Drogi użytkowniku!
Witaj na męskim forum! Jeżeli poszukujesz tutaj pomocy w temacie seksu, związków, mody, zdrowia lub czegokolwiek innego, dołożymy wszelkich starań, abyś wyszedł (albo został) z uśmiechem na ustach. Nim będziesz stawiać swoje pierwsze kroki, zapoznaj się proszę z regulaminem (I zasadami poprawnej pisowni). Nie bój się zakładać nowych tematów i proponować zmian na forum, każda pomoc jest mile widziana.

Diagnostyka Mózgu..

Co siedzi w ludzkich głowach? Czym się kierują? Co na nich wpływa? Odpowiedzi znajdziecie tutaj!
Awatar użytkownika
Adventures
Warchoł

#1 Diagnostyka Mózgu..

Nieprzeczytany postautor: Adventures » 15 sty 2018, 0:16

Jedno pytanie teoretyczne:

1.Czy poszlibyście do kogoś kto się na tym zna na diagnozę i ewentualną terapię-gdyby ktoś Was do tego namawiał?
2.Terapia nie rozwiązuje wszystkich problemów-wiem o tym byłem.
3.Byliście na terapii,czy macie to raczej gdzieś?

Spać idę.Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
salata
Pieniacz

#2 Diagnostyka Mózgu..

Nieprzeczytany postautor: salata » 15 sty 2018, 23:47

Mózg to narząd, wiec jak mówimy o diagnostyce to wchodzi w to CT lub MRI. To drugie miałem. Nic nie wykryli. W UK bardzo popularne są dokładne badania, które są w stanie wykryć najmniejsze nawet zmiany w ciele szarym. Problem w tym czy chcemy wiedzieć ile tego mamy.

Jeżeli chodzi o terapie, to wybrałbym się z chęcią, aby pozamykać pewne sprawy z przeszłości l, które mi wiszą. Jednak teraz gdzie mieszkam byłaby to bariera językowa, a zakładam ze potrzebowałbym kilku sesji. Poza tym lubię dowiadywać się różnych o sobie i obserwować zmiany jakie czas na mnie odcisnął. Potrzebowałbym kogoś obcego z wiedzą i doświadczeniem który mi pomoże to poukładać, abym miał lepszy obraz drogi w życiu.
Kiedyś ( jeszcze pare lat temu) powiedziałbym, ze takie spotkania z psychologiem są dla niedojd życiowych. Młody i głupi byłem.
pozdrawiam / mvg / mvh
Salata

Awatar użytkownika
Adventures
Warchoł

#3 Diagnostyka Mózgu..

Nieprzeczytany postautor: Adventures » 23 sty 2018, 11:56

salata pisze:Źródło posta Jeżeli chodzi o terapie, to wybrałbym się z chęcią, aby pozamykać pewne sprawy z przeszłości l, które mi wiszą. Jednak teraz gdzie mieszkam byłaby to bariera językowa, a zakładam ze potrzebowałbym kilku sesji. Poza tym lubię dowiadywać się różnych o sobie i obserwować zmiany jakie czas na mnie odcisnął. Potrzebowałbym kogoś obcego z wiedzą i doświadczeniem który mi pomoże to poukładać, abym miał lepszy obraz drogi w życiu.
Kiedyś ( jeszcze pare lat temu) powiedziałbym, ze takie spotkania z psychologiem są dla niedojd życiowych. Młody i głupi byłem.

Pewnie masz trochę racji w tym co piszesz.
A teraz ja napiszę od siebie.Padłą mi taka propozycja od jednej osoby.Jak zawsze postanowiłem spytać o zdanie znajomych,tych którzy mnie znają dobrze.No co ty porąbało?
I na końcu kolega,co uczestniczył w terapii grupowej i wszystko na końcu olał.Po dłuższym czasie stwierdził,że to lipa...sam się wybrał,sam odszedł.

Pewnie terapia jakoś tam pomaga.

Dla mnie to po prostu życie to najlepsza terapia.

To czytanie dobrych książek i poznawanie pozytywnych ludzi no i nie podawanie się.A na rozkminianie samego siebie to ja czasu nie mam.

forlive
Nowicjusz

#4 Diagnostyka Mózgu..

Nieprzeczytany postautor: forlive » 24 sty 2018, 16:42

salata pisze:Źródło posta Mózg to narząd, wiec jak mówimy o diagnostyce to wchodzi w to CT lub MRI. To drugie miałem. Nic nie wykryli. W UK bardzo popularne są dokładne badania, które są w stanie wykryć najmniejsze nawet zmiany w ciele szarym. Problem w tym czy chcemy wiedzieć ile tego mamy.

Jeżeli chodzi o terapie, to wybrałbym się z chęcią, aby pozamykać pewne sprawy z przeszłości l, które mi wiszą. Jednak teraz gdzie mieszkam byłaby to bariera językowa, a zakładam ze potrzebowałbym kilku sesji. Poza tym lubię dowiadywać się różnych o sobie i obserwować zmiany jakie czas na mnie odcisnął. Potrzebowałbym kogoś obcego z wiedzą i doświadczeniem który mi pomoże to poukładać, abym miał lepszy obraz drogi w życiu.

Jeśli potrzebuje Pan rozmowy to zapraszam do kontaktu. Prowadzę terapię również online.
Pozdrawiam serdecznie