Drogi użytkowniku!
Witaj na męskim forum! Jeżeli poszukujesz tutaj pomocy w temacie seksu, związków, mody, zdrowia lub czegokolwiek innego, dołożymy wszelkich starań, abyś wyszedł (albo został) z uśmiechem na ustach. Nim będziesz stawiać swoje pierwsze kroki, zapoznaj się proszę z regulaminem (I zasadami poprawnej pisowni). Nie bój się zakładać nowych tematów i proponować zmian na forum, każda pomoc jest mile widziana.

Otłuszczona klatka piersiowa.

Treningi, suplementacja, dieta, problemy z ćwiczeniami, porady dla początkujących i inne.
Awatar użytkownika
TheShy
Pieniacz

#1 Otłuszczona klatka piersiowa.

Nieprzeczytany postautor: TheShy » 15 mar 2017, 18:45

No, to tego, jak wyżej. Jakieś zalecenia? Szczególny trening? Bo czego nie jeść to już w miarę wiem...
Everything is fine, nobody is happy.

http://literallyhe.prv.pl

Awatar użytkownika
AngelSue
Warchoł

#2 Otłuszczona klatka piersiowa.

Nieprzeczytany postautor: AngelSue » 15 mar 2017, 20:56

Zanim zaczniesz budować mięśnie, zacznij od spalania tkanki tłuszczowej.
Czyli intensywne ćwiczenia cardio na całe ciałko :D Polecam Fitness Blender :P
I pamiętaj 30% ćwiczenia, 70% dieta ! :)

Liczę na to, że chłopaki się rozpiszą, chociaż jak zwykle się obijają. xD
W każdym razie motywacji życzę i powodzenia! :)
" Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż kochanym za to, kim się nigdy nie będzie"

Awatar użytkownika
TheShy
Pieniacz

#3 Otłuszczona klatka piersiowa.

Nieprzeczytany postautor: TheShy » 15 mar 2017, 23:09

No właśnie co do diety, to nie mam jako takiej, jak w poprzednim temacie "2500 kcal" chciałem mieć. Przeczytałem poleconą pozycję Życie bez pieczywa i faktycznie, coś prawdy w tym może być. Jem regularnie, nie chodzę głodny ani się nie przejadam + wiem, czego nie jeść. Najtrudniejsze jest to, że lubię piwo i chociaż nie piję już od ponad dwóch tygodni ani grama, szukam jakiegoś zamiennika alkoholowego, który w miarę nie powoduje tycia, co również w jednym temacie poruszyłem ;).

Chodzę na siłownię, ale za bardzo nie wiem z czego najczęściej korzystać, mam nadzieję, że takie FBW poskutkuje. Na chwilę obecną, jeszcze przed siłownią, samym ograniczeniem niezdrowej żywności do minimum, prawie, że do zera (czasem kebaba opier...ę), zrzuciłem 7 kg w dwa miesiące :). O ile nie widać tego gołym okiem po sylwetce - ja nie zauważam, inni ponoć tak - to spodnie już są za duże, paski mają dodatkowe dziurki a koszule nie są tak opięte ;).

Awatar użytkownika
AngelSue
Warchoł

#4 Otłuszczona klatka piersiowa.

Nieprzeczytany postautor: AngelSue » 17 mar 2017, 23:15

Nie widzisz, bo patrzysz na siebie codziennie. :P
Ale jakbyś robił sobie zdjęcia, tak jak ludzie robią przy metamorfozach, to byś widział. :D
" Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż kochanym za to, kim się nigdy nie będzie"

Awatar użytkownika
TheShy
Pieniacz

#5 Otłuszczona klatka piersiowa.

Nieprzeczytany postautor: TheShy » 18 mar 2017, 5:55

Taa... i jeszcze selfie na siłowni co drugi dzień <strzelanie>

Awatar użytkownika
AngelSue
Warchoł

#6 Otłuszczona klatka piersiowa.

Nieprzeczytany postautor: AngelSue » 19 mar 2017, 21:56

O to to ! I wszystkie laski Twoje. :D

Awatar użytkownika
TheShy
Pieniacz

#7 Otłuszczona klatka piersiowa.

Nieprzeczytany postautor: TheShy » 20 mar 2017, 17:19

Ja tam zachłanny nie jestem, podzielę się :].

Żeby chociaż ta jedna była... :D kurde straciłem moc :(. Nie potrafiłbym nawet niepełnosprawnej poderwać ;(.

Póki co dorzuciłem L-Karnitynę do ćwiczeń. Nie powinna zaszkodzić :).

Awatar użytkownika
Leif
Bywalec

#8 Otłuszczona klatka piersiowa.

Nieprzeczytany postautor: Leif » 20 mar 2017, 23:50

TheShy pisze:Źródło posta No, to tego, jak wyżej. Jakieś zalecenia? Szczególny trening? Bo czego nie jeść to już w miarę wiem...
Wizyta u lekarza po skierowanie do endokrynologa jest co najmniej wskazana, bo jeżeli to kwestia hormonalna lub chorobowa, to pomoc specjalisty będzie albo szybsza albo jedyną możliwą opcją.

TheShy pisze:Źródło posta Póki co dorzuciłem L-Karnitynę do ćwiczeń. Nie powinna zaszkodzić :).
IMO efekt placebo i wyrzucanie kasy (o ile L-ka może efektywnie pomagać w przemianach energetycznych w mitochondriach, to między jej jedzeniem a dostarczeniem do mitochondriów jest przepaść).
Jest ładna, naprawdę ładna. Ładniejsza bez ubrania niż w ciuchach, a to rzadka zaleta u kobiet.
Michał Gołkowski

TomaszW15
Nowicjusz

#9 Otłuszczona klatka piersiowa.

Nieprzeczytany postautor: TomaszW15 » 21 mar 2017, 7:37

na pewno konsultacja specjalistyczna nie zaszkodzi

Awatar użytkownika
TheShy
Pieniacz

#10 Otłuszczona klatka piersiowa.

Nieprzeczytany postautor: TheShy » 21 mar 2017, 17:26

Widzę żadnych opcji prócz lekarza nie przewiduje nikt? Jedyna @AngelSue jakoś mnie ratuje... :P