Drogi użytkowniku!
Witaj na męskim forum! Jeżeli poszukujesz tutaj pomocy w temacie seksu, związków, mody, zdrowia lub czegokolwiek innego, dołożymy wszelkich starań, abyś wyszedł (albo został) z uśmiechem na ustach. Nim będziesz stawiać swoje pierwsze kroki, zapoznaj się proszę z regulaminem (I zasadami poprawnej pisowni). Nie bój się zakładać nowych tematów i proponować zmian na forum, każda pomoc jest mile widziana.

Zaproponuj zmiany na FORUM!

Wszelkie nowości i zmiany dotyczące forum.
Awatar użytkownika
AngelSue
Warchoł

#51 Zaproponuj zmiany na FORUM!

Nieprzeczytany postautor: AngelSue » 25 sty 2017, 22:13

Leorth pisze:Źródło posta Dokładnie tak było, druga sprawa to taka, że mnie wkurwiają ci pseudo spece od e-marketingu i nawet nie mam ochoty im moderować postów, tylko usuwam konto i blokuje dostęp do forum. Bez sensu odpisywać komuś, kto nie odpowie, bowiem wchodzą tu na 20-30 minut, piszą 2-3 posty, umieszczając anchor i już tu nie zaglądają.
Co to anchor? Link przekierowujący wpasowany w jakiś tekst np. Zajrzyj tutaj
Najlepiej, jak nie będziecie wcale odpowiadać osobom, które umieszczają anchory w tekście, bądź w sygnaturze. Szkoda naszego czasu, a ich konta będą usuwane, więc mógłby pojawić się mały chaos, gdyby ktoś zaczął cytować kogoś, kogo nie ma.

Jej nick był nieco kontrowersyjny, ale odpowiedź odnosiła się do tematu, w przeciwieństwie do innych spamerów. Nie patrzyłam jej w sygnaturę, więc mogło mi coś umknąć.

CriticalThinker pisze:Źródło posta Choćby połaskotać Naszego Różowego Mileniaska

Lepiej idź grać w szachy, nie będę robić za pluszaka :P
" Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż kochanym za to, kim się nigdy nie będzie"

Awatar użytkownika
Leorth
 Administrator

#52 Zaproponuj zmiany na FORUM!

Nieprzeczytany postautor: Leorth » 25 sty 2017, 22:22

AngelSue pisze:Źródło posta Nie patrzyłam jej w sygnaturę, więc mogło mi coś umknąć.

Ohh, pewnie było tak, że użytkownik zamieścił 2-3 posty, w tym anchory umieścił tylko w dwóch, ale z racji natychmiastowego usuwania, czyste posty również nie zostały. No cóż, mniejsze zło. :P
Ludzie wyższych talentów pracują, mimo że pozornie nic nie robią.

Awatar użytkownika
AngelSue
Warchoł

#53 Zaproponuj zmiany na FORUM!

Nieprzeczytany postautor: AngelSue » 25 sty 2017, 22:29

Leorth pisze:Źródło posta No cóż, mniejsze zło.

Wnioskując po nicku, może właśnie uniknęliśmy zagłady. :P
" Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż kochanym za to, kim się nigdy nie będzie"

Awatar użytkownika
CriticalThinker
Pieniacz

#54 Zaproponuj zmiany na FORUM!

Nieprzeczytany postautor: CriticalThinker » 27 sty 2017, 16:16

AngelSue pisze:
CriticalThinker pisze:Źródło posta Choćby połaskotać Naszego Różowego Mileniaska
Lepiej idź grać w szachy, nie będę robić za pluszaka :P

Jakbyś się podszkoliła to razem byśmy pograli, a tak to zostają łaskotki ^_^

Awatar użytkownika
AngelSue
Warchoł

#55 Zaproponuj zmiany na FORUM!

Nieprzeczytany postautor: AngelSue » 29 sty 2017, 22:13

Specjalnie przegrywałam, żebyś mnie nie męczył. :D

Awatar użytkownika
CriticalThinker
Pieniacz

#56 Zaproponuj zmiany na FORUM!

Nieprzeczytany postautor: CriticalThinker » 31 sty 2017, 4:42

Choć mam wątpliwości co do tego, to zapytam, czy w innych okolicznosciach też stosujesz tą strategię? :D

Awatar użytkownika
AngelSue
Warchoł

#57 Zaproponuj zmiany na FORUM!

