Drogi użytkowniku!
Witaj na męskim forum! Jeżeli poszukujesz tutaj pomocy w temacie seksu, związków, mody, zdrowia lub czegokolwiek innego, dołożymy wszelkich starań, abyś wyszedł (albo został) z uśmiechem na ustach. Nim będziesz stawiać swoje pierwsze kroki, zapoznaj się proszę z regulaminem (I zasadami poprawnej pisowni). Nie bój się zakładać nowych tematów i proponować zmian na forum, każda pomoc jest mile widziana.

Związek ze starszą kobietą

Dział specjalnie dla waszych problemów w związkach. Jeśli nie wiesz co zrobić, kiedy następują ciche dni, on/ona się nie odzywa, nie wiesz jak zbudować zdrowy związek, uwolnić się od toksycznej osoby albo masz jakiś inny problem, napisz tutaj.
Awatar użytkownika
AngelSue
Warchoł

#11 Związek ze starszą kobietą

Nieprzeczytany postautor: AngelSue » 16 cze 2018, 12:45

LilPeneros pisze:Źródło posta kiedy waszym zdaniem związek z kobietą starszą od faceta ma rację bytu ?

Wg mnie nie ma bo ja osobiście nie związałabym się z młodszym :D
Ale wydaje mi się, że max 3 lata. Dużo młodsza też nie może być max 5 lat. Im większa różnica wieku tym gorzej się dogadać. Dorastanie w innych latach, inne priorytety, wartości, potrzeby. Jeśli chodzi o "poważny" (cokolwiek to dzisiaj znaczy) związek.

O dzieciach nie może być mowy. Sorry ale np nie wyobrażam sobie wychowywania cudzych dzieci, to nie moja rola, a obowiązek spory. Tym bardziej, że dla tych dzieci tak naprawdę jest się NIKIM i szkoda inwestować energię i zasoby.
" Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż kochanym za to, kim się nigdy nie będzie"

Awatar użytkownika
LilPeneros
Arogant

#12 Związek ze starszą kobietą

Nieprzeczytany postautor: LilPeneros » 20 cze 2018, 13:44

Z drugiej strony jednak jeśli miałby to być układ bez zobowiązań, czyli związek typu 'Friends with benefits', to myślę osobiście, że różnica 5, 10, a nawet niekiedy 15 lat pomiędzy mężczyzną, a kobietą nie jest przeszkodą.

Awatar użytkownika
AngelSue
Warchoł

#13 Związek ze starszą kobietą

Nieprzeczytany postautor: AngelSue » 23 cze 2018, 19:09

LilPeneros pisze:Źródło posta czyli związek typu 'Friends with benefits'

Taki "układ" nie jest korzystny dla kobiety. Wręcz przeciwnie, zgadzając się na coś takiego ujmuje jej to wartość i szacunek. Wg mnie przynajmniej.

LilPeneros pisze:Źródło posta to myślę osobiście, że różnica 5, 10, a nawet niekiedy 15 lat pomiędzy mężczyzną, a kobietą nie jest przeszkodą.

Hehe jasne tłumaczcie sobie to jak chcecie, w końcu najważniejsze żeby spuścić z krzyża :P Zawsze jest ryzyko wpadki, a wtedy... wszystko się sypie. Jasne, bez ryzyka nie ma "zabawy". Jednak dla mnie konsekwencje zdecydowanie nie są warte by go podjąć. :) Lubię spokojny sen :) Łykać tabletek nie zamierzam, ani wprowadzać obcych ciał do macicy, chciałabym mieć zdrowe potomstwo :)
" Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż kochanym za to, kim się nigdy nie będzie"

Awatar użytkownika
LilPeneros
Arogant

#14 Związek ze starszą kobietą

Nieprzeczytany postautor: LilPeneros » 24 cze 2018, 12:02

AngelSue pisze:Źródło posta
LilPeneros pisze:Źródło posta czyli związek typu 'Friends with benefits'

Taki "układ" nie jest korzystny dla kobiety. Wręcz przeciwnie, zgadzając się na coś takiego ujmuje jej to wartość i szacunek. Wg mnie przynajmniej.

LilPeneros pisze:Źródło posta to myślę osobiście, że różnica 5, 10, a nawet niekiedy 15 lat pomiędzy mężczyzną, a kobietą nie jest przeszkodą.

Hehe jasne tłumaczcie sobie to jak chcecie, w końcu najważniejsze żeby spuścić z krzyża :P Zawsze jest ryzyko wpadki, a wtedy... wszystko się sypie. Jasne, bez ryzyka nie ma "zabawy". Jednak dla mnie konsekwencje zdecydowanie nie są warte by go podjąć. :) Lubię spokojny sen :) Łykać tabletek nie zamierzam, ani wprowadzać obcych ciał do macicy, chciałabym mieć zdrowe potomstwo :)

ad. 1. Po zakończeniu takiego związku kobieta ma o jednego partnera więcej "na liczniku", bywa też tak, że kobieta w trakcie takiego związku zdąży się zakochać.

ad. 2. To zależy od sytuacji:

Jeśli facetowi oprócz seksu zależy również na posiadaniu dziecka w przyszłości, to faktycznie związek z kobietą dużo starszą od faceta może nie mieć sensu - choćby z tego względu, że po 40-stce u kobiet wzrasta znacznie ryzyko urodzenia dziecka z jakąś wadą genetyczną.
Ale jeśli zarówno facetowi jak i kobiecie zależy na korzystaniu z życia przez jakiś czas, to układ typu 'Friends with benefits' ma sens.

Awatar użytkownika
Simple
Bywalec

#15 Związek ze starszą kobietą

Nieprzeczytany postautor: Simple » 25 cze 2018, 8:56

Przysłowie pszczół mówi:

Na starej piczy młody ..j się ćwiczy.

Potraktuj to jako przygodę i zbiór doświadczeń.

Awatar użytkownika
AngelSue
Warchoł

#16 Związek ze starszą kobietą

Nieprzeczytany postautor: AngelSue » 03 lip 2018, 20:00

LilPeneros pisze:Źródło posta w trakcie takiego związku zdąży się zakochać.

Tylko mi tu coś nie gra? :P

Każdy ma swoje życie i swój wybór.
Propagujcie wolne związki, a później dziwcie się, że laska nie potrafi być wierna <oklaski>