Drogi użytkowniku!
Witaj na męskim forum! Jeżeli poszukujesz tutaj pomocy w temacie seksu, związków, mody, zdrowia lub czegokolwiek innego, dołożymy wszelkich starań, abyś wyszedł (albo został) z uśmiechem na ustach. Nim będziesz stawiać swoje pierwsze kroki, zapoznaj się proszę z regulaminem (I zasadami poprawnej pisowni). Nie bój się zakładać nowych tematów i proponować zmian na forum, każda pomoc jest mile widziana.

Vigor UP Opinie

Dziś mi się chce!

Czyli jak dbać o nasze zdrowie.
Awatar użytkownika
Leorth
 Administrator

#1 Vigor UP Opinie

Nieprzeczytany postautor: Leorth » 09 paź 2016, 20:28

Brał ktoś z was tabletki Vigor up i czy zauważył jakąkolwiek poprawę w funkcjonowaniu? Ja niestety znaczących zmian nie zauważyłem, a brałem dosyć długi okres czasu.
Ludzie wyższych talentów pracują, mimo że pozornie nic nie robią.

Awatar użytkownika
Tęczówka
Bywalec

#2 Vigor UP Opinie

Nieprzeczytany postautor: Tęczówka » 12 paź 2016, 23:27

Brałam też przez jakiś czas - nie odczułam żadnego większego wpływu po zażywaniu. Niestety nie działało to jak w reklamie "DZIŚ MI SIĘ CHCE", tylko nadal tak samo mi się nie chciało... :DD Lepiej zainwestować te pieniądze w jakieś owoce albo jakieś faktycznie nadające się suplementy.
Już wolę brać Rutinoscorbin, bo on chociaż objawia się wzmożonym oddawaniem płynów, czyli coś tam robi. ;)

Awatar użytkownika
Borys
Arogant

#3 Vigor UP Opinie

Nieprzeczytany postautor: Borys » 17 paź 2016, 0:42

Ja po składzie widzę, że to hm... niestety... placebo.
Dla testów zaproponowałbym 2 konkurencyjne produkty - Vitapil lub Vita-Min OLIMP (najlepiej co 2 dzień dla niećwiczących).
Tam są konkretne dawki witamin, to tak jeśli ktoś chce się posiłkować na samej kompozycji witaminowo-mineralnej ;)

Dla poprawy funkcjonowania wg mnie najlepsza jest naturalna biała herbata albo bezpośrednio proszek guarany.