcesz widzieć? :) ( Nie no, skoro zakładasz temat to chyba czujesz, że coś nie gra :P)

Mefiu,
mefiu1 pisze:Źródło posta znam dobrze tez jej bylego i jak sie okazalo zonatego kochanka

Pierwsza lampka.

Nic jej nie powiedziałeś? błąd. Powinieneś ją zjebać za rozwalanie rodziny i niszczenie życia jego żonie i ewentualnym dzieciom. Jeżeli to przemilczałeś, pokazałeś tylko że AKCEPTUJESZ jej zachowanie, a tym samym godzisz się na zdradzanie Ciebie w przyszłości. Co zapewne ma miejsce.

mefiu1 pisze:Źródło posta dziewczyna zdradzala swojego chlopaka z jego kumplem i trwalo to dosc dlugi okres czasu

Druga lampka.

Nie komentuje tego, powiem tylko że TY PO RAZ KOLEJNY TO ZAAKCEPTOWAŁEŚ.

mefiu1 pisze:Źródło posta Zaznacze ze dla mnie jej kochanek jest najgorszym typem czlowieka jakiego poznalem. Jest strasznie dwulicowym klamca.

A Twoja myszka jest taka biedna i niewinna. :)

mefiu1 pisze:Źródło posta Otoz dziewczyna mowi mi ze sie we mnie zakochala ze chce ze mna byc itd mowi mi ze nikt tak jej wczesniej nie traktowal jak ja ze z nikim nie czula sie tak dobrze na codzien jak i w lozku. Z tym ze w pol roku znajomosci uslyszalem od niej po pijaku ze jestem p**da dlatego ze nie chcialem pojechac z nia do domu po imprezie a wspominalem jej o tym przed i ze jestem dupkiem ktoremu daje tylka. Na swojego kochanka ktory jak wspominalem traktowal ja jak rzecz nie powiedziala przez tyle lat zadnego zlego slowa. Wiem ze przyjezdzala do niego do pracy i robila mu dobrze wiem ze w tym samym celu zapraszala go do siebie choc ponoc nie wie dlaczego bo juz wtedy nie byla w nim zakochana. I w sumie opowiada mi ze ona nie potrafi tak sie spotykac co nie zgadza sie z tym co robila .Kiedy wypije jest wulgarna i ze tak powiem \"chetna\".Na ta chwile nie potrafilbym jej zaufac kiedy poszlaby sama na impreze. Raz powiedziala ze nie pojdzie z kolega na grilla bo boi sie ze wypije i ze zdejmie majtki. No i wiadomo jesli zdradzila raz moze to zrobic po raz drugi.

Komedia :D Laska wprost mówi Ci, że ma Cię w dupie i traktuje jako bezpieczną przystań, której musi dać od czasu do czasu tyłka żebyś nie zwiał, a Ty po raz kolejny to AKCEPTUJESZ.

mefiu1 pisze:Źródło posta Czuje cos do niej i dobrze mi przy niej ale ciagle porownuje sie do jej kochanka.

No takich dziewczyn to ze świeczką szukać. :)
mefiu1 pisze:Źródło posta Chcialbym zeby kiedys tak patrzyla na mnie jak na niego

Jakbyś jeszcze nie zauważył Twoje słoneczko lubi jak się ją traktuje jak szmatę, więc po prostu bierz przykład z jej kochanka daj jej parę razy po twarzy i zagoń do garów, a maślane oczka i wypięty tyłeczek będziesz miał 24 h.

mefiu1 pisze:Źródło posta Czy skonczylibyscie taka znajomosc za wczasu czy jedak sprobowali zaufac i wejsc w ten zwiazek?

Nikt Ci nie będzie mówił jak masz żyć. W końcu nie masz 15 lat. Zastanów się tylko czy warto z tą kobietą spędzać czas, jaką wartość ona nadaje Twojemu życiu i czy warto się angażować.

Leorth pisze:Źródło posta Pierdolenie. A jak nie zdradziła, to też może. Nie ma reguły.

