Drogi użytkowniku!
Witaj na męskim forum! Jeżeli poszukujesz tutaj pomocy w temacie seksu, związków, mody, zdrowia lub czegokolwiek innego, dołożymy wszelkich starań, abyś wyszedł (albo został) z uśmiechem na ustach. Nim będziesz stawiać swoje pierwsze kroki, zapoznaj się proszę z regulaminem (I zasadami poprawnej pisowni). Nie bój się zakładać nowych tematów i proponować zmian na forum, każda pomoc jest mile widziana.

Sposoby na bumelowanie w pracy

Dyskusje, cytaty motywacyjne, wasze kompleksy, konflikty, modne trendy.
zordon
Użyszkodnik

#1 Sposoby na bumelowanie w pracy

Nieprzeczytany postautor: zordon » 28 maja 2018, 12:53

Są takie okresy, że wielu pracowników najzwyczajniej w świecie bumeluje i szyscy o tym wiedzą. Np idą na L4 mimo, że są zdrowi. I weź tu skutecznie z tym walcz... Pytanie jak?

Awatar użytkownika
Leorth
 Administrator

#2 Sposoby na bumelowanie w pracy

Nieprzeczytany postautor: Leorth » 28 maja 2018, 18:38

Jak jesteś pracodawcą, to ich wypierdol, a jak współpracownikiem, to rób to samo. :D
Ludzie wyższych talentów pracują, mimo że pozornie nic nie robią.

Awatar użytkownika
Adventures
Arogant

#3 Sposoby na bumelowanie w pracy

Nieprzeczytany postautor: Adventures » 28 maja 2018, 18:57

Leorth pisze:Źródło posta Jak jesteś pracodawcą

Dobre,czasem i w pracy trzeba pobumeblować <taniec>

Awatar użytkownika
salata
Pieniacz

#4 Sposoby na bumelowanie w pracy

Nieprzeczytany postautor: salata » 28 maja 2018, 20:32

Ja się staram angażować ludzi do pracy i stworzyć im miejsce w którym dobrze się czują. Daje im odpowiedzialność i możliwość podejmowania decyzji. Na zaufanie trzeba zasłużyć, ale jak drużyna zgrana to jeden na drugim polega. Sam odpowiadam przed szefem z wyników i ludzie wiedzą że od tego zależą premie dla całego działu. Oni skupiają się na wykonaniu zadań ja strategia rozwoju.
Ja co prawda pracuje na zachodzie gdzie styl zarządzania jest inny. Pracownik zadowolony to pracownik wydajny. Polecam poczytać kilka książek na temat efektywnego zarządzania i przede wszystkim wyboru ludzi do zespołu. Wtedy ze zwolnieniami nie ma problemu. Poza tym każdy ma swoje problemy słabsze dni. Niektórzy są lepsi w jednym typie zadań inni wola temat ogarniać koncepcyjnie.

Tapnięte z telefona.
Pozdr.
Sałata
pozdrawiam / mvg / mvh
Salata

robst
Użyszkodnik

#5 Sposoby na bumelowanie w pracy

Nieprzeczytany postautor: robst » 29 maja 2018, 12:44

Wszystko się zgadza, ale jest to pewien problem, zwłaszcza w dużych zakładach pracy. Zwłaszcza, nagminne wykorzystywanie zwolnień chorobowych.
Zwłaszcza w tych większych zakładach, w których chorobowe przez pierwszy miesiąc płaci pracodawca. Niby go stać, bo duży,ale jak nie przyjdzie większa grupa, to robi się pewien problem finansowy.

Zajrzyj tutaj: http://www.conperio.pl/ - zajmują się weryfikowaniem absencji chorobowych i wielu pracodawców decyduje się na tego typu usługi.
Ostatnio zmieniony 30 maja 2018, 14:25 przez robst, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
salata
Pieniacz

#6 Sposoby na bumelowanie w pracy

Nieprzeczytany postautor: salata » 29 maja 2018, 13:50

robst pisze:Wszystko się zgadza, ale jest to pewien problem, zwłaszcza w dużych zakładach pracy. Zwłaszcza, nagminne wykorzystywanie zwolnień chorobowych.
Zwłaszcza w tych większych zakładach, w których chorobowe przez pierwszy miesiąc płaci pracodawca. Niby go stać, bo duży,ale jak nie przyjdzie większa grupa, to robi się pewien problem finansowy.

Wszystko zależy od kultury pracodawcy i pracownika. Sposób zarządzania odgrywa tu kluczową rolę. U mnie w firmie pracuje ponad 1000 osób w biurach na całym świecie i takie zachowanie pracowników świadczy o słabych umiejętnościach kierowników albo kiepskim podejściu całej firmy do zasobów ludzkich. Dlatego latami unikałem "polskiego" managementu jak mogłem i skończyłem za granicą.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
pozdrawiam / mvg / mvh
Salata