Drogi użytkowniku!
Witaj na męskim forum! Jeżeli poszukujesz tutaj pomocy w temacie seksu, związków, mody, zdrowia lub czegokolwiek innego, dołożymy wszelkich starań, abyś wyszedł (albo został) z uśmiechem na ustach. Nim będziesz stawiać swoje pierwsze kroki, zapoznaj się proszę z regulaminem (I zasadami poprawnej pisowni). Nie bój się zakładać nowych tematów i proponować zmian na forum, każda pomoc jest mile widziana.

Domowa siłownia

Treningi, suplementacja, dieta, problemy z ćwiczeniami, porady dla początkujących i inne.
Awatar użytkownika
humiltton
Nowicjusz
Reputacja: 0

#11 Domowa siłownia

Nieprzeczytany postautor: humiltton » 19 gru 2017, 19:22

Najgorzej jest z wyborem w małych miastach - a mianowicie w ogóle go nie ma :) a jak już coś jest, to kwota jest zazwyczaj astronomiczna, albo po prostu nieadekwatna do marki i klasy sprzętu. Zostaje internet, ale raczej nie przypadkowe sklepy z allegro, tylko coś sprawdzonego, o czym można poczytać opinie. Ja kupiłem ostatnio kilka sprzętów na specialfitness.pl Polecam też dzwonić do takiego sklepu internetowego i po prostu pytać - często po samej rozmowie widać, czy sprzedawca zna się na tym co sprzedaje. Wtedy brać.

Awatar użytkownika
duszlek
Nowicjusz

#12 Domowa siłownia

Nieprzeczytany postautor: duszlek » 02 lut 2018, 12:43

Ja mam kilka hantli w domu i narazie starcza :D Jak chcę pobiegać to idę na siłkę na bieżnie.
WITAM

Awatar użytkownika
Adventures
Arogant

#13 Domowa siłownia

Nieprzeczytany postautor: Adventures » 02 lut 2018, 20:39

Fajnie,że trenujecie w domu.

A jak z motywacją?

Ja mam zwykle tak,że jak kupię nowy sprzęt to nie ćwiczę na nim,a to o to się rozchodzi,by ćwiczyć codziennie choćby o 5.00.

Zdrowy styl życia to podstawa.

Pozdrawiam motywująco ;)

Awatar użytkownika
LilPeneros
Arogant

#14 Domowa siłownia

Nieprzeczytany postautor: LilPeneros » 03 lut 2018, 13:24

duszlek pisze:Źródło posta Ja mam kilka hantli w domu i narazie starcza :D Jak chcę pobiegać to idę na siłkę na bieżnie.

Nie lepiej na siłowni przeprowadzać wszystkie treningi, również te siłowe ?

Awatar użytkownika
salata
Pieniacz
Reputacja: 3

#15 Domowa siłownia

Nieprzeczytany postautor: salata » 03 lut 2018, 17:10

Chcąc się napić mleka nie kupuje się krowy. Karnet na siłownię o ile nie motywuje sam w sobie to już samo ubranie i przygotowanie torby już tak. Jak mi się nie chce to biorę torbę, książkę z planem posiedzenia w kafejce obok. Jeszcze żadnej strony tam nie przeczytałem. Szczególnie jak po drodze włączę swoją ulubioną playliste. :D

W domu ćwiczę bez sprzętu jeżeli mam nie wiadomo jakie ciśnienie na to. Wstawanie o 0500, aby ćwiczyć to dla mnie zgroza. Wolałbym 2 godziny dłużej pospać. Znacznie lepsze dla zdrowia hormonalnego.
pozdrawiam / mvg / mvh
Salata

Awatar użytkownika
Adventures
Arogant

#16 Domowa siłownia

Nieprzeczytany postautor: Adventures » 03 lut 2018, 19:40

salata pisze:Źródło posta Karnet na siłownię o ile nie motywuje sam w sobie to już samo ubranie i przygotowanie torby już tak.

Kiedyś wychodziłem z założenia,że się lepiej mieć swoją własną.Dziś wiem,ze byłem wtedy w błędzie i to bardzo.

salata pisze:Źródło posta Wstawanie o 0500, aby ćwiczyć to dla mnie zgroza.

A dłuższy dzień jest wtedy. :)

Awatar użytkownika
Adventures
Arogant

#17 Domowa siłownia

Nieprzeczytany postautor: Adventures » 04 lut 2018, 15:01

tomarz pisze:Źródło posta nawet w bloku gdzieś można znaleźć tylko trzeba uzgodnić to.

Tak przy okazji,jakbyśmy chcieli w piwnicy,np powiesić worek i zapraszać na niego znajomych,to trzeba to z kimś uzgadniać.Administratorem itp. ?

I czy sąsiedzi mogą to gdzieś zgłosić,że im się to nie podoba?

Jakie są zasady takich miejsc.Moje pytanie dotyczy również mini siłowni.

Awatar użytkownika
salata
Pieniacz

#18 Domowa siłownia

Nieprzeczytany postautor: salata » 04 lut 2018, 17:11

Adventures pisze:
tomarz pisze:Źródło posta nawet w bloku gdzieś można znaleźć tylko trzeba uzgodnić to.

Tak przy okazji,jakbyśmy chcieli w piwnicy,np powiesić worek i zapraszać na niego znajomych,to trzeba to z kimś uzgadniać.Administratorem itp. ?

I czy sąsiedzi mogą to gdzieś zgłosić,że im się to nie podoba?

Jakie są zasady takich miejsc.Moje pytanie dotyczy również mini siłowni.

Oczywiste, ze to wszystko musi być uzgodnione z zarządca lub wspólnota. Czasy samowolki w blokach się już dawno skończyły. Ja bym raczej wolał wynająć jakąś starą nieczynną hale i zrobić to na zasadzie klubu gdzie każdy robi zrzutę na wspólne konto w celu utrzymania. Czy to tańsze niż siłownia to kwestia dyskusyjna, ale na początek jazdy może znieść sprzęt jaki ma w domu. Ważne aby ilość osób nie przekroczyła masy krytycznej.
pozdrawiam / mvg / mvh
Salata

Awatar użytkownika
Adventures
Arogant

#19 Domowa siłownia

Nieprzeczytany postautor: Adventures » 04 lut 2018, 21:39

salata pisze:Źródło posta Oczywiste, ze to wszystko musi być uzgodnione z zarządca lub wspólnota. Czasy samowolki w blokach się już dawno skończyły.

Nawet jeżeli mówimy o własnej piwnicy?

Awatar użytkownika
salata
Pieniacz

#20 Domowa siłownia

Nieprzeczytany postautor: salata » 08 lut 2018, 23:31

Zakładam, ze tez. Zależy od regulaminu wspólnoty. Zadzwoń do zarządcy i się zapytaj.
pozdrawiam / mvg / mvh
Salata