Drogi użytkowniku!
Witaj na męskim forum! Jeżeli poszukujesz tutaj pomocy w temacie seksu, związków, mody, zdrowia lub czegokolwiek innego, dołożymy wszelkich starań, abyś wyszedł (albo został) z uśmiechem na ustach. Nim będziesz stawiać swoje pierwsze kroki, zapoznaj się proszę z regulaminem (I zasadami poprawnej pisowni). Nie bój się zakładać nowych tematów i proponować zmian na forum, każda pomoc jest mile widziana.

ZLOT użytkowników forum

Wszelkie nowości i zmiany dotyczące forum.
Awatar użytkownika
Adventures
Warchoł

#1 ZLOT użytkowników forum

Nieprzeczytany postautor: Adventures » 19 maja 2017, 13:18

Forum istnieje już prawie rok.Dużo zupełnie różnych forum internetowych ma również swoje zloty.Gdzie użytkownicy mogą się spotkać,powymieniać opiniami,czy po prostu zwyczajnie poznać.Ja sam spotykałem się często z" ludźmi z Internetów".Wspomnienia mam zupełnie różne.Z jednymi pozostajemy kolegami, zupełnie innymi wrogami.

Na każdym forum jest jakaś społeczność użytkowników.Tak samo zaczynami się lubić,mamy podobne zainteresowania,zdanie na różne tematy.
A jakby się tak zobaczyć?Chcielibyście tego?

Byliście kiedyś na takich Zlotach użytkowników forum?

Przy okazji chciałbym wprowadzić zasady,które obowiązywałby na takim zlocie:

-nadal pozostajemy anonimowi, owszem między postronnymi ludźmi,np. na mieście posługiwalibyśmy się jakimiś imionami..bo nasze nicki przyciągałyby więcej uwagi niż wymyślone imiona,
-robienie sobie i komukolwiek wspólnych zdjęć,tylko i wyłącznie za zgodą tej osoby,
-wybierzemy miejsce.Tutaj ode mnie -jeśli chcesz podaj 5 miejsce w Polsce,gdzie mógłbyś przybyć,podjechać itp. Moje propozycje:

1.Sopot teraz jest "Polsat Super Hit Festiwal" niekoniecznie tam,ale w Sopocie.Przy okazji pozdrawiam Ludzi Morza ;)

2.Lednica 3 czerwca-spotkanie młodych.Klimaty oazowe.Wiem,wiem co myślicie.Ja już ludzi zapraszałem.... dobra niech to będzie miejsce w Wielkopolsce...Gniezno,Poznań..w tym czasie.

3.Zakopane, w lecie w górach jest ładnie.

4.Środek Polski bo to Łódź... A w Łodzi się ludziom dobrze powodzi ;)

5.Wrocław.Bo dawno nie byłem,a tam dużo bardzo ładnych zabytków.

-czas spotkania.Na Weekendzie,lub w wolnych dniach,od szkoły pracy.
-jak już wspólnie ustalilibyśmy miejsce spotkania,to reszta na priv. i ewentualnie "zdzwonimy się"z numerów zastrzeżonych lub kart kupionych tylko "na zlot"
-baza noclegowa-dobrze byłoby jakby ktoś coś polecił.No dobra,czasami u kogoś się nocuje.Ja się nie wpycham,mogę spać w aucie.
-zlot taki 2 max 3 dniowy.
-nie wiem jak rozwiązalibyśmy kwestię miejsca spotkania i ewentualnie by poczekać na kogoś kto się spóźni...
-nie ujawniamy danych osobowych,miejsca ,skąd pochodzimy,

Dlaczego ZLOT?

Wiem,pomysł może się wydawać niektórym przynajmniej dziwny. Ostatnio tak sobie myślę,że w dzisiejszych czasach najciekawszych ludzi poznałem właśnie w Internecie.To Oni pomogą kiedy inni zawodzą.Przy takich kontaktach trzeba być maksymalnie ostrożnym (dot. to szczególnie kobiet).Ale sądzę,że warto sobie zaufać.

Nie szukam tutaj kontaktów z dziewczynami,nikomu nie chcę szkodzić,nie mam złych zamiarów.

Bardzo proszę,abyście potraktowali temat poważnie.

Ja po prostu lubię poznawać nowych ludzi i jak mówi Pospieszalski "Warto Rozmawiać"

A Co Wy na ten temat sądzicie?

Awatar użytkownika
Leorth
 Administrator

#2 ZLOT użytkowników forum

Nieprzeczytany postautor: Leorth » 19 maja 2017, 18:33

Ja uważam, że jest jeszcze za wcześnie na jakiekolwiek zloty. Jest nas jeszcze mało i jesteśmy za mało zżyci, aby do tego doszło. Poczekamy zobaczymy, mam to w planach, ale obecnie to nie ma sensu. Temat Zamykam.
Ludzie wyższych talentów pracują, mimo że pozornie nic nie robią.