Drogi użytkowniku!
Witaj na męskim forum! Jeżeli poszukujesz tutaj pomocy w temacie seksu, związków, mody, zdrowia lub czegokolwiek innego, dołożymy wszelkich starań, abyś wyszedł (albo został) z uśmiechem na ustach. Nim będziesz stawiać swoje pierwsze kroki, zapoznaj się proszę z regulaminem (I zasadami poprawnej pisowni). Nie bój się zakładać nowych tematów i proponować zmian na forum, każda pomoc jest mile widziana.

Przerwa w zwiazku. Chec zejscia sie, ale ona z kims sie ten teges.

Dział specjalnie dla waszych problemów w związkach. Jeśli nie wiesz co zrobić, kiedy następują ciche dni, on/ona się nie odzywa, nie wiesz jak zbudować zdrowy związek, uwolnić się od toksycznej osoby albo masz jakiś inny problem, napisz tutaj.
mpawel5
Nowicjusz

#1 Przerwa w zwiazku. Chec zejscia sie, ale ona z kims sie ten teges.

Nieprzeczytany postautor: mpawel5 » 26 gru 2017, 19:56

Witam. Jestem nowy na forum. Sprawa wyglada tak. Rozeszlismy sie w maju tego roku. Ona chciala legalizowac zwiazek i miec dziecko. Ja nie. Oczywiscie po miesiacu dwoch, uczucie odzylo. Spotykalismy sie(byl tez sex). Ona myslala, ze sie oswiadcze. Ja poprzestawalem na spotykaniu. Podobno umowila sie z kilkoma facetami, ale tylko spotkania. No i teraz doszedlem do wniosku) ze zyc bez niej nie moge, przemyslalem sprawe i chcialem sie oswiadczyc. A tu klops. Powiedziala, ze sie spotkala z kims kilka razy, no i ze tym razem sex byl. Mnie skrecilo. Wiadomo o co chodzi. Powiedziala, ze go nie kocha, jak zobaczyla pierscionek rozplakala sie, ale ma metlik w glowie i prosi o czas. Teraz tylko czekac. Nie wiem tylko, czy dam rade kochac sie z nia znowu. Wiem, ze to nie zdrada, ale.... Co sadzicie o tym. Przejsc z tym do porzadku dziennego i walczyc o zwiazek? Czy cos innego sadzicie. Bylismy razem 7 lat.

Awatar użytkownika
salata
Arogant

#2 Przerwa w zwiazku. Chec zejscia sie, ale ona z kims sie ten teges.

Nieprzeczytany postautor: salata » 26 gru 2017, 22:49

Przecież nie byliście razem. Nie zdradziła cie. Co by było, gdyby nie chciała cie widzieć w ogóle? Jak ja kochasz to odpuść i nigdy do tego nie wracaj. Udaj że tego nie było, bo widzę że może cię to dręczyc. Albo odpuścisz albo to zeżre twój związek. Tyle w tym temacie.
pozdrawiam / mvg / mvh
Salata

mpawel5
Nowicjusz

#3 Przerwa w zwiazku. Chec zejscia sie, ale ona z kims sie ten teges.

Nieprzeczytany postautor: mpawel5 » 27 gru 2017, 7:18

No dreczy dreczy. Szczegolnie, ze to swieze.

Awatar użytkownika
AngelSue
Warchoł

#4 Przerwa w zwiazku. Chec zejscia sie, ale ona z kims sie ten teges.

Nieprzeczytany postautor: AngelSue » 01 sty 2018, 15:39

Coś się kończy, coś się zaczyna.
Poza tym odpowiedz sobie na pytanie dlaczego nie chciałeś się jej oświadczyć po 7 latach? Po takim czasie powinieneś się określić.

Chcesz zmarnować dziewczynie kolejne 7 lat? Nie ośmieszaj się. :)
" Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż kochanym za to, kim się nigdy nie będzie"

Awatar użytkownika
Leorth
 Administrator

#5 Przerwa w zwiazku. Chec zejscia sie, ale ona z kims sie ten teges.

Nieprzeczytany postautor: Leorth » 03 sty 2018, 19:05

"Gdybyśmy nie tracili bliskich, nie wiedzielibyśmy, ile dla nas znaczą"
;)
Myślę, że swoją szanse już zaprzepaściłeś. Teraz ruszaj w miasto poznawać inne kobiety.
Ludzie wyższych talentów pracują, mimo że pozornie nic nie robią.