To znaczy, że albo ktoś ma zasady, albo ich nie ma. Jeżeli ich nie ma to czemu miałby je stosować wobec nas?
Leorth, a może wierzysz, że Ty tą dziewczynę zmienisz? :P Trochę już za starzy jesteśmy na takie żarty, :D
" Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż kochanym za to, kim się nigdy nie będzie"

mefiu1
Nowicjusz

#5 zwiazek z opisywana dziewczyna

Nieprzeczytany postautor: mefiu1 » 17 gru 2017, 21:17

Angel cos takiego chyba chcialem przeczytac. Dzieki

Awatar użytkownika
AngelSue
Warchoł

#6 zwiazek z opisywana dziewczyna

Nieprzeczytany postautor: AngelSue » 17 gru 2017, 22:35

Na zdrowie. Taki świąteczny Aniołek ze mnie :D
A tak na przyszłość wybieraj mądrze tego kto będzie stał obok Ciebie. Ignoruj presje rodziny i społeczeństwa, lepiej być samemu niż z kulą u nogi. Ustal swoje zasady i wartości, bo bez tego cały czas będziesz stał w błocie.
Laski szanują gości, którzy mają zasady i wyznaczają granice. Musisz być na tyle silny żeby wiedzieć kiedy powiedzieć NIE! Dziewczyny mogą Cię nie lubić, ale będą miały mokro w gaciach. :P Chcesz być lubiany czy szanowany? Jeżeli szanowany to zacznij pracę nad sobą i nie daj sobą pomiatać.

Jak zwykle na tym męskim forum to ja musiałam włożyć spodnie. :D
Powodzenia i Wesołych Świąt. :D
" Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż kochanym za to, kim się nigdy nie będzie"

mefiu1
Nowicjusz

#7 zwiazek z opisywana dziewczyna

Nieprzeczytany postautor: mefiu1 » 18 gru 2017, 13:33

Angel czyli reasumujac w swoim kochanku widziala faceta a we mnie widzi frajera ktorego mozna urobic i miec z nim dzidziusia. Tak to widzis

Awatar użytkownika
Leorth
 Administrator

#8 zwiazek z opisywana dziewczyna

Nieprzeczytany postautor: Leorth » 18 gru 2017, 19:29

AngelSue pisze:Źródło posta Leorth, a może wierzysz, że Ty tą dziewczynę zmienisz?

Nie mam najmniejszego zamiaru. Stawiam na samorozwój, czyt. egoizm. :P

mefiu1 pisze:Źródło posta we mnie widzi frajera ktorego mozna urobic

Tak, dokładnie. Takie są fakty, bo nie umiesz się jej postawić.
Zadam Ci proste pytanie. Co ma nad Tobą większą władzę, twój brak pewności siebie, czy jej wagina? ;)
Ludzie wyższych talentów pracują, mimo że pozornie nic nie robią.

Awatar użytkownika
AngelSue
Warchoł

#9 zwiazek z opisywana dziewczyna

Nieprzeczytany postautor: AngelSue » 18 gru 2017, 23:18

mefiu1 pisze:Źródło posta Angel czyli reasumujac w swoim kochanku widziala faceta a we mnie widzi frajera ktorego mozna urobic i miec z nim dzidziusia. Tak to widzis

W swoim kochanku widzi po prostu emocje. :)
Świadomość tego że zdradza żonę podnosi jej pewność siebie, on ma nad nią przewagę, po prostu wie że kieruje się emocjami halucynując sobie jakiś happy end i to ją nakręca.

Ty jesteś dla niej nudny, przewidywalny, bezpieczny. Chcesz świętego spokoju, a ona ze względu na swoje kompleksy potrzebuje dużo uwagi i atencji. Zdrowa kobieta szuka faceta wśród wolnych.

Twoim głównym błędem było to że akceptowałeś rzeczy których się nie akceptuje, dlatego Twój pseudo związek wygląda jak wygląda. :)

Emocje dla kobiet są tym ,czym popęd seksualny w wieku młodzieńczym dla facetów. Zdrowy rozsądek ma z tym niewiele wspólnego. Grunt to wyciągnąć wnioski i nie powielać tych samych błędów. :)
Naucz się stawiać kobiecie granice, i ustal wymagania względem przyszłej potencjalnej kobiety. Oczywiście nie jakieś kosmiczne, ale podstawowe np. prawidłowa strona etyczno-moralna, niepalenie papierosów itd. Czyli rzeczy, których NIGDY nie zaakceptujesz, coś co skreśla kobietę na początku i bez tych spełnionych wymagań się NIE ANGAŻUJESZ. Wstępną selekcję masz z głowy. ;)

Kobiety, zwłaszcza młode będą się kierowały emocjami, i nie miej o to do nich pretensji, po prostu umiejętnie to wykorzystaj, bo wiele schematów się powtarza. Nie mam na myśli tego żebyś wykorzystywał kobiety, tylko, żebyś nad tym panował, i nie dał sobie wejść na głowę. ;)