Drogi użytkowniku!
Witaj na męskim forum! Jeżeli poszukujesz tutaj pomocy w temacie seksu, związków, mody, zdrowia lub czegokolwiek innego, dołożymy wszelkich starań, abyś wyszedł (albo został) z uśmiechem na ustach. Nim będziesz stawiać swoje pierwsze kroki, zapoznaj się proszę z regulaminem (I zasadami poprawnej pisowni). Nie bój się zakładać nowych tematów i proponować zmian na forum, każda pomoc jest mile widziana.

Referencje

Wszelkie sprawy zawodowe, takie jak wybór studiów, problemy w pracy, rozkręcanie biznesu i wiele innych.
Awatar użytkownika
AngelSue
Warchoł

#1 Referencje

Nieprzeczytany postautor: AngelSue » 05 lip 2017, 17:48

Hej,

W związku z tym, że pod koniec lipca zamierzam opuścić moje dotychczasowe miejsce pracy chciałam uzyskać kilka informacji odnośnie referencji.
Najprawdopodobniej będę je sobie pisać sama i dam tylko pracodawcy do podpisania. (nie mam czasu na czekanie aż on coś skleci)

Mam następujące pytania:

1. Czego nie pisać, by nie przesłodzić i co warto podkreślić? (mam swoje zdanie, ale chcę poznać inne)
2. Czy jeżeli miałam w firmie szkolenia wewnętrzne, to warto ująć to w referencjach ? (nie posiadam certyfikatów potwierdzających, chociaż najprawdopodobniej miałabym możliwość ich załatwienia)

Poza tym mam też pytanie z nieco innej kwestii.
Na ostatnim roku licencjatu byłam na 3 miesięcznym stażu, gdzie dostałam możliwość zatrudnienia. Uprzedziłam jednak, iż najpierw chcę na spokojnie skończyć sesje, obronę i odezwę się jak to zamknę. Po obronie zadzwoniłam i poinformowałam iż jestem gotowa do pracy. Jednak oni stwierdzili że na razie nie mają aż tyle pracy i że nie potrzebują pracownika. Ok powiedziałam, że w takim razie od października będę szukać pracy, więc jak będą kogoś potrzebować to żeby się odezwali. Oddzwonili w marcu kolejnego roku kiedy ja już pół roku pracowałam w obecnej firmie więc podziękowałam za współpracę.
I moje pytanie teraz. Czy głupotą by było napisanie maila do kierowniczki z pytaniem o referencje? :P Opuszczam aktualne miejsce zamieszkania, i myślę, że cholernie mi się to przyda. A zapytać nie zaszkodzi. xD

Oczywiście przeglądnę wszystkie artykuły i wzory dot. referencji, ale na razie robię wywiad środowiskowy. Wiadomo teoria vs praktyka. :P

Podnieście dupy z leżaków i napiszcie coś :D

Pozdrawiam,

Sue
" Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż kochanym za to, kim się nigdy nie będzie"