Drogi użytkowniku!
Witaj na męskim forum! Jeżeli poszukujesz tutaj pomocy w temacie seksu, związków, mody, zdrowia lub czegokolwiek innego, dołożymy wszelkich starań, abyś wyszedł (albo został) z uśmiechem na ustach. Nim będziesz stawiać swoje pierwsze kroki, zapoznaj się proszę z regulaminem (I zasadami poprawnej pisowni). Nie bój się zakładać nowych tematów i proponować zmian na forum, każda pomoc jest mile widziana.

Prezent

Dyskusje, cytaty motywacyjne, wasze kompleksy, konflikty, modne trendy.
BlackType
Nowicjusz

#11 Prezent

Nieprzeczytany postautor: BlackType » 13 mar 2018, 0:30

Ja bym się ucieszył z multitoola albo dobrego scyzoryka, np.victorinoxa ze sporą ilością funkcji.

hyper
Nowicjusz

#12 Prezent

Nieprzeczytany postautor: hyper » 14 mar 2018, 23:21

Może portfel, albo porządny skórzany pasek ? Ewentualnie jesli chcesz zaszaleć to jakąś wiatrówkę ? np glock 19 4,5 mm z oznaczeniami jak bojowy oryginał :D

BlackType pisze:Źródło posta Ja bym się ucieszył z multitoola albo dobrego scyzoryka, np.victorinoxa ze sporą ilością funkcji.

oj tak, victorinoxy są nie do zdarcia, mój niejedno ze mną przeżył a wciąż działa bez zarzutu. Bardzo porządna firma.

kasiulka
Nowicjusz

#13 Prezent

Nieprzeczytany postautor: kasiulka » 16 mar 2018, 18:56

hyper pisze:Źródło posta Może portfel, albo porządny skórzany pasek ? Ewentualnie jesli chcesz zaszaleć to jakąś wiatrówkę ? np glock 19 4,5 mm z oznaczeniami jak bojowy oryginał :D

a czy na taką wiatrówkę trzeba mieć jakieś pozwolenie ?

hyper pisze:oj tak, victorinoxy są nie do zdarcia, mój niejedno ze mną przeżył a wciąż działa bez zarzutu. Bardzo porządna firma.

sama kupiłam mojemu tacie scyzoryk i już ma dobre kilka lat. Chyba jeden scyzoryk starczy do końca życia takie ywtrzymałe :D

Awatar użytkownika
Adventures
Warchoł

#14 Prezent

Nieprzeczytany postautor: Adventures » 17 mar 2018, 11:20

kasiulka pisze:Źródło posta a czy na taką wiatrówkę trzeba mieć jakieś pozwolenie ?

do 17 kJ nie trzeba.Lepsze te z mechanizmem sprężynowym.Kup mu ;)

kasiulka pisze:Źródło posta sama kupiłam mojemu tacie scyzoryk i już ma dobre kilka lat. Chyba jeden scyzoryk starczy do końca życia takie ywtrzymałe

Bo te scyzoryki są nie do zdarcia...drogie.Swój mam od 29 lipca 2004 roku i mam do dzisiaj.Mój Wujek Chrzestny ma zegarek tej firmy i uzywa go przeszło 32 lata. Viqtorinox to Szwajcarska Precyzja w 100%.W Niemczech każdy człowiek używa właśnie tych scyzoryków,niektóre są jeszcze z lat 70...

Scyzoryki tej firmy są od dawna na wyposażeniu Szwajcarskiej Armii.

A tutaj są pomysły na prezent-każdy mężczyzna będzie zadowolony :)

https://www.victorinox.com/pl/pl

zenonm
Nowicjusz

#15 Prezent

Nieprzeczytany postautor: zenonm » 18 mar 2018, 21:13

Adventures pisze:Źródło posta
kasiulka pisze:Źródło posta a czy na taką wiatrówkę trzeba mieć jakieś pozwolenie ?

do 17 kJ nie trzeba.Lepsze te z mechanizmem sprężynowym.Kup mu ;)

Takie cacuszko polecam: https://www.militaria.pl/umarex/pistole ... p87007.xml

Adventures pisze:
kasiulka pisze:Źródło posta sama kupiłam mojemu tacie scyzoryk i już ma dobre kilka lat. Chyba jeden scyzoryk starczy do końca życia takie ywtrzymałe

Bo te scyzoryki są nie do zdarcia...drogie.Swój mam od 29 lipca 2004 roku i mam do dzisiaj.Mój Wujek Chrzestny ma zegarek tej firmy i uzywa go przeszło 32 lata. Viqtorinox to Szwajcarska Precyzja w 100%.W Niemczech każdy człowiek używa właśnie tych scyzoryków,niektóre są jeszcze z lat 70...

Scyzoryki tej firmy są od dawna na wyposażeniu Szwajcarskiej Armii.

A tutaj są pomysły na prezent-każdy mężczyzna będzie zadowolony :)

https://www.victorinox.com/pl/pl

dokładnie. Też victorinoxa mam i w pełni potwierdzam to co mówisz

pens
Zbanowany

#16 Prezent

Nieprzeczytany postautor: pens » 13 kwie 2018, 10:03

Victorinox to faktycznie fajna firma. Dobrej jakości scyzoryki. Warto jest się jednak zorientować czy osoba już czegoś takiego nie posiada. Bo niekoniecznie może być zadowolona jeśli dostanie drugi.
Proponowałbym wziać jeszcze pod uwagę:
porządny pasek do spodni
ewentualnie portfel ( niezłe portfele ma Pierre Cardin) https://sklep-torebki.pl/galanteria-m/portfele.html

Menua
Nowicjusz

#17 Prezent

Nieprzeczytany postautor: Menua » 11 maja 2018, 9:28

Racja, zresztą generalnie typ prezentu w postaci akcesoriów militarnych, survivalu jest bardzo dobry dla faceta, bezie zadowolony i chętnie pomożemy, doradzimy podczas wyboru.

zordon
Zbanowany

#18 Prezent

Nieprzeczytany postautor: zordon » 07 wrz 2018, 10:37

W zasadzie to nie ma uniwersalnego pomysłu na prezent.No dobra, moze jest. Czekoladki. Ale szczerze powiedziawszy taki prezetn aż krzyczy, ze nie mieliscie zupełnie pomysłu na prezent tak więc kupiliscie czekoladki na odczepnego......

Co do portfela to moim zdaniem jest to super opcja Dużych nie lubie,wole tak jak tutaj kolega pisze slimy. Nie odznaczaja sie w kieszeni spodni.

Ewentualnie coś bardziej niegrzecznego. Jakaś fajna bielizna albo karnet na sex zabawki.

Awatar użytkownika
AmonRa
Nowicjusz

#19 Prezent

Nieprzeczytany postautor: AmonRa » 30 paź 2018, 12:00

Cześć co do męskiego prezentu to często się nad tym zastanawiałem bo przecież prezent ma cieszyć osobę obdarowaną <radość> a nie wprowadzić w zakłopotanie.Myśle ,ze super prezentem może być portfel ja np więcej na ten temat dowiedziałem się dzięki tej stronie
PORTFEL – DOBRY PREZENT NA ŚWIĘTA?