Drogi użytkowniku!
Witaj na męskim forum! Jeżeli poszukujesz tutaj pomocy w temacie seksu, związków, mody, zdrowia lub czegokolwiek innego, dołożymy wszelkich starań, abyś wyszedł (albo został) z uśmiechem na ustach. Nim będziesz stawiać swoje pierwsze kroki, zapoznaj się proszę z regulaminem (I zasadami poprawnej pisowni). Nie bój się zakładać nowych tematów i proponować zmian na forum, każda pomoc jest mile widziana.

Czy to odstrasza facetów?

Dyskusje, cytaty motywacyjne, wasze kompleksy, konflikty, modne trendy.
Leila
Nowicjusz

#1 Czy to odstrasza facetów?

Nieprzeczytany postautor: Leila » 15 lut 2018, 21:44

Jak jest z wami? Odstraszają was dziewice powiedzmy 23+ czy wręcz przeciwnie uważacie że to atut?

Awatar użytkownika
Adventures
Warchoł

#2 Czy to odstrasza facetów?

Nieprzeczytany postautor: Adventures » 15 lut 2018, 23:25

Zależy na jakiego człowieka trafisz. Musisz sama wybrać i zdecydować.Zawsze trafi się czub, co będzie wybrzydzał.Zależnie od faceta.
Są tacy co nie będą wybrzydzali, nawet się ucieszą, w większości. Pierwszy raz nie jest jakimś mistycznym doznaniem, jednak wybieraj mądrze.

Powodzenia.

Awatar użytkownika
Leorth
 Administrator

#3 Czy to odstrasza facetów?

Nieprzeczytany postautor: Leorth » 19 lut 2018, 2:27

Jak jest z nami? Zdania zawsze będą podzielone, a to, że kobieta w wieku studenckim jest dziewicą daje za mało informacji, aby jednoznacznie stwierdzić, czy to odstrasza, czy też nie. Bowiem często za dziewictwem stoi również nieśmiałość, która jak dla mnie jest dosyć słodka, a wielu moich znajomych od razu by urwało z taką dziewczyną kontakt. Dla mnie dziewica to nie problem (O ile nie okazałaby się totalną kłodą), sam miałem taką, która po krótkim czasie dość szybko rozwinęła się w sprawach łóżkowych.
Ludzie wyższych talentów pracują, mimo że pozornie nic nie robią.