Drogi użytkowniku!
Witaj na męskim forum! Jeżeli poszukujesz tutaj pomocy w temacie seksu, związków, mody, zdrowia lub czegokolwiek innego, dołożymy wszelkich starań, abyś wyszedł (albo został) z uśmiechem na ustach. Nim będziesz stawiać swoje pierwsze kroki, zapoznaj się proszę z regulaminem (I zasadami poprawnej pisowni). Nie bój się zakładać nowych tematów i proponować zmian na forum, każda pomoc jest mile widziana.

Druga Szansa.

Czyli jak dbać o nasze zdrowie.
Awatar użytkownika
Adventures
Arogant

#1 Druga Szansa.

Nieprzeczytany postautor: Adventures » 10 cze 2017, 9:46

Człowiek nieustannie idzie ku śmierci. Czasem nawet biegnie.Chodzi o to,by podejść tam jak najwolniej.

Teraz mam zajawkę,taką.Ludzie,którzy dbają o siebie-chodzi mi o zdrową dietę i ćwiczenia,dbanie o siebie,nie przesadzanie z przemęczaniem się w fizycznej pracy,to mają efekty.

Oj napiszę obrazkowo. Spotkałem kumpla,ma ok.35 lat,ale ,że całe życie na budowach pracuje,to zniszczony,wygląda jak 50 latek.
Inny kolega pracował ze mną.Też całe życie fizycznie w polu.Choć młodszy,wyglądał starzej. I takich przykładów mógłbym pisać bardzo dużo.

Jakie jest Wasze Zdanie na ten temat?

1.Aby dobrze wyglądać,warto zadbać o siebie już teraz.
2.Zmiana diety i nawyków żywieniowych.
3.Jeśli trenujecie,macie dietę,chce się Wam.Jak bierzecie ku temu motywację?
4.Motywują Was inni,ludzie,którzy poświęcają czas dla siebie?
5.Nawyki rodzinne,często przenoszone z pokolenia na pokolenie.Tu chyba zrobię inny temat,bo zaburzy tę dyskusję.

To chyba by było na tyle.

Zapraszam do dyskusji :)