Drogi użytkowniku!
Witaj na męskim forum! Jeżeli poszukujesz tutaj pomocy w temacie seksu, związków, mody, zdrowia lub czegokolwiek innego, dołożymy wszelkich starań, abyś wyszedł (albo został) z uśmiechem na ustach. Nim będziesz stawiać swoje pierwsze kroki, zapoznaj się proszę z regulaminem (I zasadami poprawnej pisowni). Nie bój się zakładać nowych tematów i proponować zmian na forum, każda pomoc jest mile widziana.

Kanał Przekazu

Dyskusje, cytaty motywacyjne, wasze kompleksy, konflikty, modne trendy.
Awatar użytkownika
Adventures
Warchoł

#1 Kanał Przekazu

Nieprzeczytany postautor: Adventures » 09 sty 2017, 12:57

Coraz częściej zastanawia mnie taki temat,by próbować swoich sił na YT.

Mam swój kanał-jakoś funkcjonuje.JAKOŚ-to najlepsze określenie...

Nie wyróżnia się niczym szczególnym.Pół roku temu odblokowali mi dodawanie reklam.Fajnie.

Założenia:

1000 subskrypcji,wtedy lądujesz w rankingu ogólnopolskim,
10 tys.wyświetleń-możliwość dodawania własnych ikonek do filmików,

to tyle jeśli chodzi o cele.

Pytania:

1.Prowadzicie jakiś kanał na YT jak Wam idzie?
2.Lecą subskrypcje?
3.Wasi Znajomi prowadzą?

4.Jesteście w rankingu?
5.Tak naprawdę zarabianie na reklamach to mało mnie interesuje,chciałbym odblokować poszczególne poziomy.Bardziej cieszyłbym się z tego że kanał i filmiki coś osiągnęły niż z kasy.Dobra dobra-ile na tym można zarobić?Gdzie można sprawdzić ile się zarabia?

6.Jak zrobić coś z sensem i nie stać się internetowym pośmiewiskiem?Chodzi mi o takich Trolli z YT co to wklejają cześć naszych filmików w swoje i komentują ośmieszają itp. Ale jeśli chcesz być na szczycie musisz liczyć się z tym liczyć :)

7.Nawiązywaliście współpracę z lepszymi/większymi kanałami od Waszych?
8.Jak duża jest szansa,że jeśli na filmikach pokazujecie zachowanie nie do końca zgodne z prawem prędzej czy później zainteresuje się tym ktoś,kogo nie chcielibyście widzieć w swoim domu?

9.Jeśli macie dobre kanały,filmiki i na nich występujecie-ludzie poznają Was na ulicy? Popularność-ma też swoje cienie.

Zapraszam serdecznie do swobodnej dyskusji.Jak sobie przypomnę coś o czym jeszcze możemy podyskutować to napiszę.

Teraz Twój Ruch YouTouberze <kciuk> <kciuk> <kciuk>