Drogi użytkowniku!
Witaj na męskim forum! Jeżeli poszukujesz tutaj pomocy w temacie seksu, związków, mody, zdrowia lub czegokolwiek innego, dołożymy wszelkich starań, abyś wyszedł (albo został) z uśmiechem na ustach. Nim będziesz stawiać swoje pierwsze kroki, zapoznaj się proszę z regulaminem (I zasadami poprawnej pisowni). Nie bój się zakładać nowych tematów i proponować zmian na forum, każda pomoc jest mile widziana.

alergia

Czyli jak dbać o nasze zdrowie.
morris
Użyszkodnik

#1 alergia

Nieprzeczytany postautor: morris » 15 wrz 2016, 10:46

Czy będąc po 30tce można jeszcze dostać alergii?? Całe życie mnie to nie dotyczyło ale ostatnio sprzątałem piwnicę u dziadków i normalnie wyszedłem z niej ledwo żywy, katar, kaszel na maksa, w weekend znów mam się za to zabrać ale nie wiem czy nie dać sobie spokoju, chociaż obiecałem pomoc.

Awatar użytkownika
Leif
Bywalec

#2 alergia

Nieprzeczytany postautor: Leif » 15 wrz 2016, 17:54

Tak, można. Są czynniki, które potrafią uczulać nawet przy jednorazowym kontakcie.
Jest ładna, naprawdę ładna. Ładniejsza bez ubrania niż w ciuchach, a to rzadka zaleta u kobiet.
Michał Gołkowski

morris
Użyszkodnik

#3 alergia

Nieprzeczytany postautor: morris » 20 wrz 2016, 12:14

To mnie pocieszyłeś, tylko że ja nigdy na kurz ani tego typu rzeczy nie miałem uczulenia, a tu takie coś nagle, chyba że to na jakąś pleśń, chyba po prostu kupię sobie coś od alergii i skończę na weekendzie te porządki, głupio to tak rozstawić