Drogi użytkowniku!
Witaj na męskim forum! Jeżeli poszukujesz tutaj pomocy w temacie seksu, związków, mody, zdrowia lub czegokolwiek innego, dołożymy wszelkich starań, abyś wyszedł (albo został) z uśmiechem na ustach. Nim będziesz stawiać swoje pierwsze kroki, zapoznaj się proszę z regulaminem (I zasadami poprawnej pisowni). Nie bój się zakładać nowych tematów i proponować zmian na forum, każda pomoc jest mile widziana.

Zaproponuj zmiany na FORUM!

Wszelkie nowości i zmiany dotyczące forum.
Awatar użytkownika
Leorth
 Administrator

#41 Zaproponuj zmiany na FORUM!

Nieprzeczytany postautor: Leorth » 02 paź 2016, 20:31

anakin pisze:Źródło posta No to poprosze.

Jesteś facetem, zachowuj się jak facet... Kolejne posty na ten temat będą usuwane, nie dojdziemy do konsensu.
Ludzie wyższych talentów pracują, mimo że pozornie nic nie robią.

Awatar użytkownika
unbroken
Użyszkodnik

#42 Zaproponuj zmiany na FORUM!

Nieprzeczytany postautor: unbroken » 04 paź 2016, 15:22

Anak - wrzuć swój atr. o CKD i wywiad z Ellisem

Awatar użytkownika
Borys
Arogant

#43 Zaproponuj zmiany na FORUM!

Nieprzeczytany postautor: Borys » 04 paź 2016, 17:35

No i fajnie byłoby, gdybyś wrzucił zaktualizowaną listę supli na przyrost masy mięśniowej. Eh, wiele się na rynku pozmieniało, że człowiek nie nadąża. Interesują mnie generalnie BCAA.

Awatar użytkownika
Adventures
Arogant

#44 Zaproponuj zmiany na FORUM!

Nieprzeczytany postautor: Adventures » 08 lis 2016, 8:13

Jak już mam się czepić to mnie denerwuje,że aby przeczytać cokolwiek na forum,trzeba się zalogować.
Rozumiem względy bezpieczeństwa,ale na MH miałem cały czas aktywne wszystko,tylko klikałem i byłem.

I tu przydałaby się taka opcja ;)

Awatar użytkownika
Leorth
 Administrator

#45 Zaproponuj zmiany na FORUM!

Nieprzeczytany postautor: Leorth » 09 lis 2016, 20:37

Mnie trochę irytuje, że sesje szybko wygasają, więc jak będę niedługo przy tym coś kombinować, to zniosę to ograniczenie czytania postów jako goście. ;)

Awatar użytkownika
Adventures
Arogant

#46 Zaproponuj zmiany na FORUM!

Nieprzeczytany postautor: Adventures » 19 sty 2017, 15:17

Dzisiaj wpadłem na pomysła,żeby podskoczyło w wynikach wyszukiwania.

Z jednej strony ważna jest różnorodność Naszych doświadczeń.
Z drugiej-specjalizacja i wiarygodność. Ot w tym sęk na dzisiejsze czasy.

Mamy tu tematykę Zdrowia,Sportu,Majsterkowania...wszystko super.Tylko nie mamy SIATKI-pleców:

1.Informatyków,
2.Moderatorów,
3.Dziennikarzy: gdzieś tam są,zapomnieni...a jakby pojawiały się tu Artykuły,recenzje gazet,książek filmów,wreszcie quizy-to najbardziej przyciąga ludzi..
4.Prawników-mieli by swój dział,Lekarzy,Fizjoterapeutów + Artykuły-wiecie o co chodzi.Nawet MH miało swoich,jeśli chcemy przewyższyć Nasz Pierwowzór,musimy być o krok Dalej ;)

5.Przyciągnąć dawnych użytkowników z MH,którzy wnieśli duży wkład w tamtym forum myślę tu o Wicked Witch i innych,no chyba ,że już tu są.

6.Seksuolodzy i psycholodzy.Skoro mamy dział o seksie i związkach,kiedy pojawią się pierwsze prace na ten temat-wiecie jak podskoczymy w wyszukiwarce?
7.To samo moda i inne działy.

8.Majserkowanie-a jak by tak nawiązać wspłópracę?

http://www.elektroda.pl

Oni reklamują Nas My Ich.

W Polsce trzeba mieć plecy-to podstawa ;)

To samo dotyczy się innych działów.Sroki za litrówki-bułkę pokruszłem w w klawisze :P

Awatar użytkownika
AngelSue
Warchoł

#47 Zaproponuj zmiany na FORUM!

Nieprzeczytany postautor: AngelSue » 24 sty 2017, 18:21

Widziałam jakiś nowy post w temacie sakrament małżeństwa napisany przez użytkowniczkę Lucyfer coś tam. Czemu zostało to usunięte?! chciałam coś napisać...
" Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż kochanym za to, kim się nigdy nie będzie"

Awatar użytkownika
CriticalThinker
Pieniacz

#48 Zaproponuj zmiany na FORUM!

