Drogi użytkowniku!
Witaj na męskim forum! Jeżeli poszukujesz tutaj pomocy w temacie seksu, związków, mody, zdrowia lub czegokolwiek innego, dołożymy wszelkich starań, abyś wyszedł (albo został) z uśmiechem na ustach. Nim będziesz stawiać swoje pierwsze kroki, zapoznaj się proszę z regulaminem (I zasadami poprawnej pisowni). Nie bój się zakładać nowych tematów i proponować zmian na forum, każda pomoc jest mile widziana.

Botoks u mężczyzny

Dyskusje o urodzie i modzie.
gortat
Zbanowany

#1 Botoks u mężczyzny

Nieprzeczytany postautor: gortat » 24 sie 2018, 13:02

Orientujecie się czy mężczyzna może wybrać sie na zabieg botoksu? Czy nie będzie to dziwnie postrzegane? Chodzi mi tutaj o zmarszczki na czole, które nie wygladają zbyt dobrze.

Awatar użytkownika
salata
Arogant

#2 Botoks u mężczyzny

Nieprzeczytany postautor: salata » 25 sie 2018, 0:21

Naprawdę zmarszczki na czole to twój największy problem? Zastanów się czy to naprawdę zmieni jak cię postrzegają. Czy to coś zmieni? Co chcesz długofalowo uzyskać pisząc się na taki zabieg? Zrozumiem korekcję plastyczne elementów tego wymagających jak uszy, nos czy przeszczep włosów, ale zmarszczki i faceta? Mężczyzna jak wino...
pozdrawiam / mvg / mvh
Salata

Awatar użytkownika
LilPeneros
Warchoł

#3 Botoks u mężczyzny

Nieprzeczytany postautor: LilPeneros » 25 sie 2018, 15:28

Niektórzy amerykańscy aktorzy, np. Sylvester Stallone robili sobie kiedyś (i pewnie nadal robią) tego typu zabiegi.
Zapytam tak - czy to czyni Stallone'a kimś niemęskim ?

Awatar użytkownika
salata
Arogant

#4 Botoks u mężczyzny

Nieprzeczytany postautor: salata » 25 sie 2018, 15:34

Stallone i inni aktorzy pracuje swoja facjata, wiec dbanie o nia to dbanie o swoje dochody. Jednak niektorych z nich rowniez ciezko zakwalifikowac do grona samcow. Robienie tego zabiegu wybitnie z poczucia estetycznego nie mozna zakwalifikowac tego do cnot meskich. Nastepne bedzie co? Jaki podklad wybrac?
pozdrawiam / mvg / mvh
Salata

CIUPEK666
Nowicjusz

#5 Botoks u mężczyzny

Nieprzeczytany postautor: CIUPEK666 » 12 wrz 2018, 16:52

może... ale po co ? czy warto ?

ExtremeWear
Zbanowany

#6 Botoks u mężczyzny

Nieprzeczytany postautor: ExtremeWear » 17 wrz 2018, 16:47

Wszystko jest dla ludzi, skoro kobiety to robią, to mężczyźni też mogą. Jednakże mało osób się na to decyduje gdyż nie uważają tego za problem.

czeko
Nowicjusz

#7 Botoks u mężczyzny

Nieprzeczytany postautor: czeko » 26 wrz 2018, 9:57

po co ci to :) to nie jest nikomu potrzben

mario
Nowicjusz

#8 Botoks u mężczyzny

Nieprzeczytany postautor: mario » 11 paź 2018, 13:25

zgadzam się z ExtremeWear! ja miałem wstrzykiwany, bo już nic nie działało na nad potliwość i to mi poradziła dermatolog. Nie wiem jak na czole, ale na dłoniach cholernie boli!!