Drogi użytkowniku!
Witaj na męskim forum! Jeżeli poszukujesz tutaj pomocy w temacie seksu, związków, mody, zdrowia lub czegokolwiek innego, dołożymy wszelkich starań, abyś wyszedł (albo został) z uśmiechem na ustach. Nim będziesz stawiać swoje pierwsze kroki, zapoznaj się proszę z regulaminem (I zasadami poprawnej pisowni). Nie bój się zakładać nowych tematów i proponować zmian na forum, każda pomoc jest mile widziana.

Myślicie,ze feromony dzialają?

Dyskusje o urodzie i modzie.
pens
Użyszkodnik
Reputacja: 0

#1 Myślicie,ze feromony dzialają?

Nieprzeczytany postautor: pens » 22 mar 2018, 7:19

Czasami pisze się o feromonach jednak czy Waszym zdaniem feromony mają działanie? W sensie te jakie mozna kupić w sklepach?

stark80
Użyszkodnik

#2 Myślicie,ze feromony dzialają?

Nieprzeczytany postautor: stark80 » 29 mar 2018, 13:25

Zależy jakie. Nie każde działaja. Ja kupisz sobie jakąs taniznę na allegro to nie spodziewaj się efektu bo prawdziwe feromony trochę kosztują. Jednak rzeczywiście moga wpływac na inne nastawienie osob (można sobie o tym poczytać w poradnikach pana Lwa starowicza, czesto się również wspomina o działaniu feromonów w podręcznikach do manipulacji innymi).Prawda jest taka,ze jakieś 80% sprzedawanych feromonow to buble Niekóre osoby sobie je kupują i potem narzekaja,ze nie działa. Co nie jest niczym dziwnym.

pens
Użyszkodnik

#3 Myślicie,ze feromony dzialają?

Nieprzeczytany postautor: pens » 30 mar 2018, 7:11

To w takim razie jak kupic sobie feromony, które dzialają?

Awatar użytkownika
bartiwit89
Nowicjusz

#4 Myślicie,ze feromony dzialają?

Nieprzeczytany postautor: bartiwit89 » 03 kwie 2018, 12:00

Według mnie to trochę takie oszukiwanie :D Moja kobieta mówi, że lubi mój naturalny zapach. nie mam na myśli potu xD - tylko takie czyste, nieperfumowane ciało po kąpieli. jeśli ludzi do siebie ciągnie to takie rzeczy same się dzieją, nie trzeba feromonów, żeby zwrocić uwagę niczym psikający marcujący kot ;)
No pain, no gain.

stark80
Użyszkodnik

#5 Myślicie,ze feromony dzialają?

Nieprzeczytany postautor: stark80 » 06 kwie 2018, 11:41

Cena często jest wyznacznikiem.Coś co kosztuje jakieś 20 zł nie ma prawa działać. Są to na bank jakieś tanie perfumy. Jeśli chcesz sobie kupić coś z wyższej półki to polecam Pheromone essence. Są drogie ale jest to skoncentrowana esencja feromonów. Drugie jakie polecam to the edge. Niezłe działanie mają Love Desire ale te w ciemnej butelce ( tej matowej). Tyle, e pamiętaj ze same feromony nie zrobią za Ciebie wszystkiego bo liczy się również całokształt danej osoby. To jak się wypowiada, co gadasz. Czy jesteś zadbany. Zdecydowanie warto jest zainwestować w dwie rzeczy: w siłownię i stomatologa :P