Drogi użytkowniku!
Witaj na męskim forum! Jeżeli poszukujesz tutaj pomocy w temacie seksu, związków, mody, zdrowia lub czegokolwiek innego, dołożymy wszelkich starań, abyś wyszedł (albo został) z uśmiechem na ustach. Nim będziesz stawiać swoje pierwsze kroki, zapoznaj się proszę z regulaminem (I zasadami poprawnej pisowni). Nie bój się zakładać nowych tematów i proponować zmian na forum, każda pomoc jest mile widziana.

Dlaczego piszemy na forach?

Dyskusje, cytaty motywacyjne, wasze kompleksy, konflikty, modne trendy.
Awatar użytkownika
Adventures
Warchoł

#1 Dlaczego piszemy na forach?

Nieprzeczytany postautor: Adventures » 06 sie 2018, 21:28

Tak mi dzisiaj przyszło do głowy to pytanie.Zapraszam do dyskusji.

Awatar użytkownika
salata
Arogant

#2 Dlaczego piszemy na forach?

Nieprzeczytany postautor: salata » 06 sie 2018, 21:37

To może zacznij od siebie. Zaczynasz tematy i tak naprawdę nie przedstawiasz swojej opinii.
pozdrawiam / mvg / mvh
Salata

Awatar użytkownika
Adventures
Warchoł

#3 Dlaczego piszemy na forach?

Nieprzeczytany postautor: Adventures » 08 sie 2018, 9:01

Już piszę:

1.Porady
2.Wymiana dyskusji na ciekawe tematy
3.Możliwość poznania nowych osób. Specyfika znajomości wirtualniej. Gdzie nigdy nie spotkamy się w realu.Chyba,że zadecydujemy inaczej.
4.Pomysły patrzenie ludzi Nam podobnych,na pewne sprawy zupełnie inaczej.Ot inny pkt widzenia.
5.Czasem ludzie tu spotkani podsuną ciekawą książkę,godz polecenia i uwagi.

Ale że za dużo tematów zakładam?

Lotnik
Nowicjusz

#4 Dlaczego piszemy na forach?

Nieprzeczytany postautor: Lotnik » 08 sie 2018, 16:45

Piszemy na forach bo jesteśmy prawie anonimowi gdy chcemy się podzielić problemem, poglądem, i nikt nas nie ściga za "błąd życiowy" albo za to że mamy inne zdanie lub pogląd . Niektórzy lubią pomagać i się udzielają, a niektórzy poprostu się uczą na błędach innych przez wpisy . Można się też coś ciekawego dowiedzieć lub wyciągnąć wnioski . No tak mi się wydaje tylko :D
<podupie> Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą

Awatar użytkownika
salata
Arogant

#5 Dlaczego piszemy na forach?

Nieprzeczytany postautor: salata » 09 sie 2018, 10:58

Człowiek jest istotą staną i go ciągnie do swoich. Dlatego lubię fora,bo sama częściej tematyczne i skupiają ludzi o podobnych zainteresowaniach. Lubię prowadzić dyskusje na poziomie. Fora maja tez do siebie, że przyciągają skrajności. Nie mam nic przeciwko jeżeli poziom wypowiedzi jest odpowiednio wysoki. Co do anonimowości to tacy jesteśmy dla siebie, ale nie jest dla mnie to jakiś wyznacznik, raczej zwracam uwagę na prywatność.
Piszę co myślę, dużo czytam i nadal się rozwijam. Podejście do życia cały czas ewoluuje. Muszę poczytać co jeszcze dwa lata temu pisałem i zobaczyć czy się pośmieje czy rozpłaczę.

@Leorth trochę zapusciłeś to forum. Widać że nie masz czasu i pomysłów. Przez to taki przestój jest w tematach i odpowiedziach. Brakuje trochę tego płomienia co na starym forum MH był.

Tapnięte z telefona.
Pozdr.
Sałata
pozdrawiam / mvg / mvh
Salata