Nieprzeczytany postautor: AngelSue » 04 lut 2017, 21:32

CriticalThinker pisze:Źródło posta Choć mam wątpliwości co do tego

Słusznie :D
CriticalThinker pisze:Źródło posta czy w innych okolicznosciach też stosujesz tą strategię?

Zdarza mi się :P To taki niekonfliktowy unik, czasami trzeba delikatnie odmówić, ze względu na wrażliwość drugiej osoby. :)

Awatar użytkownika
Adventures
Arogant

#58 Zaproponuj zmiany na FORUM!

Nieprzeczytany postautor: Adventures » 06 lut 2017, 21:56

Zamiany na forum są świetne.

Jaki teraz jest komunikat.Ale Dobrze.Tylko przez chwilę się przestraszyłem,że coś tu odjeb.... ;)
Ale to na szczęście nie to forum :D

Odnoście zmiany szaty graficznej.

Jak dla mnie Świetna.Jak z salonu lub małego dworku.Nic tylko zasiąść i napić się herbaty z nutą cynamonu,poczuć Tea Time.

Jak kiedyś będę garaż tapetował..no dobra nie będę małpował.Ale czuć tu "Salonik Klasy Wyższej".Aż z tego wrażenia otworzyłem Soplicę (edycja limitowana i przepraszam za ewentualne literówki) Jestem po prostu pod wrażeniem.

Mam nadzieję że forum stanie się miejscem ,gdzie chętnie z czasem wbijać zarówno zwariowani młodzi mężczyźni jak i szanujący się Ojcowie Rodzin,a także Wujowie spokojnie popalający fajkę w domowym zaciszu.Wszak "męski pierwiastek doświadczenia" też jest potrzebny.

Oby tak dalej ;)

A i jeszcze za każdym razem zanim coś opublikuję to wyskakuje komunikat o nieprawidłowym formularzu 2 razy trzeba klikać wyślij.To tak ma być?

Awatar użytkownika
Leorth
 Administrator

#59 Zaproponuj zmiany na FORUM!

Nieprzeczytany postautor: Leorth » 07 lut 2017, 2:29

Adventures pisze:Źródło posta Jestem po prostu pod wrażeniem.

Dziękuję bardzo. Tak naprawdę na początku nie chciałem takiego stylu robić, bo sam nie wiedziałem, co będzie pasować. Pierw padło na tło związane z deskami, ale jakoś było tu zbyt "zimno". I w sumie przestawiając kolory, nagle trafiłem na bordowy. Formalnością było znalezienie tła, które potem przypadkowo obrobiłem dotąd mi nieznanym efektem i wyszło naprawdę dobrze, sam przyznaję.
Forum nabiera życia i o to mi chodziło. ;)
Adventures pisze:Źródło posta Tylko przez chwilę się przestraszyłem,że coś tu odjeb....

Nie masz się czego bać, po prostu instalując kolejne pluginy do forum, zahaczyłem o taki, który pozwolił mi dać ogłoszenie. Być może odepchnę tym te kanalie, które wrzucają tu treści, które i tak są usuwane... Ręce opadają.

Adventures pisze:Źródło posta 2 razy trzeba klikać wyślij.To tak ma być?

Sam nie wiem o co tutaj chodzi, ale stawiałbym na błędy w szybkiej odpowiedzi. A bez niej i tak trzeba kliknąć 2 razy, by coś wysłać... Ciężki orzech do zgryzienia. :P

Małe podsumowanie:
W najbliższym czasie zająłem się wyglądem forum i powrzucałem nowe modyfikacje. W końcu zabrałem się do roboty, prace na forum znowu mi sprawiają przyjemność. Najwidoczniej początek zawsze jest trudny, a potem się rozkręcam, dobra wskazówka na przyszłość.

Co mam w planach?
- Wpierw zrobić responsywne logo i tło na telefony, bo wygląda to niezbyt zachęcająco.
- Założyć kilkadziesiąt tematów, które mam nadzieję, że was zainteresują.
- Promować forum, by przychodziło więcej osób.
- Wstawić nowe ikony

Wyczekujcie zmian. ;)
Ludzie wyższych talentów pracują, mimo że pozornie nic nie robią.

Awatar użytkownika
TheShy
Pieniacz

#60 Zaproponuj zmiany na FORUM!

Nieprzeczytany postautor: TheShy » 08 lut 2017, 20:11

Ja bym dodał jakieś elementy grafiki nawiązujące do tematyki forum... czyli może jakieś kobietki? :P
Everything is fine, nobody is happy.

http://literallyhe.prv.pl