Drogi użytkowniku!
Witaj na męskim forum! Jeżeli poszukujesz tutaj pomocy w temacie seksu, związków, mody, zdrowia lub czegokolwiek innego, dołożymy wszelkich starań, abyś wyszedł (albo został) z uśmiechem na ustach. Nim będziesz stawiać swoje pierwsze kroki, zapoznaj się proszę z regulaminem (I zasadami poprawnej pisowni). Nie bój się zakładać nowych tematów i proponować zmian na forum, każda pomoc jest mile widziana.

Napoje typu ZERO.

Czyli jak dbać o nasze zdrowie.
Awatar użytkownika
TheShy
Pieniacz

#1 Napoje typu ZERO.

Nieprzeczytany postautor: TheShy » 14 mar 2017, 16:53

Ponieważ nie było to jeszcze poruszane, chcę się Was zapytać, jakie macie zdanie na temat napojów. Kiedyś oglądałem (zastrzelcie mnie, nie znajdę linku) filmik na YT, na którym kulturysta wypowiadał się, że pije regularnie napoje bez dodatków cukru i nie wlicza tego w składnik diety. Okej. Jednakże, zawarty jest tam nasz wróg - aspartam, o którym także czytałem - szkodzi w nadmiernych ilościach.

Jak Wy postrzegacie dane napoje? Czy wypicie raz na jakiś czas sztucznie słodzonego napoju jest aż tak szkodliwe?
Everything is fine, nobody is happy.

http://literallyhe.prv.pl

Awatar użytkownika
AngelSue
Arogant

#2 Napoje typu ZERO.

Nieprzeczytany postautor: AngelSue » 17 mar 2017, 23:23

No najlepiej zrezygnować z wszelkich kolorowych napojów zwłaszcza gazowanych, chociaż zagęszczacze i przeciery w sokach, to też nie najlepszy wybór.
A alkohol na redukcji to już w ogóle zły pomysł. :P

TheShy pisze:Źródło posta Czy wypicie raz na jakiś czas sztucznie słodzonego napoju jest aż tak szkodliwe?

Pewnie nie AŻ TAK. Ale skoro już masz świadomość, że to nienajlepsza opcja, to lepiej wybrać coś innego, albo samemu zrobić sobie soczek z pomocą blendera, czy sokowirówki.
" Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż kochanym za to, kim się nigdy nie będzie"

Awatar użytkownika
TheShy
Pieniacz

#3 Napoje typu ZERO.

Nieprzeczytany postautor: TheShy » 18 mar 2017, 5:58

AngelSue pisze:A alkohol na redukcji to już w ogóle zły pomysł.

Wiem, dlatego ostatnio pytałem o niesłodzony/najmniej kaloryczny :-D. No cóż, każdy ma inne używki, hobby, czy jak to nazwać. Ja poza okresem Wielkiego Postu piję prawie codziennie, więc z tego raczej nie zrezygnuję... :).

AngelSue pisze: albo samemu zrobić sobie soczek z pomocą blendera, czy sokowirówki.

Fuuu... :/

Awatar użytkownika
AngelSue
Arogant

#4 Napoje typu ZERO.

Nieprzeczytany postautor: AngelSue » 19 mar 2017, 21:55

Kwestia przyzwyczajenia. :)
Plusem jest to, że sam możesz skomponować swój smak. :D
" Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż kochanym za to, kim się nigdy nie będzie"

Awatar użytkownika
TheShy
Pieniacz

#5 Napoje typu ZERO.

Nieprzeczytany postautor: TheShy » 20 mar 2017, 17:21

No to jak najdzie mnie kiedyś wena, spróbuję <kucharz>.

Póki co w Kauflandzie Pepsi MAX 2,99zł/2,5L! :D

TomaszW15
Nowicjusz

#6 Napoje typu ZERO.

Nieprzeczytany postautor: TomaszW15 » 21 mar 2017, 7:44

też spróbuję, bo to fajny pomysł

Awatar użytkownika
Leorth
Administrator

#7 Napoje typu ZERO.

Nieprzeczytany postautor: Leorth » 22 mar 2017, 2:35

Myślę, że raz na jakiś czas wypicie takiego napoju nam nie zaszkodzi. Poza tym prawie wszystko jest szkodliwe w dużych ilościach, jedno bardziej, drugie mniej. ;)

TheShy pisze:Źródło posta Fuuu...

Gorzej niż dziecko, któremu podaje się brokuł do zjedzenia. :P Osobiście gdybym miał sokowirówkę to bym przyrządzał sok z mieszanki owoców każdego dnia.
Ludzie wyższych talentów pracują, mimo że pozornie nic nie robią.

Wróć do „Zdrowie”