Nieprzeczytany postautor: CriticalThinker » 25 sty 2017, 1:13

Prawdopodobnie dlatego, że nie był to prawdziwy użytkownik tylko bot sprytnie umieszczający reklamę na forum.

Awatar użytkownika
Leorth
 Administrator

#49 Zaproponuj zmiany na FORUM!

Nieprzeczytany postautor: Leorth » 25 sty 2017, 17:22

CriticalThinker pisze:Źródło posta bot sprytnie umieszczający reklamę na forum.

Dokładnie tak było, druga sprawa to taka, że mnie wkurwiają ci pseudo spece od e-marketingu i nawet nie mam ochoty im moderować postów, tylko usuwam konto i blokuje dostęp do forum. Bez sensu odpisywać komuś, kto nie odpowie, bowiem wchodzą tu na 20-30 minut, piszą 2-3 posty, umieszczając anchor i już tu nie zaglądają.
Co to anchor? Link przekierowujący wpasowany w jakiś tekst np. Zajrzyj tutaj
Najlepiej, jak nie będziecie wcale odpowiadać osobom, które umieszczają anchory w tekście, bądź w sygnaturze. Szkoda naszego czasu, a ich konta będą usuwane, więc mógłby pojawić się mały chaos, gdyby ktoś zaczął cytować kogoś, kogo nie ma.

Adventures, dziękuję ci bardzo za ciekawe zestawienie.. Na pewno coś z niego wyciągnę, bo nawiązywanie współpracy, a nawet "zapożyczanie" różnego rodzaju artykułów, nie jest złym pomysłem. Co do wzajemnego reklamowania się z jakimś serwisem, póki co odpada, dopóty nie będziemy wystarczająco rozwinięci.

Pewnie wielu z was się zastanawia, dlaczego jest zastój na forum, użytkownicy od czasu do czasu wpadają, tematów nie wiele się pojawia, nie widać konkretnych zmian w wyglądem forum i ogólnie rzecz biorąc, robi się papka, którą musicie odgrzewać, za co was bardzo przepraszam. Już tłumaczę. <placz>
Nazwałem to kryzysem motywacyjnym. <ninja> Mianowicie od jakiegoś czasu nic mi się nie chce, bywały dni, gdzie zjadłem 1 posiłek na cały dzień, zwlekałem ze śniadaniem i kąpielą (Spokojnie, w końcu to następowało. :P) . Mam pełno zaległych spraw na głowie, które się mnożą i gdy nic z nimi nie robię, to wszystko mnie przytłacza, powodując nieciekawą stagnację, że nawet gazety nie mam ochoty wziąć do rąk. <sciana> Wiadomo, coś tam porobię, ale bez szaleństw i zaangażowania, byleby odhaczyć. Jedynym ratunkiem jest wtedy konkretne wbicie się w wir pracy , aby zapomnieć o wszystkim, po prostu robić swoje, zmusić się do tego. I dziś akurat mam taki dzień, jak będzie jutro? Cholera wie, napierdalam żelazo, póki gorące.
Jak skończę uzupełniać listę potrzebną na inną stronę, zajmę się wymyślaniem nowych działów i tematów na ów forum, mam nadzieję, że to będzie jeszcze dziś i w jakiś sposób zażegna polepszy sytuacje forum. <yes> Pomyślę również nad multum innych spraw związanych z naszą społecznością i miejscem, w którym przebywamy.

Awatar użytkownika
CriticalThinker
Pieniacz

#50 Zaproponuj zmiany na FORUM!

Nieprzeczytany postautor: CriticalThinker » 25 sty 2017, 17:34

się rozumie. :) Ja od ponad 2 miesięcy bujam się z innym forum. hehe. Co nagle to po diable. byle się nie poddawać i robić chociaż małe kroczki. @Leorth pamiętaj, że w zimę nasza aktywność i moce przerobowe się zmniejszają. Więc jak coś z forum Ci zalega to po prostu to odłóż. Są ważniejsze sprawy. Chyba, że z forum planujesz biznes zrobić, wtedy sprawa wygląda trochę inaczej, choć moim zdaniem zmuszać się na siłę nie ma co jeśli nie ma konkretnego powodu.

Mi odpowiada kameralna atmosfera, a z uczestniczenia w forach (jako użytkownik) jako tako na ten moment wyrosłem. Nie umiem po prostu ciagle wchodzić i odpisywac i jednocześnie zajmować się życiem. Ale obiecuję, że póki nie zamkniesz forum to będę wpadać. Choćby połaskotać Naszego Różowego Mileniaska :P
Ostatnio zmieniony 25 sty 2017, 23:32 przez CriticalThinker, łącznie zmieniany 1 raz.