Drogi użytkowniku!
Witaj na męskim forum! Jeżeli poszukujesz tutaj pomocy w temacie seksu, związków, mody, zdrowia lub czegokolwiek innego, dołożymy wszelkich starań, abyś wyszedł (albo został) z uśmiechem na ustach. Nim będziesz stawiać swoje pierwsze kroki, zapoznaj się proszę z regulaminem (I zasadami poprawnej pisowni). Nie bój się zakładać nowych tematów i proponować zmian na forum, każda pomoc jest mile widziana.

Zaproponuj zmiany na FORUM!

Wszelkie nowości i zmiany dotyczące forum.
Awatar użytkownika
Leorth
 Administrator

#1 Zaproponuj zmiany na FORUM!

Nieprzeczytany postautor: Leorth » 25 sie 2016, 14:12

Ten temat służy do dzielenia się sugestiami dotyczący zmian na forum. Jeśli według ciebie brakuje jakiegoś działu, jakiejś modyfikacji albo brak pewnego punktu w regulaminie, bądź jest coś jeszcze innego, co być powinno, a czego nie ma, napisz tutaj.
Ludzie wyższych talentów pracują, mimo że pozornie nic nie robią.

Awatar użytkownika
AngelSue
Warchoł

#2 Zaproponuj zmiany na FORUM!

Nieprzeczytany postautor: AngelSue » 31 sie 2016, 22:37

Prosiłabym o dodanie działu psychologia. :P
" Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż kochanym za to, kim się nigdy nie będzie"

Awatar użytkownika
Simple
Bywalec

#3 Re: Zaproponuj zmiany na FORUM!

Nieprzeczytany postautor: Simple » 31 sie 2016, 22:58

I osobny dział na blogi. Bo chyba nie ma. albo się nie dopatrzyłem

Awatar użytkownika
Leorth
 Administrator

#4 Zaproponuj zmiany na FORUM!

Nieprzeczytany postautor: Leorth » 31 sie 2016, 23:08

AngelSue, a jak byś chciała to widzieć? Chcesz, bym dodał jeden dział do drzewka "Dyskusje" Czy odrębne z drzewko? Jeśli tak, to co ono miałoby zawierać <co>

CzarnyBez, hmmm, na obecnym oprogramowaniu nie wiem, czy będę w stanie. Oczywiście chodzi tu o zrobienie coś na podobieństwo MH, który działał na IPB, a to niestety kosztuje.. W mojej obecnej mocy mogę stworzyć osobny dział na Blogi, gdzie wszystko wrzucałbym do jednego działu. Jak myślisz?

Awatar użytkownika
Simple
Bywalec

#5 Zaproponuj zmiany na FORUM!

Nieprzeczytany postautor: Simple » 31 sie 2016, 23:13

Chyba tak będzie dobrze jak proponujesz.
Odrębny dział "Blogi" na dłuższe wypowiedzi załatwia sprawę :).

Awatar użytkownika
Leorth
 Administrator

#6 Re: Zaproponuj zmiany na FORUM!

Nieprzeczytany postautor: Leorth » 31 sie 2016, 23:14

Ale to już zajmę się tym jutro albo pojutrze. Dzisiaj jeszcze mam sporo szukania i wgrywania nowych funkcji na forum. :)

Awatar użytkownika
AngelSue
Warchoł

#7 Zaproponuj zmiany na FORUM!

Nieprzeczytany postautor: AngelSue » 01 wrz 2016, 20:42

Dział do drzewka dyskusje :)

Poza tym, wnioskowałabym, żeby nie było "reputacji" . Uważam, że to dziecinne. Użytkownicy nie powinni oceniać usera po liczbie punktów czy postów. Reputacja sprawia, że niektóre osoby boją się powiedzieć co naprawdę myślą, i to ich ogranicza. A chyba nie o to chodzi na forum, tylko o swobodę wypowiedzi. Uważam też, że to rozleniwia. Ludzie zamiast wypowiadać się w temacie, wolą się z kimś zgodzić, niż samemu wysilić mózg do pracy. Umiemy czytać, widać kto ma coś do powiedzenia, więc nie ma sensu robić jakiegoś show. Taka sugestia tylko. :P

Dobry pomysł z tymi powiadomieniami o cytowaniu. :D

A tło miało przypominać piekło? :D bo mi się tak właśnie kojarzy :P
" Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż kochanym za to, kim się nigdy nie będzie"

Awatar użytkownika
Leorth
 Administrator

#8 Zaproponuj zmiany na FORUM!

Nieprzeczytany postautor: Leorth » 01 wrz 2016, 22:13

@AngelSue
Być może masz rację. Szczególnie, że w kodzie ciężko się to tłumaczy i modyfikuje. Jak będzie więcej aktywnych osób, to po prostu zrobię głosowanie. Choć uważam, że na MH podkreślało to niektóre wypowiedzi dobitnie, by autor zrozumiał, że to posty warte zastanowienia się. Czas pokaże co będzie. ;)

No cóż, tło było robione na pewnej ciekawej stronie, chciałem trochę stłumić biel, a można było "malować" tylko na czarnym tle i w kilku kolorach, gdzie większość nie zachwycała. Będzie czas, to coś nowego się wstawi, nie chciałem, by ktoś się czegokolwiek czepiał odnośnie praw, na wszelki wypadek.

Awatar użytkownika
AngelSue
Warchoł

#9 Zaproponuj zmiany na FORUM!

Nieprzeczytany postautor: AngelSue » 02 wrz 2016, 22:52

Spoko może być głosowanie :P nie ma to jak kompromis :D

Awatar użytkownika
Azard
Użyszkodnik

#10 Zaproponuj zmiany na FORUM!

Nieprzeczytany postautor: Azard » 03 wrz 2016, 15:20

Co sądzicie o stworzeniu jakiegoś logo na stronę? ;)